Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drukarnia z Wykrot chce odzyskać 12 milionów złotych
~ niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 17:29
http://www.luzyce.info/tv-luzyce/punkt-widzenia-robert-relich-o-podatku-i-drogach-powiatowych

dobrowolne podatki..... heh...

15% bezrobocie, a sami zatrudniają ludzi spoza gminy mimo, ze mają wykwalifikowanych pracowników u siebie - tylko, że z mniejszym poparciem znajomych :/

Sytuacja finansowa stabilna.... tiaaaaa....

No, udział w podatku dochodowym, też zawdzięczamy "współpracy" Gminy z firmami. Wolą pracowników z okolic tylko nie od nas.

No słyszycie! Powinniśmy Burmistrza wspierać :P hehehehe Jasne, ale prosimy zgodnie z prawem!

Eeeee szkoda gadać!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 17:40
Jestem bardzo szczęśliwy że nie odbieram TV Łużyce bo musiał bym kupić telewizor z wycieraczką.Tylko zastanawia mnie ile Urząd Gminy płaci za te przechwałki burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ? niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 18:27
jestes od bumistrza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 6:30
~wyborca napisał(a): PANIE BURNIAK PORA BRAĆ SIĘ ZA KAMPANIĘ WYBORCZĄ I ODSUNĄĆ OD WŁADZY TEGO NIEUDACZNIKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TV niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 15:54
Dlaczego Relich wybiela się i swoją nieudolność tylko w jakiejś beznadziejnej telewizji Łużyce.Jakby nie patrzeć dług trzeba oddać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2013r. o 16:05
~TV napisał(a): Dlaczego Relich wybiela się i swoją nieudolność tylko w jakiejś beznadziejnej telewizji Łużyce.Jakby nie patrzeć dług trzeba oddać .


Dług jest w zasadzie pojęciem filozoficznym. Jeśli chcecie oddawajcie długi . Wolna wola. Jeśli nie zrozumiesz czym jest pieniądz , do końca swojej egzystencji będziesz niewolnikiem długu. Relich i TV Łużyce nie mają tutaj nic do rzeczy. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barbara Nowak niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 16:55
Ciekawi mnie czy , Relich bedzie pociagniety do odpowiedzialnosci za tak olbrzymie narazenie srodkow budzetowych . Jego swita , radni obecnej kadencji , zrobia wszystko co pan kaze , wydaje im sie , ze na czele ze swoim panem sa ponad prawem.
Pojdzie to i tak z portfela podatnika , pozamyka wszystko w calej gminie , tak lubi zamykac szkoly , jeszcze kilka zostalo , moze starczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Panny niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 17:01
W przeciwieństwie do ciebie wiem czym jest pieniądz nigdy nie miałam długu a żyję dobrze i dostatnio bo wiem ile mogę wydać a ile odłożyć.Życie na kredyt zawsze się źle kończy bo zjedzony chleb ciężko się odrabia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza