Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drukarnia z Wykrot chce odzyskać 12 milionów złotych
~m niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 8:29
pannie chodzi o cos zupelnie innego. nie porusza obecnego konfliktu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 8:30
Panno z dzieckiem, w całej sprawie chodzi o praworządność, a nie o antagonizmy.

Wyobraź sobie sytuację ze umawiasz się z kimś że do uzyskania pełnoletności twojego dziecka nie musisz płacić za mieszkanie, pod warunkiem że zamieszkasz w miejscowości "x". Ty się na to zgadzasz przeprowadzasz się łożysz pieniążki na remont mieszkania, robisz super pokoik dla dziecka etc. Po kilku latach druga strona dochodzi do wniosku ze to było niesprawiedliwe i każe ci płacić czynsz albo cie eksmituje.

Ty zaczynasz płacić i jednocześnie pozywasz drugą stronę do sądu. Po kilku latach masz prawomocny wyrok i domagasz się zwrotu zapłaconego czynszu. Twoja sąsiadka sie o tym dowiaduje i robi szum, że powinnaś płacić bo i ona płaci:)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 kwietnia 2013r. o 8:32
Pannazdzieckiem napisał(a):
emem napisał(a): Pannazdzieckiem, nadal nie rozumiem o czym piszesz.


To poczytaj sobie to , zwolenniku wolnego rynku , może zrozumiesz :

http://zmieleni.pl/poznaj-prawde-o-przyczynach-obecnej-sytuacji-w-polsce/

Tworzenie wolnych stref ekonomicznych , to neokolonializm. Mam nadzieję , że zdajesz sobie sprawę również z tego , że system sprawiedliwości służy tym , co kasę mają , nie tym którzy płacą.


Pannazdzieckiem, to co wklejasz to temat na osobna dyskusje.
Tutaj sprawa jest prosta - jest prawo i trzeba go przestrzegac. Dotyczy ono zarowno firmy jak i gminy. Byl zapis ze nie ma podatku, to nie ma. To firma chce te pieniadze odzyskac i trzeba im oddac, bo TAKIE JEST PRAWO.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 8:45
emem napisał(a): ... bo TAKIE JEST PRAWO.


Trzeba je zmienić :) Pokaż mi Polskiego przedsiębiorcę zwolnionego z podatków. Gdyby nasze Państwo miało suwerenność , wolne strefy ekonomiczne , uwłaczające człowieczeństwu , nie istniały by. Jest wiele takich praw , które stoją na straży systemu ... wyzysku.

Na mnie czas, miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do czubka niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 10:31
Nie wiem gdzie się edukowałeś ,myślę że w czwartej klasie zmarła ci nauczycielka i to był koniec twojej nauki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 11:58
~do czubka napisał(a): Nie wiem gdzie się edukowałeś ,myślę że w czwartej klasie zmarła ci nauczycielka i to był koniec twojej nauki.


Wiesz , czym jest inteligencja ? To zdolność do składania faktów ( jeśli już o drukarniach rozmawiamy :) ). Rozumiem , że sporo młodych ludzi ma z tym trudności , edukacja niestety inteligencji nie rozwija . Właściwie to się nawet cieszę , że zmarła mi nauczycielka :D Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do panny niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 12:29
Tylko że twoja inteligencja (...)

Zmoderowano 04.04.2013 godz.12:36 - powód: ubliżanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inteligent niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 13:04
Pannazdzieckiem napisał(a):
~do czubka napisał(a): Nie wiem gdzie się edukowałeś ,myślę że w czwartej klasie zmarła ci nauczycielka i to był koniec twojej nauki.


Wiesz , czym jest inteligencja ? To zdolność do składania faktów ( jeśli już o drukarniach rozmawiamy :) ). Rozumiem , że sporo młodych ludzi ma z tym trudności , edukacja niestety inteligencji nie rozwija . Właściwie to się nawet cieszę , że zmarła mi nauczycielka :D Miłego :)


Edukacja nie rozwija inteligencji? W wieku wcześnie szkolnym logiczne zajęcia jak najbardziej mają wpływ na inteligencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza