Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drukarnia z Wykrot chce odzyskać 12 milionów złotych
~ciekawa niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 18:49
Panie burmistrzu gdzie i kiedy odniesie się pan do tragicznej sytuacji gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 19:16
http://www.prw.pl/articles/view/27817/lepia-najwiekszy-garnek-na-swiecie#photos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 20:28
pewnie rządzący, jak zwykle, nie mają sobie nic do zarzucenia, więc po co pytać ich o to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 20:43
~do panny napisał(a): Tylko że twoja inteligencja (...)Zmoderowano 04.04.2013 godz.12:36 - powód: ubliżanie (sentinel)


Moja inteligencja jest bez znaczenia. Ważna jest Twoja ... kimkolwiek jesteś :)

W wieku wcześnie szkolnym tak , później różnie bywa :)

Ciekawa :) nie wiem , czy zwróciłaś uwagę , ale większość polityków , dziwnym trafem , wody w usta nabiera , kiedy trzeba ze Społeczeństwem pogadać. Rozumiem , że portal Bolec.info nic nie znaczy w świecie sterowanych mediów , ale ... Drodzy politycy , urzędasy i cała reszta żerujących .... raz na jakiś czas , wzorem Przemka , moglibyście gębę otworzyć :)

Panie Król , zadałem pytanie.

Na marginesie: dwanaście baniek w tą , czy w tamtą stronę , nie ma znaczenia. Wyobraźcie sobie , że rodzący się w tej chwili noworodek , obojętnie gdzie w tym nieszczęśliwym kraju , ma dwadzieścia tysięcy do oddania. Tu i teraz.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 21:18
Pannazdzieckiem napisał(a):
emem napisał(a): ... bo TAKIE JEST PRAWO.


...... Pokaż mi Polskiego przedsiębiorcę zwolnionego z podatków.
Na mnie czas, miłego dnia Wam życzę :)
Nie wiem w jakim stopniu jest zwolnienie ale proszę cię bardzo firma Elektros w bolesławieckiej strefie ekonomicznej,LSSE tu w Krzywej :Drut-Plast Cables Sp. z o.o. - Polska, Młynpol S.J. Polska, Spółdzielnia STW w Bolesławcum Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne „BAZALT” S.A. i pewnie jest ich jeszcze ale mi się już nie chce robić kopiuj wklej. W tych firmach pracują Polacy i dzięki nim pewnie ludzie żyją - więc - wszyscy Ci polscy przedsiębiorcy maja zwolnienia dokładnie tak samo jak inwestor zagraniczny. Nie ma tutaj różnicy bo ktoś jest spoza Polski - trzeba tylko trochę zainwestować i zagwarantować pracę określonej ilości ludzi prze jakiś czas. I to tylko tyle żeby nie płacic podatków lub płacić je mniejsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 21:26
~ napisał(a): ... Nie ma tutaj różnicy bo ktoś jest spoza Polski - trzeba tylko trochę zainwestować i zagwarantować pracę określonej ilości ludzi prze jakiś czas. I to tylko tyle żeby nie płacic podatków lub płacić je mniejsze


No , a gospodarka tego nieszczęśliwego kraju sypie się. Prawo określa na jaki czas trzeba gwarantować ? Trochę niedouczony jestem , pytam więc . :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel gminy niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 23:30
:) moi drodzy problem istnieje . Teraz trzeba zastanowić się jak rozwiązać ten problem z kasą. Uważam , że poprzedni burmistrz Szczerbień i radni z kadencji 1998-2002r podjęli uchwałę , która tak naprawdę szkodzi mieszkańcom i gminie Nowogrodziec . To ich należałoby rozliczać z tak głupiej decyzji. Relich robi wszystko , aby uratować fundusze gminne i z tym nie miał nic wspólnego. Radni poprzedniej i obecnej kadencji poparli burmistrza Relicha w sprawie obalenia uchwały z 2002 roku o zwolnieniu z podatku firm ze strefy. I dobrze , bo to głupie , że pracodawca inwestujący w strefie ekonomicznej nie ma do jej końca płacić podatków. Jasne , że na zachętę mogli zwolnić ich z płacenia podatku na na przykład 10 lat , ale nie do końca jej istnienia. Jak czują się ci co mają firmy poza strefą i płacą podatki? co wy na to....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pantera niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 0:05
Obywatelu, macie rację, bez dwóch zdań. Jasne, że duże firmy ze strefy nie powinny na zawsze byc zwolnione z podatków. 10 lat zupełnie wystarczy. Popieram w tym działaniu burmistrza Relicha. Dziwię sie głosom atakującym go w tej kwestii. Wyglada na to, ze jak ktoś jest jego przeciwnikiem to w kazdej sprawie, chocby dobrej dla nas, mieszkańców - bedzie go atakował. Pachnie głupotą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu