Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drukarnia z Wykrot chce odzyskać 12 milionów złotych
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 22:39
~bdm napisał(a): Co wy się czepiacie Bauera przecież zapłacił12 milionów a teraz tylko żąda zwrotu swoich pieniędzy a nie Relicha .Relich zawinił zabili Cygana.


A skąd Bauer miał te dwanaście baniek .... cwaniaku . Bożesz Ty mój , kiedy Wy w końcu zaczniecie myśleć ? Chyba , że nie rozumiem intencji i szara rzeczywistość przysłoniła mi sarkazm Twojej wypowiedzi. Nie spodziewam się odpowiedzi.


Nawet mi się k...a zrymowało. Warto uczyć się historii. Tej prawdziwej :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 kwietnia 2013r. o 22:41
Pannazdzieckiem napisał(a):
~bdm napisał(a): Co wy się czepiacie Bauera przecież zapłacił12 milionów a teraz tylko żąda zwrotu swoich pieniędzy a nie Relicha .Relich zawinił zabili Cygana.


A skąd Bauer miał te dwanaście baniek .... cwaniaku .


Nie bardzo rozumiem Pannazdzieckiem - to duza firma, z duzymi obrotami, placila podatek mimo, ze nie musiala, a skoro nie musiala, to chce zwrotu. Ty tez bys chcial odzyskac swoje pieniadze, prawda? :) A co ich to interesuje, ze gmina przejadla?:P

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 22:50
Pannazdzieckiem napisał(a):
A skąd Bauer miał te dwanaście baniek .... cwaniaku .


wydrukował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 23:02
emem napisał(a): ... A co ich to interesuje, ze gmina przejadla?:P


Maniek , czy zwrot ... korporacjionizm mówi Ci coś ? Nie rządam odpowiedzi :) O ile pamiętam , zadałem Ci cztery pytania , wzorem Przemusia nie odpowiadasz. Gmina .... ta , czy innna, to MY. Jeszcze jedno pytanko :] Dlaczego musisz płacić za życie , skoro nie miałeś wpływu na swoje poczęcie ? Filozofia bywa niekiedy uciążliwa :) Dobranoc :)

Myślenie jest strasznie bolące , ale jest tu nadzieja .... jak moja Przyjaciółka mawia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 8:00
Pannazdzieckiem napisał(a):
emem napisał(a): ... A co ich to interesuje, ze gmina przejadla?:P


Maniek , czy zwrot ... korporacjionizm mówi Ci coś ? Nie rządam odpowiedzi :) O ile pamiętam , zadałem Ci cztery pytania , wzorem Przemusia nie odpowiadasz. Gmina .... ta , czy innna, to MY. Jeszcze jedno pytanko :] Dlaczego musisz płacić za życie , skoro nie miałeś wpływu na swoje poczęcie ? Filozofia bywa niekiedy uciążliwa :) Dobranoc :)

Myślenie jest strasznie bolące , ale jest tu nadzieja .... jak moja Przyjaciółka mawia :)


Za to ja ŻĄDAM, żebyś na forum pisał ze słownikiem ortograficznym :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 8:08
~ napisał(a):
Za to ja ŻĄDAM, żebyś na forum pisał ze słownikiem ortograficznym :>


Nie mogę , nie mam , nie stać mnie na zakup , zbieram na zwrot podatku Bauerowi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 kwietnia 2013r. o 8:19
Pannazdzieckiem, nadal nie rozumiem o czym piszesz.
Firmy byly zwolnione z podatku, ale toczylo sie postepowanie, wiec Bauer zdecydowal, ze mimo, ze jest zwolniony bedzie odprowadzal podatek (na wypadek gdyby postepowanie jednak skonczylo sie inaczej niz wszyscy przewidywali), ostatecznie sad powiedzial, ze sa zwolnieni. SAD POTWIERDZIL, ZE PRAWO MOWI ZE PODATKU NIE NALEZY ODPROWADZAC.
Wiec firma poprosila o zwrot naleznosci, ktore NIENALEZNIE odprowadzila. A Ty twierdzic, ze im sie nie nalezy.
To tak jakbys wzial kredyt na mieszkanie, splacil wszystkie raty, a bank by Ci powiedzial, ze mieszkanie Ci sie nie nalezy.

W tym wypadku nie ma znaczenia czy to jest firma polska, niemiecka czy jakakolwiek inna. Chca odzyskac pieniadze, ktore SA ICH. Wiec wszelkie filozofie o kradnacych rzadach schowaj do kieszeni. Gmina mogla nie przejadac nie swoich pieniedzy, to wtedy nie byloby problemu ze zwrotem cudzej wlasnosci.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 8:28
emem napisał(a): Pannazdzieckiem, nadal nie rozumiem o czym piszesz.


To poczytaj sobie to , zwolenniku wolnego rynku , może zrozumiesz :

http://zmieleni.pl/poznaj-prawde-o-przyczynach-obecnej-sytuacji-w-polsce/

Tworzenie wolnych stref ekonomicznych , to neokolonializm. Mam nadzieję , że zdajesz sobie sprawę również z tego , że system sprawiedliwości służy tym , co kasę mają , nie tym którzy płacą.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza