Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy popierasz "działalność" Łukasza Dudzica?

10114
#alter nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 19:27
popieram :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyb niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 19:28
uwaga, juz 38 policjantów zagłosowało w sondzie :) czekamy na kolejnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 19:56
Nawet 39 policjantów zagłosowało :D

Łukasz oby tak dalej!!;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 20:09
Niedawno na skrzyżowaniu ul.Kościuszki z ul.Staszica ,przed wjazdem pod wiadukt na ul.Tamka ,nieoznakowany ,policyjny (chyba Wiwaro) ale nie jestem pewien bo padało i po ostrym hamowaniu najmniej byłem zainteresowany marką pojazdu :) Wjechał mi przed maskę z prawego pasa tego do skrętu na Staszica :) Gdybym ja to zrobił ,to nawet nie chcę wiedzieć jaka by była kara :]
Pomimo to nie doniosłem przełożonym kierowcy ,jakoś nie potrafię :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10381
#czarnuch123 nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 20:17
~ napisał(a): A jak tam podsłuchy i kamery w Intermarche, Łukaszku ?:) Dalej śledzisz i nagrywasz pracowników ? Pogadajcie z ludźmi którzy tam pracowali - totalna inwigilacja pana i władcy na włościach - gdyby nie było to takie dramatyczne mogłoby być śmieszne...:(
ja jakos tam pracowalem i nie narzekalem jak nie masz nic do ukrycia to nie masz sie czego obawiac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxx niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 20:58
popieram;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~n niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 22:01
wam wszystkim brakuje Policji i porządku sprzed 15 - 20 lat. Nawet nie spojrzelibyście w kierunku radiowozu tylko grzecznie w swoją stronę i do domu. Teraźniejsza Policja sama sobie zafundowała ten cyrk i teraz za to pokutuje takimi bzdurami jak wyżej pisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BMW X5 niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 22:22
Przynajmniej zagnębisz policję biurokracją. A ten policjant co terenowym bmw X5 jeździł (nie wiem czy go ma jeszcze) to nigdy nie raczył używać ani świateł mijania ani kierunkowskazów za to często mrugał światłami swoim kolegom po fachu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza