Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy popierasz "działalność" Łukasza Dudzica?

~smutne niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 22:25
Popieramy jak kameruje się innych. kiedy nas ktoś nagrywa to bydlak jest. przypomnijcie sobie co było z nagranym audi , jakie były komentarze. ja rozumiemiem ze chodzi o napiętnowanie bezkarności władzy ale czy my mając "władzę" bylibyśmy w porządku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 22:29
Po prostu sądy mają możliwośc wykazać się niezawisłością
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lady niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 22:48
Rany jak taki człowiek egzystuje na tym swiecie, ty masz chłopie (...). to że cie ludzie popierają to tylko ze współczucia. Do roboty bys się wziął. nie mówię tu że jestem za policją, czy coś, ale ten kolo (...). Wzruszyła mnie twoja historia...
a to że jechałes za rodiowozem te 150 km/h to ciebie powinni ukarac podwojnie, bo jeszcze bardziej stwarzales zagrozenie dla innych bo skupiales sie na nagraniu. heh

Zmoderowano 07.06.2013 godz.10:02 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antypolicji niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 23:12
Panie ŁUKASZU DROGI, nie jeden Bolesławianin napisałby prawdę jakie krzywdy doznali od bolesławieckiej policji. Powiem Panu tylko tyle, że czekam właśnie na przyjęcie mojej skargi przez TS w Strasburgu. Jeżeli Pan będzie kandydował na Prezydenta Bolesławca, ma Pan mojej rodziny z przyległościami głosy. Pozdrawiam Pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 23:25
Jakby tego nie nazwał ,donosicielstwo będzie donosicielstwem.
Nie popieram tego typu zachowań ,co nie znaczy że przyklaskuje policji za ich złe zachowania.
Panie donosicielu,tropicielu Łukaszu !! Jadąc za radiowozem(nawet bez oznaczeń) popełnił pan wykroczenie :] Nie doniosę na pana bo brzydzę się donosicielstwem :P Nawet jeśli to jest doniesienie na gliniarzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 0:20
Śmiać mi się z was chce każdy taki boski popieram i popieram a popatrzcie na siebie. Kto z nas codziennie nie popełnia wykroczenia z myslą, że się uda?! To co piszecie jest żałosne bo kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Najpierw popatrzmy na siebie a nie później panie władzo pan pouczy to pierwszy raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 2:46
O! (...) Jak ktoś chce zobaczyć jak toto wygląda od środka to "Drogówkę" polecam! Można pięknie dopasować sobie do filmu nazwiska z Bolesławca.

Zmoderowano 07.06.2013 godz.10:03 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 4:37
Za dużo się filmów naoglądałeś i miesza Ci się fikcja z rzeczywistością :) Jedno jest pewne ... jak będzie Ci się działa krzywda to nie zadzwonisz do reżysera tylko na policję :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza