Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odetchnijmy od polityki
9176
kc
4 sierpnia 2013r. o 17:45
virgo napisał(a): G. Schetyna to doświadczony i przewidujący gracz polityczny. Prawdziwy szachista .


Po czym wnioskujesz, że jest doświadczonym i przewidującym graczem politycznym ? Co Cię skłoniło do napisania o nim "prawdziwy szachista" ? Mogłabyś podać jakiś przykład czegoś, czego dokonał i co naprawdę robi wrażenie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
4 sierpnia 2013r. o 17:53
Zadajesz pytania...co takiego zrobił?
Odpowiem tak : nie dał się wyślizgać....jak na przykład J.M.Rokita. Mógł iśc w odstawkę ...polityczną. Umiejętnośc rozgrywania i pogrywania to bardzo wazna sprawa. Szczególnie w polityce.

Poza tym - jeżeli śledzisz rozgrywki polityczne , możesz sam sobie odpowiedzieć na zadane pytania. Ja nie pretenduję do miana nauczyciela czy instruktora :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 sierpnia 2013r. o 18:06
virgo napisał(a): Zadajesz pytania...co takiego zrobił?
Odpowiem tak : nie dał się wyślizgać....jak na przykład J.M.Rokita. Mógł iśc w odstawkę ...polityczną. Umiejętnośc rozgrywania i pogrywania to bardzo wazna sprawa. Szczególnie w polityce.


Nie dał się" wyślizgać ", bo inteligencją nie grzeszy : ). Nikomu nie zagraża : ). Jest nijaki.

virgo napisał(a): Poza tym - jeżeli śledzisz rozgrywki polityczne , możesz sam sobie odpowiedzieć na zadane pytania. Ja nie pretenduję do miana nauczyciela czy instruktora :D


Czasem śledzę, ale nigdy nie czytałam nic o jego dokonaniach, masz o nim takie dobre zdanie, że myślałam, iż mi wskażesz i być może zmienię o nim opinię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julek niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 18:45
A kto bedzie prezydentem Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZZTop niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 19:20
Wybory nadchodzą. Czas się pokazać motłochowi i pościemniać, żeby na następne cztery lata od koryta nie pogonili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ert niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 20:05
Cytuję - Aby wybrać sensownych ludzi . I z tym będzie problem uważam ,że ok 80% polityków interesuje tylko wyrwanie jak największej kasy . Owoce dzisiaj zbierają młodzi ludzie ok 1,5 miliona wyjechało z kraju . Oczywiście politycy nie widzą w tym problemu wręcz przeciwnie . Obawiam się ,że nawet byłby głód w polsce to usłyszelibyśmy ,że to zdrowe a otyli żyją krócej . Nie chcę być złym prorokiem ale przyjdzie czas za kilka lat ,że w Polsce poleje się krew kiedy ludzie wyjdą na ulice .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 20:33
~LEO napisał(a): Szanowny Panie Pośle trzeba być głupcem lub naiwnym aby uwierzyć w słowa wypowiedziane przez pana czy pana kolegów z PO. Działanie członków Platformy Obywatelskiej widzimy w skali kraju DNO!!! jak i na rynku lokalnym, samorządzie powiatowym. Działanie Starosty (członka PO) i jego kolesi doprowadziło do tego, że Szpital Wojewódzki stracił jeden z lepszych oddziałów neurologicznych w dawnym woj. jeleniogórskim. Przeniesienie części łóżek neurologicznych do Szpitala Powiatowego miało poprawić sytuację, a w mniemaniu dyrekcji szpitala jak i powiatu miał to być sukces. Z wojewódzkiego zostało zwolnionych ok 45 pracowników oddziału neurologicznego a i pododdział neurologiczny otwierany początkiem tego roku z wielką pompą zostaje zwijany. Panie członku PO POwiem PO chłopsku(...) ZE SWOIM KANDYDATEM.Zmoderowano 04.08.2013 godz.15:43 - powód: wulgarne słownictwo (moderator)



Zupełnie inaczej, utworzony został nowy lepiej wyposażony Oddział Neurologiczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zibu niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 20:35
a po co ma rywalizować otwarcie z Tuskiem skoro widzi że nie ma na razie szans? poczeka sobie, czas gra na jego korzyść, Schetyna jest pragmatykiem, choc tez już sprawia wrażenie nieco wypalonego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza