Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję dobrego węgla

~ niezalogowany
20 września 2013r. o 18:13
Jak sprawdzic,czy dobrze ważą,bo np.wjeżdża samochód na wagę,czy kierowca z samochodu powinien wyjść,bo na jednym ze skladów wysiadł,ale stanął na wagę tak,żeby kupujący nie widział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2013r. o 18:50
napisz dla wszystkich jaki to skład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
20 września 2013r. o 19:04
Dobry węgiel musi się błyszczeć i jak stukniesz w niego czymś twardym to "ładnie" brzmi :) Jak jest "ciulowy" to jest matowy i daje "głuchy" dźwięk.
Weź sobie worek na próbę :) Spal wiaderko i zobacz ile wyjmiesz z pieca popiołu :)
Z dobrego węgla popiołu będzie niewiele ,z tego drugiego będzie pół wiadra ;p i jeszcze kamień na rusztach zostanie ,taki rozwarstwiający się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
20 września 2013r. o 19:16
Trzeci rok z rzędu wziąłem w Parzycach od Krzyśka. Cena lepsza niż w Bolesławcu i transport gratis. A najważniejsze, że na wadze nie oszukuje bo z tym bywa różnie (zwłaszcza na tych starych wagach co tam coś poprzestawia, powachluje i stwierdza, ze 50 kg za dużo się wsypało :> ) Elektroniczna waga w zasięgu wzroku klienta :) . Ja jestem zadowolony i polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
20 września 2013r. o 19:27
Uczciwość przede wszystkim :) Oszukać elektroniczną wagę jest nieco trudniej :) Na starych wagach ,zmęczony pan sprzedawca wiesza spoconą czapkę ,albo kładzie rękawiczki na szali ;) Czasem niezauważenie podczepi magnes od głośnika pod spód (jak ma do czynienia ze spostrzegawczym klientem) . Ręcznik powieszony na szali przez zmęczonego ,ocierającego się z potu pana wagowego waży około 300 kg. na wadze szalowej takiej do 15 ton .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
20 września 2013r. o 19:36
Tak właśnie. Jak mi Krzysiek pierwszy raz przywiózł to zobaczyłem, ze 3 tony węgla to w moim przypadku pełna piwnica :) Wcześniej nie była pełna ani razu, a kupowałem zawsze 3 tony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
20 września 2013r. o 19:59
3 tony węgla to jest 60 worków :) W zależności od gatunku ,jakości -
worki są mniej lub bardziej pełne :) Generalnie ,worek węgla (50kg)
jest niewiele mniejszy od worka ziemniaków :) Wyobraź sobie w piwnicy 60 worków ziemniaków ;p Węgiel powinien zajmować przybliżoną powierzchnię . Chyba że jest pomieszany z kamieniem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2013r. o 21:09
~ napisał(a): napisz dla wszystkich jaki to skład
na kosciuszki po prawej i wagi prawie nie widac,bo jest za szybą,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima