Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

4668
#Anonim4668 nieaktywny
10 listopada 2013r. o 0:09
virgo... o teściu.....podoba mi się ta piosnka...lecz gdzie tu romantyzm... :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
10 listopada 2013r. o 19:29
capitanosss napisał(a): virgo... o teściu.....podoba mi się ta piosnka...lecz gdzie tu romantyzm... :D :D :D


Witaj Capitanosss :D Pytasz , gdzie tu romantyzm ?? "Zerżnę" część definicji z Wiki...bo to jest właśnie odpowiedź na postawione pytanie:

" Romantycy zwrócili uwagę na życie wewnętrzne człowieka – duchowość, uczucia, emocje, a również na odrębność jednostki ludzkiej, jej odmienność i indywidualność.(...) buntem przeciwko zastanej rzeczywistości i obowiązującym w niej normom społecznym. (...) Typowy romantyczny bohater ....... to buntownik motywowany wielkimi namiętnościami, takimi jak miłość lub nienawiść."

Chyba coś z cytowanej definicji , jest zawarte we wszystkich piosenkach , które zamieściłam. O teściu również...Wszak zięć jest nierozumiany przez żonę i wie ,że teść to rozumie... :D Cieszę się ,że piosenka , ta o teściu , spodobała się Tobie. :D Pozdrawiam :]


Dopisane 10.11.2013r. o godz. 19:29:


A co powiesz o tym ? też nie czujesz romantyzmu? Miękkie , prawie kocie ruchy Toma....


:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 19:14



Dopisane 11.11.2013r. o godz. 19:09:

...no...nooo...VIRGO ....nie poznaję Cię :D :D :D


Dopisane 11.11.2013r. o godz. 19:14:




....TO JEST BOSKIE.....


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2013r. o 20:39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 21:04
pisze wiersz
brak mi słów,
zimno mi,
jest ciemno,szaro,

zapalam świeczkę,
odsłaniam okno,
wołam Cię!
gdzie jesteś ?

pusto tu jakoś,
strasznie,ponuro,
wróć muzo,zagasić ogarek,
zasunąć zasłony.

autor ...początkujący poeta capitanosss D.M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 21:36
Jak się masz Capitanosss ?? Rozczarowany ,że jestem jaka jestem ?? Kobieta jest nieodgadnioną...hmmm ;)


Ty zaś jesteś CUDO...twórcą :* Piękny wierszyk... :P


Dopisane 11.11.2013r. o godz. 21:36:


:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jam niezalogowany
11 listopada 2013r. o 21:41
chyba umarłam, trzeba dbać o mnie, żebym odżyła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 21:46
?? ?? ??
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.