Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

4668
#Anonim4668 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 21:48
virgo a gdzie Ty znalazłaś moje videło z młodzieńczych lat..?? a te białe slipki mam jeszcze do tej pory.....żółte na przód a brązowe na tył...:)

...DZIĘKUJE ZA KOMPLEMENTY....w nagrodę masz jeszcze jeden wierszyk początkującego poety :D :D :D


Twój uśmiech niczym słoneczny rumianek,
Twoje spojrzenie niczym magiczna tęcza,
Oczęta struchlałe w ogrodzie sasanek,
Cera jedwabiście lśniąca, dziewczęca,

Serduszko szczere,krystaliczne,
Dusza przejrzysta,spokojna,
Emocje szalone,liczne,
Aura promienista...bogobojna,

Rozweselasz codzienność,
Gonisz smutek,szarość,
Kochasz prostotę,
Wrzeszczysz na głupotę,

Oddam Ci swą duszę,
Weź ją bardzo proszę,
Porwij moje serce,
Uraduje się wielce.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 21:56
Ha , ha, ha, takich pamiątek jak slipki nie można zniszczyć !! To dobrze ,że przechowujesz je ;) A wideło znalazłam - i to z tańcem brzucha - tam , gdzie zawsze :D

Wiersz cuuuudoooo..Tylko co komu po Twojej duszy ?? Ja tam zawsze wolałam i wolę ciało... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
11 listopada 2013r. o 22:07
A macie na dobranoc ;) pod te gacie z kleksem :| :| :| a fujjjjjjjjjjjjj ..tfu , ble :> :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 22:12
GosiaM napisał(a): A macie na dobranoc ;) pod te gacie z kleksem :| :| :| a fujjjjjjjjjjjjj ..tfu , ble :> :D



Witaj GosiuM :* Dlaczego nie patrzysz na ten wspaniały TORS a tylko na ten..kleks ?? Tors !! to je to ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
11 listopada 2013r. o 22:14
Bo troszkę źle się czuję i tylko to wpadło mi w oczy :| :|
Jak ból minie to zapewne oczy wyżej pójdą ;)
Kolorowych Virgo :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 22:18
Kolorowych GosiuM , Tobie również :*

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
11 listopada 2013r. o 23:02
...taaaa...!! poszły spać...ja wam jeszcze naszkrobię jakiś wiersz....zobaczycie to jak słoń mrófkę....FOCHHH...!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
11 listopada 2013r. o 23:15
A chcesz za focha w oko ? :P
I niech Ci się przyśni ta mrówka ze słoniem, w miłosnym uścisku :> :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza