Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

~ niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 16:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
3 grudnia 2013r. o 18:46



Dopisane 03.12.2013r. o godz. 18:46:

~emy napisał(a): Ty Capitanosie cholero jedna :),ale na co,bo ja cosik ostatnio nie kumam :D PS. Albo starość robi swoje albo z tymi anty ...yyy...to znaczy moim antybiotykiem jest coś nie tak :|


....chyba to te anty....yyy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
3 grudnia 2013r. o 19:23
Jest mi dzisiaj smutno ;( Dlaczego ludzie tak rzadko korzystają z półeczek w mózgu , zwanych rozumem ??
Kochać...można też swój naród...mimo wszystko
:*

Uwielbiam Bernarda Ładysza...za Jego cudowny głos i za to ,że jest Wilniukiem :*


Dopisane 03.12.2013r. o godz. 19:21:

Jeszcze raz Bernard Ładysz...prawda ,że pieknie ??




Dopisane 03.12.2013r. o godz. 19:23:

;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
3 grudnia 2013r. o 20:39
...aaaAAA...płacz .....VIRGO....płacz...;) :*


Dopisane 03.12.2013r. o godz. 20:39:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkoda łez niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 21:10
Nie płaczcie...
"Chłopak postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką:
- Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale.
- Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać.
- To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką.
- Niech i tak będzie.
Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę.
- To ta ruda pośrodku.
- Dokładnie. Skąd wiedziałaś?
- Bo już mnie wkurza!" :D :D :D


Siedzi wróbelek na dachu, podlatuje do niego wrona, wróbel udaje, że jej nie widzi. Wrona obruszona pyta go:
- Co ty tak nosa zadzierasz?
- A kto pyta?
- No jak to, nie poznajesz? To ja, wrona.
- Phi...- prychnął wróbel.
- A ty za kogo się uważasz? - pyta wkurzona - W ogóle, kto ty jesteś?
- No jak to, ja jestem orzeł!
- A gdzie ty do orła podobny?
- Jak byłem mały, to chorowałem...

***
- Pani Jadziu, proszę posprzątać windę.
- Na każdym piętrze?

***
- Strasznie ten czas ucieka...
- A co się dziwisz? Przecież tylu ludzi próbuje go zabić.


***
Rozmawiają dwa psy:
- Wiesz, tak wytresowałem mojego pana, że jak mu podaję łapę, to on mi daje swoją...


***
- Jasiu, jaki jest twój ulubiony pisarz?
- Tadeusz Kościuszko.
- Ale przecież Tadeusz Kościuszko nie napisał ani jednej książki!
- No właśnie.

***
Ogłoszenie w gazecie:
Sprzedam encyklopedie Britannica, 40 tomów. Stan bardzo dobry. Nie
będzie mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu. Żona i tak wszystko wie najlepiej, ech...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emy niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 1:49
Hmm.... Markowska to jedna z najlepszych polskich wokalistek,i prawde mówiąc po Kowalskiej słowa i wokal przebija wszystko... uwielbiam jej nute zwłaszcza kiedy dopada mnie tak zwana chandra,a często sie zdarza :) Także Driver,masz gust człowieku ;) Capitanosie! Anty ...już za mną, także teraz już wszystko kumejszyn,tak samo jak nuta tzw. Mateusza :) Powiem szczerze i otwarcie,amatorke słychać już na samym początku pioseneczki tak więc zgodnie jak to mawiają w "MAM TALENT" ...jestesmy na Nie :/ ...chociaz tytuł piękny :* Wracając zaś do lat 60+ Virgo doceniła charyzme i empatie,co nie oznacza że przemówi do wszystkich ale...morał jest taki ,że każdy z nas ma inne gusta,spostrzeżenia i nawet dzień ,że podpisuje się pod muzyką według nastroju i tego co dotyczy jego doświadczenie.... Ps. A dla osobnika pod pseudonimem Szkoda Łez,brawa za to,że potrafisz pomyśleć o innych ,aby choć na chwile zapomnieli o rzeczywistości... AMEN! No i się nagadałam,że anty... odpuścił :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emy niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 2:03
A to moja znieczulica dla wszystkich .... Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 11:22
w nagrodę zabieram was wszystkich w romantyczna podróż...weźcie ze sobą kanapki i termos z ciepłą harbatą

.....proszę zapiąć pasy:>

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza