Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

~bezrobotny driver biedronki niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 11:24
...przepraszam...to mialo byc toooooo...!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2013r. o 16:19
~emy napisał(a): Hmm.... Markowska to jedna z najlepszych polskich wokalistek,i prawde mówiąc po Kowalskiej słowa i wokal przebija wszystko... uwielbiam jej nute zwłaszcza kiedy dopada mnie tak zwana chandra,a często sie zdarza :) Także Driver,masz gust człowieku ;) Capitanosie! Anty ...już za mną, także teraz już wszystko kumejszyn,tak samo jak nuta tzw. Mateusza :) Powiem szczerze i otwarcie,amatorke słychać już na samym początku pioseneczki tak więc zgodnie jak to mawiają w "MAM TALENT" ...jestesmy na Nie :/ ...chociaz tytuł piękny :* Wracając zaś do lat 60+ Virgo doceniła charyzme i empatie,co nie oznacza że przemówi do wszystkich ale...morał jest taki ,że każdy z nas ma inne gusta,spostrzeżenia i nawet dzień ,że podpisuje się pod muzyką według nastroju i tego co dotyczy jego doświadczenie.... Ps. A dla osobnika pod pseudonimem Szkoda Łez,brawa za to,że potrafisz pomyśleć o innych ,aby choć na chwile zapomnieli o rzeczywistości... AMEN! No i się nagadałam,że anty... odpuścił :/


spowiedź wysłuchana....rozgrzeszenie w drodze...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 17:58
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
5 grudnia 2013r. o 19:51

;)



"Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie
Choć kto inny śpi przy tobie,
Nie ty mnie rano budzisz
Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie
Czasem nawet jest z tym dobrze
Wstyd o tym głośno mówić
Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie
Kiedy myślę, że cię kocham
Kiedy czuję, że cię chcę
Dawno mamy już za sobą pierwsze kroki w chmurach
Znamy dobrze swoje miejsce, wiemy dobrze gdzie nasz brzeg
Przy nadpalonych mostach
Gdzieś pomiędzy wierszami
Znów wybucha w nas permanentne siódme niebo
Już nie panuję nad zmysłami
Moje oczy są oczami wariata
Kiedy spotykają się z twoimi oczami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 15:02

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 15:08


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
7 grudnia 2013r. o 17:02
:D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 20:52
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza