Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 21:35
~ napisał(a): https://www.youtube


To ma być romantyczne ??
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi , bo nie jesteś sam...." Nie będę dalej pisała treści , - dla mnie to bardzo smutna wizja , przerażająca. I nie ma w niej romantyzmu..Tragizm. "Jak na deszczu łza , cały ten świat nie znaczy nic..."
Tytuł "Do kołyski"...ale nie znaczy ,że można usnąć spokojnie...


Dopisane 11.12.2013r. o godz. 21:35:

Prawdziwy Capitanosss ...na dzisiejszy wieczór proponuję Joannę Rawik i "Romantyczność"



...a może jeszcze i to... ??
:*
:* :* :*


..od " Lady of the night " ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XX niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 22:01
virgo napisał(a):
~XX napisał(a):

"Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie
Choć kto inny śpi przy tobie,
Nie ty mnie rano budzisz
Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie
Czasem nawet jest z tym dobrze
Wstyd o tym głośno mówić
:* :* :*


Te buziaczki dla mnie ?? Jakie słodkie... :] A to dla Ciebie , choć nie domyślam się , kim jesteś.. ;( :* :* :* :* :* Dopisane 08.12.2013r. o godz. 20:12:
:* Dopisane 08.12.2013r. o godz. 21:05:
Dopisane 09.12.2013r. o godz. 14:59:
Niech będzie to koncert zyczeń..Dedykuję ten piękny wiersz Anny Achmatowej , tajemniczemu wielbicielowi.:)


"Nie jesteśmy w lesie obydwoje"

Nie jesteśmy w lesie obydwoje
I wołanie twe w drwinę się zmienia.
Czemu nie przychodzisz, by ukoić
Niepokoje niego sumienia?

Twoje życie już biegnie inaczej,
Inną żonę masz, inne troski.
W suche oczy teraz mi patrzy
Petersburska niedobra wiosna.

Wedle zasług myśl gorączką zmąci,
Suchy kaszel, śmierć to jej nagrody.
A na Newie w oparze wilgoci
Już ruszają wiosenne lody.
:* Dopisane 09.12.2013r. o godz. 15:01:Jest : Czemu nie przychodzisz, by ukoić
Niepokoje niego sumienia?


Winno być :Czemu nie przychodzisz, by ukoić
Niepokoje mojego sumienia?

Przepraszam... Osoba która pisze takie wiersze , jest osobą bardzo intrygującą, chociaż myślę , że przydałby Ci się ktoś z kim mogłabyś porozmawiać. Buziaki były na poprawienie humoru i w dowód uznania za Twoją inteligencję. Czytam Twoje posty,oczywiście jak mam czas posiedzieć przy komputerze i muszę przyznać, że są bardzo ciekawe.
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 22:20
~XX , IP 83.26.171..wyniosłam z domu zasadę ,że należy , w stosownym momencie używać słowa "dziękuję". Toteż powiem "dziękuję" :) Cóż innego mam rzec ?? Napisałeś ,że czytasz moje komentarze ...od czasu do czasu... :] Jeżeli tak , to wytworzyłeś już jakiś mój obraz... ;)

Czy potrzebuję rozmowy ?? Lubię prowadzić rozmowy i rozmawiam często i dużo :] Najczęściej o "poważnych" sprawach. Dlatego internet i fora dyskusyjne stanowią dla mnie pewnego rodzaju odskocznię :] Tyle o mnie. Pozdrawiam :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XX niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 22:37
virgo. - Wszystko jest na swoim miejscu i niech tak zostanie. Ty pisz swoje komentarze , uwagi , wklejaj utwory i cytuj wiersze,bo dobrze Ci to wychodzi a ja co jakiś cza sobie to poczytam. Oczywiście po to Bolec Info ; jedni piszą a inni czytają. Interesuje mnie wiele tematów i otwieram różne strony. Życzę powodzenia i dobrej nocy. Te buziaki to był "spontan" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 22:42
~XX napisał(a): virgo. - Wszystko jest na swoim miejscu i niech tak zostanie.


:* :* :* Niech tak zostanie...dziękuję :D Spokojnej nocy... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 23:03
...prawdziwy capitanosss do Virgo......
..a tam nie będę się rozpisywał.....a masz ... :* :* :* :D

:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emy niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 0:33
Virgo z całym szacunkiem,ale komentując post osoby która wstawiła piosenke pt. "Do kołyski" zaprzeczyłaś tym samym, wiersz Anny Achmatowej. Owszem nuta napewno nie należy do tych romantycznych,tylko raczej ukazuje życie i rzeczywistość...Zaś wracając do poezji...wiersz który umieściłaś,dla mnie, osoby piszącej już naście lat,jest obrazem dekantyzmu ,który autorka w pełni świadomie przelała na papier... to wołanie o coś czego już nie ma, i nie będzie. Wątek choroby,i tym samym śmierć ,poetka uznała za jedyne na co zasługuje i co kończy jej czekanie... Lód wiosną? Dla osoby pozytywnie nastawionej do życia, raczej rozkwita wtedy zieleń i kolory sens istnienia przywrócić powinny... Tak więc jesli powyższa piosenka nie ma romantyzmu,to tym samym ten wiersz jest jego cieniem... Ps. Oczywiście nie chce Cię obrazić ,tylko poprostu czasem zastanówmy się, zanim skrytykujemy innych,bo warto czasem najpierw popatrzeć na siebie... Pozdrawiam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 8:06
...TOJKA...śliczne piosnki...szczególnia CELINE DION
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.