Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mlynpol Osla opinie.

~kierowca mlynpol niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 17:31
Prawda jest taka, że nikt się nie zwolni kto zobaczył ile do wypłaty można "dorobić".
Zwalniają się ludzie, którzy szanują swoje wartości lub Ci którym naprawdę jest za ciężko.
Wynagrodzenie jest rzeczywiście mało adekwatne do wykonywanej pracy. Moje zdanie jest takie, że jeżeli sytuacja pracowników fizycznych (głownie chodzi o kasę) się nie polepszy, to na produkcji zostanie ekipa, którą to worki będą nosić, ciężarówkami będą jeździć renciści, a wszystko to w pięknym złodziejskim oplocie ludzi pozbawionych skrupułów.
Wiem co piszę i myślę, że spokojnie mógłbym poprzeć wszystko faktami.
Nawiązując do tematu NIE- do Młynpolu nie opłaca się składać podań, chyba że ktoś ma cygańskie korzenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2013r. o 15:44
Ludzie, dzisiaj jest Wigilia, więc darujcie sobie te chamskie odzywki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 grudnia 2013r. o 15:02
~kierowca mlynpol napisał(a): Prawda jest taka, że nikt się nie zwolni kto zobaczył ile do wypłaty można "dorobić".
Zwalniają się ludzie, którzy szanują swoje wartości lub Ci którym naprawdę jest za ciężko.
Wynagrodzenie jest rzeczywiście mało adekwatne do wykonywanej pracy. Moje zdanie jest takie, że jeżeli sytuacja pracowników fizycznych (głownie chodzi o kasę) się nie polepszy, to na produkcji zostanie ekipa, którą to worki będą nosić, ciężarówkami będą jeździć renciści, a wszystko to w pięknym złodziejskim oplocie ludzi pozbawionych skrupułów.
Wiem co piszę i myślę, że spokojnie mógłbym poprzeć wszystko faktami.
Nawiązując do tematu NIE- do Młynpolu nie opłaca się składać podań, chyba że ktoś ma cygańskie korzenie :)
wiesz to ciekawe co piszesz. Czyli jednym słowem zabór nie twoich rzeczy nie jest dla ciebie problemem. Inna sprawa że gdybyś nie tykał nie swojego może i wypłata wyglądała inaczej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca mlynpol niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 19:55
Dlaczego z góry jestem osądzany??? dlatego, że piszę prawdę, o której nieliczni tylko pracownicy mogą mówić? ciekawy jestem kto po drugiej stronie broni "dobra" firmy:-)
pozdrawiam, nie oczekuję na kolejną ripostę, fakty są jakie są...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 20:50
Hej, wielce bohaterski Kierowco, a dlaczego wypisujesz te wszystkie opinie anonimowo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 20:54
~ napisał(a): Hej, wielce bohaterski Kierowco, a dlaczego wypisujesz te wszystkie opinie anonimowo?


Z tego samego powodu, co wszyscy forumowicze, którzy nie podpisują się z imienia i nazwiska :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 20:54
~ napisał(a): Hej, wielce bohaterski Kierowco, a dlaczego wypisujesz te wszystkie opinie anonimowo?


Z tego samego powodu, co wszyscy forumowicze, którzy nie podpisują się z imienia i nazwiska :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca mlynpol niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 17:16
IP: 83.26.169.5
Jeżeli tak bardzo zależy ci na moich danych...- proszę
Prywatnie oczywiście przedstawiłbym się.
Wszystkiego dobrego w Nowym 2014 Roku - BOHATERSKI obrońco wiecznie poszkodowanych polskich biznesmenów :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.