Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Znieczulica w Policji !!

~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 16:55
Sens dyskusji uległ wyczerpaniu, pozostańmy przy własnych zdaniach. Jednak uważam ,że sam niczego konstruktywnego nie zrobiłeś, ( bo wzywanie policji zamiast lekarza) do ciężko rannego zwierzęcia było decyzją nie najlepszą ale przyznaję ,że chęci miałeś szczere i serce wrażliwe. Nie udało się i tyle, ale policja nie jest winna śmierci psa na pewno.

Zmoderowano 30.11.2013 godz.19:48 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
30 listopada 2013r. o 17:02
Można temat uznać za wyczerpany

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2013r. o 17:29
a dlaczego?
czy dlatego ze nie wezwał jeszcze straży pożarnej?

temat coś mi przypomina ale ...o tym nie tym razem
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2013r. o 17:49
Policja ma ważniejsze rzeczy do roboty, np. jeżdżenie wkoło bolesławieckiego ratusza.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2013r. o 18:06
:D

dzisiaj miałem TRZY!!!! kontrole :D
dwie w trasie i na koniec w Bolczyku... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 20:08
mati1786 napisał(a): W dniu 29.11.2013r w Dobrej o godzinie 17.40 potrącono psa.Zadzwoniłem na policje,bo straż miejska jak mi powiedzieli to nie jest ich teren.Policja przyjechała po około 40min zamiast ratować psa zaczęli spisywać moje dane.Potem 30min szukali weterynarza "Nie znaleźli".W tym czasie pies bardzo się męczył aż w końcu przestał oddychać i zdechł.


NIE WIDZIAŁEM JESZCZE TEJ INFORMACJI W TVN24 ? CZY JUŻ TAM DZWONIŁEŚ ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 20:17
~ napisał(a): NIE WIDZIAŁEM JESZCZE TEJ INFORMACJI W TVN24 ? CZY JUŻ TAM DZWONIŁEŚ ????


Twój post ma bardzo daleko do dowcipu a bardzo blisko do głupoty!

Napisać DUŻYMI LITERIAMI żebyś zrozumiał? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KTOŚ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 20:47
no właśnie ja też nie widziałem żadnej informacji w telewizji czy w radio !!!!!!!

jak już wybrałeś nr na policję to było do tvn zadzwonić :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie