Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~ niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 17:58
Pannazdzieckiem napisał(a): Pogięło Cię Kolego sto cztery już do reszty. System właśnie na to liczy ,że ludzie będą się jednoczyć pod jakimiś sztandarami , ideologiami , światopoglądem. Takimi grupami można bardzo łatwo zarządzać , i równie łatwo wysyłać w eter historii. A w najlepszym przypadku , czytaj sukcesu, i tak nie mają cienia szansy do zaistnienia w ścierwomediach . Sam sobie zakładaj. I zapisz się na Bolec.party , to Ci przy piwku trochę po pitolę o teoriach spiskowych , zwolenniku nienagannej większości. :) Miłego popołudnia :)


Internetowy spiskowy (...)bierze się za edukację innych? Naprawdę zabawne. Sam już się stałeś największym (...)

Zmoderowano 12.04.2014 godz.21:17 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
12 kwietnia 2014r. o 17:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Pogięło Cię Kolego sto cztery już do reszty. (..) Miłego popołudnia :)


Witaj Pannozdzieckiem :) Kolega 104 wcale tak do końca głupio nie napisał.Coś z tego jest. Trzeba tylko spokojnie przeczytać i przyjąć do swiadomości to , co On chciał przekazać.
Komu są potrzebne wypisywane tu "wypociny" ? Moim zdaniem jeśli ktoś nawet cos napisze w odpowiedzi , to nie dlatego ,że zrozumiał i podejmuje twórczą dyskusję , lecz dlatego , by w pewnym sensie "zaistnieć" ;) Albo..."poniosło" go bo jest przeciwnego zdania..lecz bez analizowania...Miłego dnia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2014r. o 22:19
virgo napisał(a): ...
Komu są potrzebne wypisywane tu "wypociny" ? ...


W ścierwomediach tego nie ma , w ścierwomediach występują tylko poprawne autorytety. A mnie chodzi o to , aby ludziom klapki z oczu spadły :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 1:39
Pannazdzieckiem napisał(a):
A mnie chodzi o to , aby ludziom klapki z oczu spadły :D


Jak człowiek wewnętrznie i zewnętrznie ograniczony może kogoś pouczać? Zrób najpierw porządek w swoim umyśle :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 8:15
Pannazdzieckiem napisał(a):
virgo napisał(a): ...
Komu są potrzebne wypisywane tu "wypociny" ? ...


W ścierwomediach tego nie ma , w ścierwomediach występują tylko poprawne autorytety. A mnie chodzi o to , aby ludziom klapki z oczu spadły :D

Dobranoc :)

I dlatego piszesz anonimowo na bolecinfo. Ilu ludzi przekonasz do swoich naiwnych poglądów? A może chodzi o to aby pisać bo nie masz innego pomysłu na życie? Jak sądzisz-ilu ludzi przeczytało twoje rewelacje? Zasmucę cię - ponad połowa Bolesławian nie wie kto jest ich prezydentem a może 15% wie ,że Przybylski nie jest już starostą a ty sądzisz,że anonimowo pisując na tym forum dotrzesz do bolesławian? Jedno jest pewne. Nabijasz liczbę wejść na stronę poświęconą Czarkowi Rudykowi( osobiście nic do niego nie mam) i tym samym powinieneś zapisać się do jego sztabu wyborczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 9:36
I o to chodzi , jeśli wydaje Ci się , że system wielopartyjny da cokolwiek społeczeństwu , to jesteś w dużym błędzie 104 :) Został wymyślony przez banksterów jakieś 400 lat temu , żeby ludziom się wydawało , że żyją w demokratycznym systemie. A tymczasem jest to zwyczajny "miękki " totalitaryzm z tendencjami do zaostrzenia publicznej kontroli. Wielu przed tym przestrzega , a i ja, skromnie mówię o tym samym. Starcia lokalnych , czy centralnych polityków, to opium dla mas, powoli zaczynają ludziom się nudzić. Mam w głębokim kapeluszu losy Przybylskiego, Romana , podobnie , jak i Szacownego Kandydata. Niechęć do kłamliwych polityków zaczyna narastać lawinowo , co widać po spadającym uczestnictwie w wyborach. System , którego bronisz umiera Drogi Kolego :) Tobie również zalecam Doktrynę Szoku , być może wtedy zrozumiesz , że tzw. aktywność społeczna , to nie tylko pieprzenie głupot w Miejskich Radach , próbując ugrać trochę publicznej kasy , dla kumpli i rodzinki . To nie tylko szarpanie publicznej kasy na finansowanie bezmyślnych programów "aktywizacji zawodowej" , w kraju pozbawionym środków produkcji . To nie tylko bicie piany , na przed wyborczych spotkaniach. To nie tylko roztaczanie świetlanych wizji powszechnego szczęścia , bo nic takiego wydarzyć się nie może. Trzeba realistycznie spojrzeć na Świat , nie przez pryzmat TVN-u.

Jest kiepsko, a będzie gorzej , i trzeba będzie to przetrwać.

Miłej niedzieli Ci życzę , jak również innym Bolecnautom :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 11:54
Pannazdzieckiem napisał(a): I o to chodzi , jeśli wydaje Ci się , że system wielopartyjny da cokolwiek społeczeństwu , to jesteś w dużym błędzie 104 :) Został wymyślony przez banksterów jakieś 400 lat temu , żeby ludziom się wydawało , że żyją w demokratycznym systemie. A tymczasem jest to zwyczajny "miękki " totalitaryzm z tendencjami do zaostrzenia publicznej kontroli. Wielu przed tym przestrzega , a i ja, skromnie mówię o tym samym. Starcia lokalnych , czy centralnych polityków, to opium dla mas, powoli zaczynają ludziom się nudzić. Mam w głębokim kapeluszu losy Przybylskiego, Romana , podobnie , jak i Szacownego Kandydata. Niechęć do kłamliwych polityków zaczyna narastać lawinowo , co widać po spadającym uczestnictwie w wyborach. System , którego bronisz umiera Drogi Kolego :) Tobie również zalecam Doktrynę Szoku , być może wtedy zrozumiesz , że tzw. aktywność społeczna , to nie tylko pieprzenie głupot w Miejskich Radach , próbując ugrać trochę publicznej kasy , dla kumpli i rodzinki . To nie tylko szarpanie publicznej kasy na finansowanie bezmyślnych programów "aktywizacji zawodowej" , w kraju pozbawionym środków produkcji . To nie tylko bicie piany , na przed wyborczych spotkaniach. To nie tylko roztaczanie świetlanych wizji powszechnego szczęścia , bo nic takiego wydarzyć się nie może. Trzeba realistycznie spojrzeć na Świat , nie przez pryzmat TVN-u.

Jest kiepsko, a będzie gorzej , i trzeba będzie to przetrwać.

Miłej niedzieli Ci życzę , jak również innym Bolecnautom :)


Miałem rację,żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości. To KOMPLETNY MATRIX.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 12:07
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): I

Miałem rację,żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości. To KOMPLETNY MATRIX.


no miales racje ale kiedy to bylo.... oh ho ho ho a moze i dluzej, byc moze wtedy, kiedy bolek sprzedawal bilety do koryta.
z drugiej strony co komu z twoich racji ty masz racje ale nie masz z czego zyc, nastepny idealista rozbiorowy mi sie znalazl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza