Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~ niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 15:00
język angielski zna? bez doświadczenia samorządowego, parlamentarnego, napisał dwa projekty o dotacje UE... mnie nie przekonał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 15:01
Cytat: "Poznałem Unię Europejską od środka, realizując w projektach kolejne dyrektywy oraz rozporządzenia. Nie da się napisać dobrego projektu bez znajomości prawa europejskiego"...

Jak można powiedzieć ,że mając sporadyczne kontakty z UE , od czasu do czasu przy okazji realizacji dyrektyw ( ?) , można POZNAĆ UNIĘ EUROPEJSKĄ OD ŚRODKA" ?

Druga sprawa - by poznać prawo unijne , trzeba być doskonałym prawnikiem.Co innego przeczytać kodeksy , co innego zrozumieć ...
A jeszcze co innego - zastosować w praktyce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 15:31
~ napisał(a): język angielski zna? bez doświadczenia samorządowego, parlamentarnego, napisał dwa projekty o dotacje UE... mnie nie przekonał


W czasach, gdy pan Rudyk uczęszczał do Technikum Mechanicznego ,języka angielskiego i języka niemieckiego nie było w programie nauczania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 15:38
~ napisał(a):

W czasach, gdy pan Rudyk uczęszczał do Technikum Mechanicznego ,języka angielskiego i języka niemieckiego nie było w programie nauczania.


A kiedy to było ? Z historii powojennej , nawet Bolesławca wiem ,że był nauczany w szkole średniej język rosyjski , niemiecki ( w innych miastach - angielski , francuski). Języków obcych można się było również uczyć w Domu Kultury...za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 16:15
Można mówić w 10 językach i nie mieć nic sensownego do powiedzenia.Z całej tej PO-wskiej bandy Rudyk wydaje się najrozsądniejszy. Znam gościa i wiem,że to bardzo porządny i kompetentny człowiek.Podobał mi się w radzie miasta bo sensownie działał. Nie jestem fanem platformy ale na niego zagłosuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mim niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 16:20
Pamiętam go jeszcze z Obstawy Prezydenta. Fajne czasy. Super stronka kandydata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyb niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 16:28
~mimi napisał(a): Można mówić w 10 językach i nie mieć nic sensownego do powiedzenia.Z całej tej PO-wskiej bandy Rudyk wydaje się najrozsądniejszy. Znam gościa i wiem,że to bardzo porządny i kompetentny człowiek.Podobał mi się w radzie miasta bo sensownie działał. Nie jestem fanem platformy ale na niego zagłosuję


Jesteś kompletnie naiwny, albo zupełnie nie znasz mechanizmów jakimi kieruje się polityka, zwłaszcza w Polsce, zwłaszcza w PO. O ile jeszcze na szczeblu lokalnym polityk ma pewną niezalezność w sprawch lokalnych, o tyle polityka "wyższa" to tylko wykonywanie polecenień wpłynących z góry, lub odczytywanych z smsa przed glosowaniem. Wróć na ziemię proszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 16:41
To nie ja lewituję. Wybieram gości, których znam i którym ufam. Polityków tworzą Ci, którzy głosują a nie ci którzy nie głosują. Większość ludzi wali w klawiaturę ale na wybory nie chodzi aby potem znowu walić w klawiaturę

Zmoderowano 05.04.2014 godz.17:48 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza