Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 kwietnia 2014r. o 0:14
Też kiedyś zgaśniesz głąbie. Ale zanim zgaśniesz , zapisz się na Bolec.party. Pokarz ludziom , kim jesteś , ja się zapisałem do lokalnych ścierwomediów, a Ty ? Stać Cię na odwagę , wiracho z klawiaturą ? Kurcze , rozumiem polityków i kapłanów , ale Ciebie , Młody Padawanie nie rozumiem , uznaję swoją porażkę.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 0:18
Pannazdzieckiem napisał(a): Też kiedyś zgaśniesz Czytelniku. Ale zanim zgaśniesz , zapisz się na Bolec.party. Pokarz ludziom , kim jesteś , ja się zapisałem do lokalnych ścierwomediów, a Ty ? Stać Cię na odwagę , wiracho z klawiaturą ? Kurcze , rozumiem polityków i kapłanów , ale Ciebie , Młody Padawanie nie rozumiem , uznaję swoją porażkę.


Twoje teksty są coraz głupsze i coraz bardziej prostackie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 kwietnia 2014r. o 0:21
Pannazdzieckiem napisał(a): Też kiedyś zgaśniesz Czytelniku. Ale zanim zgaśniesz , zapisz się na Bolec.party. Pokarz ludziom , kim jesteś , ja się zapisałem do lokalnych ścierwomediów, a Ty ? Stać Cię na odwagę , wiracho z klawiaturą ? Kurcze , rozumiem polityków i kapłanów , ale Ciebie , Młody Padawanie nie rozumiem , uznaję swoją porażkę.


Co to ma wspólnego z odwagą? Wyjaśniłłem ci na priw co i jak. To, że ciebie można kupić za kilka browarów to nie mój problem. Tylko nie stękaj na forum, jak twoje posty zaczną znikać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ociczanka niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 8:27
Panie Czarku pamiętam pana z czasów dyrektorowania w naszej szkole. Ludzie wypisują tu straszne bzdury. Niech się Pan nie przejmuje bo my wiemy kim pan jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 14:26
po co się tym zajmować koleś i tak niema szans !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 14:54
facet który ma firme raczej nie idzie na impreze z nadzieją że dostanie darmowe żarcie i alkohol :) panna pijesz z nami ? jeszcze nie zdecydowaliśmy wódka czy bro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 16:30
na tej "imprezie" wyciągnie tyle miesięcznie, ile prowadząc firmę mógłby tylko pomarzyć, więc bez demagogi proszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 21:29
fobiak napisał(a): haslo wyborcze pod jakim rudyk startuje jest na poziomie szkoly powszechnej ani polska ani europa nie byly, nie sa i nie beda stabilne. polska to polska czyli takie wymachiwanie choragiewka bialo-czerwona za jedna zlotowke ale gdzie sa polacy?
takim haslem wyborczym glosi sie martwa ideologie eurokolchozu albo otwiera droge karierowiczom do dluzszego koryta. zaden z naszych kandydatow nie ma podstawowego programu wyborczego, chca byc wybierani ale sami nie maja pojecia dlaczego a wyborcy beda ich wybierac tylko dlatego, ze zamiast do kosciola pojda do urn czyli spelnic swoj obywatelski obowiazek.

Programy wyborcze do PE przedstawiają partie polityczne baranku boży. Do PE nie idzie się po to aby "załatwić" coś dla swoich, tylko realizować politykę danego kraju w ramach poszczególnych frakcji. Akurat z platformą nie ma większego problemu bo kasa jaka ma być w latach 2014-2020 mówi sama za siebie. Ty się lepiej zapytaj po co inni kandydują bo wypisują takie bzdety, które załatwić można w pierwszym lepszym urzędzie w Polsce a nie w PE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza