Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~ niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 17:30
~mimi napisał(a):
To nie ja lewituję.

lewitujesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~po niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 21:59
Jest dyrektorem i wykonuje swoją prace w Powiatowym Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr OK a po za tym czym przysłużył się dla regionu? Coś więcej czy biegle mówi po angielsku, niemiecku? jaki ma stosunek do wiary katolickiej a jaki do ideologii gender? itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 22:05
~ccc napisał(a): .... mam tylko nadzieję w populacji lemingów odnotujemy trend spadkowy


Ja również Drogi Kolego :) mam taką nadzieję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 23:00
No i teraz nie wiadomo na kogo zagłosować mam.
Czy na Rudyka co się zna odwrotnie proporcjonalnie do wiedzy czy może na Tomka Adamka co wielokrotnie po łbie oberwal.
Ale Tomek przynajmniej próbował Ukraińca pobić a towarzystwo tego pana z Bolesławca wspierało banderowców.
Wybór prawdopodobnie padnie na Adamka.
Ale raczej wyborów do P euro pruskiego nie odwiedza bo coś mi mówi że chyba jestem Polakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 23:08
"Nawiedzony niekompetentny nauczyciel. "
Trafia mnie..., gdy ktoś jest tak nieobiektywny. Znam Pana Rudyka od lat i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że kompetentny, twórczy, rzetelny. To osoba wyjątkowa, pełna energii. Szkoda mi tylko, że niektórzy tak Go widzą i musi znosić niejeden obraźliwy komentarz na swój temat. Ale chyba liczy się z tym. Panie Piotrze, życzę zwycięstwa. :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 23:18
Osoby pełne energii miło są widziane przy pracach fizycznych bo tam mogą swoją energię pożytecznie wykorzystać.
Ale z drugiej strony europrusacy kiedyś wykorzystywali osoby pełne energii w obozach a takie inteligentny od razu dostawali kulę w łeb lub cyklonu b na śniadanie.
Więc dla osób pełnych energii są jakieś szanse, gorzej z inteligentami.

A znosić krytykę trzeba, jak chce się wygrać.
W europruskich obozach śmierci też trzeba było znosic krytykę, innej drogi nie było.
No chyba że się było profesorem B. (tym od bydła), to wtedy z obozu wypuszczali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 23:56
~bolesławianka napisał(a): "Nawiedzony niekompetentny nauczyciel. "
Trafia mnie..., gdy ktoś jest tak nieobiektywny. Znam Pana Rudyka od lat i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że kompetentny, twórczy, rzetelny. To osoba wyjątkowa, pełna energii. Szkoda mi tylko, że niektórzy tak Go widzą i musi znosić niejeden obraźliwy komentarz na swój temat. Ale chyba liczy się z tym. Panie Piotrze, życzę zwycięstwa. :) :) :)


Ciekawym , czy starczy Mu odwagi , aby piwko ze mną wypić. Panie Piotrze , sukcesów w eurokołchozie , ufam , że postąpi Pan na równi z Panem Bloomem :



Oto mój numer telefonu , gdyby chciał się Pan ze mną na randkę umówić : 698201967 :)

Dobrej nocy :)


Dopisane 05.04.2014r. o godz. 23:56:

To Piotrek , czy Cezary , bo się trochę pogubiłem :D Droga Bolesławianko :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 kwietnia 2014r. o 0:02
Spać, gasnący starcze.


Dopisane 06.04.2014r. o godz. 00:02:

Pannazdzieckiem napisał(a): To Piotrek , czy Cezary , bo się trochę pogubiłem


Heh, znów zapomniałeś, Piotr to ty, a na zdjęciu pan Cezariusz. Co ta demencja robi z ludźmi. : D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.