Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~mir.ko niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 10:19
albo PSL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 kwietnia 2014r. o 10:36
~~007 napisał(a): Panie kandydacie proszę o odpowiedź: co Pan zamierza zrobić z takim zjawiskiem co się nazywa potocznie "fiskus" i bez szelestnie zabija małe sklepiki, masarnie i inną drobną przedsiębiorczość a Państwo głosi powszechne wsparcie dla tego typu działalności ?


on nie wie ale ja wiem
tym, ktorzy zatrudniaja do 5 pracownikow zmniejszyc podatek o 10%
od 5-10 zmniejszyc podatek o 5 %
10-15 pracownikow zostawic taki jaki jest
15-50 pracownikow podniesc o 5%
50-100 pracownikow podniesc o 10%
100-500 pracownikow podniesc o 15%
500-1000 pracownikow podniesc o 20% (prawdopodobnie przestawia sie na podwykonawcow)

zlikwidowac przywileje (udogodnienia) w strefach walbrzyskich

i po krzyku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 11:13
fobiak napisał(a):
~~007 napisał(a): Panie kandydacie proszę o odpowiedź: co Pan zamierza zrobić z takim zjawiskiem co się nazywa potocznie "fiskus" i bez szelestnie zabija małe sklepiki, masarnie i inną drobną przedsiębiorczość a Państwo głosi powszechne wsparcie dla tego typu działalności ?


on nie wie ale ja wiem
tym, ktorzy zatrudniaja do 5 pracownikow zmniejszyc podatek o 10%
od 5-10 zmniejszyc podatek o 5 %
10-15 pracownikow zostawic taki jaki jest
15-50 pracownikow podniesc o 5%
50-100 pracownikow podniesc o 10%
100-500 pracownikow podniesc o 15%
500-1000 pracownikow podniesc o 20% (prawdopodobnie przestawia sie na podwykonawcow)

zlikwidowac przywileje (udogodnienia) w strefach walbrzyskich

i po krzyku

Taaa Ty wszystko wiesz, tylko ludzie to świnie że cię nie chcą wybrać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 11:17
szczególnie nie liczyłbym na tych to zatrudniają od 15 osób :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 kwietnia 2014r. o 11:20
ales sie rozbrykal, ja nie chce byc wybierany dlatego, ze nie chce klamac a polityka bez klamstw nie istnieje.


Dopisane 08.04.2014r. o godz. 11:20:

~mir.ko napisał(a): szczególnie nie liczyłbym na tych to zatrudniają od 15 osób :)


przeciez to nie od nich zalezy tylko od rzadu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 11:28
to byl zart o tych ktorzy Ciebie nie poprą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 11:49
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~007 napisał(a): Panie kandydacie proszę o odpowiedź: co Pan zamierza zrobić z takim zjawiskiem co się nazywa potocznie "fiskus" i bez szelestnie zabija małe sklepiki, masarnie i inną drobną przedsiębiorczość a Państwo głosi powszechne wsparcie dla tego typu działalności ?


on nie wie ale ja wiem
tym, ktorzy zatrudniaja do 5 pracownikow zmniejszyc podatek o 10%
od 5-10 zmniejszyc podatek o 5 %
10-15 pracownikow zostawic taki jaki jest
15-50 pracownikow podniesc o 5%
50-100 pracownikow podniesc o 10%
100-500 pracownikow podniesc o 15%
500-1000 pracownikow podniesc o 20% (prawdopodobnie przestawia sie na podwykonawcow)

zlikwidowac przywileje (udogodnienia) w strefach walbrzyskich

i po krzyku

Taaa Ty wszystko wiesz, tylko ludzie to świnie że cię nie chcą wybrać

Unikam kaznodziei,którym się wydaje,że na wszystko mają proste odpowiedzi. "zlikwidować przywileje........" i za rok mamy 40% bezrobocie w powiecie. Aleś wymyślił. Długo nad tym myślałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 kwietnia 2014r. o 12:48
zlikwidowac przywileje gosporarcze to pierwszy krok, drugi krok to zlikwidowanie przywilei administracyjnych i wszelkich pozostalych, kazdy kto pobiera pieniadze placi podatki i dla kazdego rowny wiek emerytalny.

wymyslilem to juz dawno

pozbycie sie klasy uprzywiejowanej i rozbicie koncernow jest nasza droga do wyzwolenia


Dopisane 08.04.2014r. o godz. 12:48:

" i za rok mamy 40% bezrobocie w powiecie." to jest typowa propaganda populistow w celu zastraszenia niewolnikow

wymysl cos swojego
zadnego bezrobocia nie bedzie, bezrobocie spadnie do 0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.