Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

11222
#Amnesty nieaktywny
7 lipca 2014r. o 21:33
~Johoho napisał(a): Jak czytam niektóre teksty to nie dziwię się, że jesteście singlami. Poziom intelektualny świni albo osła :/

Czasami lepiej być samemu niż z kimś, kto nawet nie potrafi sklecić zdania!

Powodzenia! Przyda wam się


nie powinnaś podawać za przykład poziomu inteligencji swoich rodziców... po prostu nie wypada.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2014r. o 21:54
Niektóre wyżej nos zadzierają niż mają. :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
7 lipca 2014r. o 22:05
niż co mają?? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka jedna niezalogowany
7 lipca 2014r. o 22:17
rutinoskorwin napisał(a):
~taka jedna napisał(a): Ja już jestem wolna,to możesz mnie odnaleź.

To zeby nie było ze nie spróbowałem :) podaje swoje gg 46574549

a ja niestety nie mam gg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
7 lipca 2014r. o 22:25
to wysli mu swój numer na priv ;) kto wie może to właśnie ten na którego czekasz :)
z doświadczenia wiem ze jak kobieta naprawdę chce sie skontaktować z jakimś facetem to zrobi wszystko aby tak sie stało , poniekąd tyczy sie to też facetów :)
a jeśli idzie coś z tym ciężko, to są już tylko wymówki aby tak sie nie stało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka jedna niezalogowany
7 lipca 2014r. o 23:19
~piko napisał(a): to wysli mu swój numer na priv ;) kto wie może to właśnie ten na którego czekasz :)
z doświadczenia wiem ze jak kobieta naprawdę chce sie skontaktować z jakimś facetem to zrobi wszystko aby tak sie stało , poniekąd tyczy sie to też facetów :)
a jeśli idzie coś z tym ciężko, to są już tylko wymówki aby tak sie nie stało
zgadzam się z Tobą całkowicie,dlatego jakby autor podal mi np adres swojej poczty,to na pewno długo by nie musiał czekać na odzew :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12380
#marcinow nieaktywny
8 lipca 2014r. o 9:23
~taka jedna napisał(a):
~piko napisał(a): to wysli mu swój numer na priv ;) kto wie może to właśnie ten na którego czekasz :)
z doświadczenia wiem ze jak kobieta naprawdę chce sie skontaktować z jakimś facetem to zrobi wszystko aby tak sie stało , poniekąd tyczy sie to też facetów :)
a jeśli idzie coś z tym ciężko, to są już tylko wymówki aby tak sie nie stało
zgadzam się z Tobą całkowicie,dlatego jakby autor podal mi np adres swojej poczty,to na pewno długo by nie musiał czekać na odzew :)



mój email : [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 11:42
(DO Marcinow) czy ty przypadkiem nie jeździsz srebrnym Volkswagenem podaj swoje gg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!