Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

12380
#marcinow nieaktywny
8 lipca 2014r. o 12:49
~ napisał(a): (DO Marcinow) czy ty przypadkiem nie jeździsz srebrnym Volkswagenem podaj swoje gg


nie jeżdżę srebrnym volkswagenem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On niezalogowany
8 lipca 2014r. o 16:48
zula999 napisał(a):
~@ napisał(a): singielki też lubię , wolne i przeważnie zadbane :) największe pijawki to samotne matki unikac jak ognia :/ po co komu ogryzek który ktoś zostawił jak można mieć pełnowartościowe jabłko :D

A co masz do samotnych matek?One są mniej wartościowe?Może to wina ojca dziecka,że są same.Jakoś mojemu mężowi,dziecko innego faceta nie przeszkadzało.Pokochał jak swoje i z wzajemnością.Jest tysiąc razy lepszym ojcem niż ojciec biologiczny,który w ogóle dzieckiem się nie interesuje.Dopisane 04.07.2014r. o godz. 16:32:A dodam,że z mężem znamy się od trzech lat i poznaliśmy się przez ten portal.I nigdy kasy z niego nie doiłam,zawsze potrafiłam zarobić na siebie i na dziecko .



... Twoj mąż musi byc chyba bezplodny skoro tak pokochal obce dziecko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nieznajomy niezalogowany
8 lipca 2014r. o 17:00

Młody, przystojny, bez nałogów postanowił się ożenić i szuka ładnej, zgrabnej, rozsądnej dziewczyny, która by mu ten pomysł wybiła z głowy ;)
... a tak na serio miły 25-latek pragnie poznać równie miłą kobietę w przedziale wiekowym 23-25.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat - wystukaj maila do: [email protected]
Być może to właśnie na siebie czekamy całe życie ;)

PS: Paniom z dorobkiem życiowym w postaci dzieci lub bez wykształcenia - serdecznie dziękuję. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 17:08
~Nieznajomy napisał(a):
Młody, przystojny, bez nałogów postanowił się ożenić i szuka ładnej, zgrabnej, rozsądnej dziewczyny, która by mu ten pomysł wybiła z głowy ;)
... a tak na serio miły 25-latek pragnie poznać równie miłą kobietę w przedziale wiekowym 23-25.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat - wystukaj maila do: [email protected]
Być może to właśnie na siebie czekamy całe życie ;)

PS: Paniom z dorobkiem życiowym w postaci dzieci lub bez wykształcenia - serdecznie dziękuję. :)


Właśnie ze takich bez wykształcenia i z dziećmi jest najwięcej
:D omijać szerokim łukiem i patrzeć w druga stronę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka jedna niezalogowany
8 lipca 2014r. o 17:51
~ napisał(a):
~Nieznajomy napisał(a):
Młody, przystojny, bez nałogów postanowił się ożenić i szuka ładnej, zgrabnej, rozsądnej dziewczyny, która by mu ten pomysł wybiła z głowy ;)
... a tak na serio miły 25-latek pragnie poznać równie miłą kobietę w przedziale wiekowym 23-25.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat - wystukaj maila do: [email protected]
Być może to właśnie na siebie czekamy całe życie ;)

PS: Paniom z dorobkiem życiowym w postaci dzieci lub bez wykształcenia - serdecznie dziękuję. :)


Właśnie ze takich bez wykształcenia i z dziećmi jest najwięcej
:D omijać szerokim łukiem i patrzeć w druga stronę :D

A ja jestem młoda,wykształcona,bez dziecka,pracująca i nie chciała bym właśnie takiego "bez przeszłości" który się tak tu wypowiada,ponieważ z pewnością nie widzi nic więcej,tylko czubek własnego nosa skoro takie zdanie ma o innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 lipca 2014r. o 17:55
wiemy już gdzie ale teraz pytanie...a po czym poznać ''singielkę''?

:| przecież żadna tak naprawdę się nie przyzna że stary właśnie w delegacji lub na ''drugiej zmianie''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
8 lipca 2014r. o 18:04
~On napisał(a):
zula999 napisał(a):
~@ napisał(a): singielki też lubię , wolne i przeważnie zadbane :) największe pijawki to samotne matki unikac jak ognia :/ po co komu ogryzek który ktoś zostawił jak można mieć pełnowartościowe jabłko :D

A co masz do samotnych matek?One są mniej wartościowe?Może to wina ojca dziecka,że są same.Jakoś mojemu mężowi,dziecko innego faceta nie przeszkadzało.Pokochał jak swoje i z wzajemnością.Jest tysiąc razy lepszym ojcem niż ojciec biologiczny,który w ogóle dzieckiem się nie interesuje.Dopisane 04.07.2014r. o godz. 16:32:A dodam,że z mężem znamy się od trzech lat i poznaliśmy się przez ten portal.I nigdy kasy z niego nie doiłam,zawsze potrafiłam zarobić na siebie i na dziecko .



... Twoj mąż musi byc chyba bezplodny skoro tak pokochal obce dziecko...

A co ma piernik do wiatraka?Nie wiem czy jest bezpłodny,ale wiem że kocha moje dziecko jak swoje,a reszta mnie nie interesuje.


Dopisane 08.07.2014r. o godz. 18:04:

~ napisał(a):
~Nieznajomy napisał(a):
Młody, przystojny, bez nałogów postanowił się ożenić i szuka ładnej, zgrabnej, rozsądnej dziewczyny, która by mu ten pomysł wybiła z głowy ;)
... a tak na serio miły 25-latek pragnie poznać równie miłą kobietę w przedziale wiekowym 23-25.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat - wystukaj maila do: [email protected]
Być może to właśnie na siebie czekamy całe życie ;)

PS: Paniom z dorobkiem życiowym w postaci dzieci lub bez wykształcenia - serdecznie dziękuję. :)


Właśnie ze takich bez wykształcenia i z dziećmi jest najwięcej
:D omijać szerokim łukiem i patrzeć w druga stronę :D

A może właśnie my kobiety powinnyśmy unikac takich niedojrzałych emocjonalnie facetów :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawaler do wziecia niezalogowany
8 lipca 2014r. o 18:35
Piekna SINGIELKE spotkałem w Restauracji przy autostradzie na wysokości Tomaszowa Boleslawieckiego ,ma bardzo dużo złotych zebow .Pieknie się uśmiecha.POLECAM jest sprawdzona!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.