Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 18:49
~rozwiedziony napisał(a): Wiadomo, że nikt nie chce być sam. Też bym chętnie poznał jakąś fajną, miłą kobietę, której można zaufać. Ale w dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym. W szczególności nie można zaufać kobietom, zdemoralizowanym i nakręconym przez tępe seriale i artykuły z pism i internetu. Pewnego dnia żona przyjdzie i powie że po latach w małżeństwie czegoś jej brak. Niby wszystko ma, jest jej dobrze, ale . . . sama nie wie czego chce, Po prostu wyobrażała sobie to inaczej. I weź to zrozum człowieku. wtedy taki facet, nie szuka miłości, tylko ucieka w pracę, hobby, kobiety bez zobowiązań.
święte słowa. też myślałem że mam szczęśliwą rodzinę i po 15 latach żona zakochała się w innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
8 lipca 2014r. o 19:12
No właśnie... jak to jest... czy nie ma już związków na całe życie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 19:45
MeSa napisał(a): No właśnie... jak to jest... czy nie ma już związków na całe życie?
NIE UFAJ KOBIECIE !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 19:46
~taka jedna napisał(a):
~ napisał(a):
~Nieznajomy napisał(a):
Młody, przystojny, bez nałogów postanowił się ożenić i szuka ładnej, zgrabnej, rozsądnej dziewczyny, która by mu ten pomysł wybiła z głowy ;)
... a tak na serio miły 25-latek pragnie poznać równie miłą kobietę w przedziale wiekowym 23-25.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat - wystukaj maila do: [email protected]
Być może to właśnie na siebie czekamy całe życie ;)

PS: Paniom z dorobkiem życiowym w postaci dzieci lub bez wykształcenia - serdecznie dziękuję. :)




Właśnie ze takich bez wykształcenia i z dziećmi jest najwięcej
:D omijać szerokim łukiem i patrzeć w druga stronę :D

A ja jestem młoda,wykształcona,bez dziecka,pracująca i nie chciała bym właśnie takiego "bez przeszłości" który się tak tu wypowiada,ponieważ z pewnością nie widzi nic więcej,tylko czubek własnego nosa skoro takie zdanie ma o innych.


Ja też jestem młody , piękny lecz patologia niech się łączy z patologią :> nie mam zamiaru łożyć na czyjeś dzieci aby później usłyszeć ze nic nie możesz bo nie jesteś ojcem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka jedna niezalogowany
8 lipca 2014r. o 19:51
To życzę Ci byś Ty nie wychowywał czyjegoś dziecka,ani nikt Twojego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
8 lipca 2014r. o 20:04
~ napisał(a):
MeSa napisał(a): No właśnie... jak to jest... czy nie ma już związków na całe życie?
NIE UFAJ KOBIECIE !!!


Ja jestem kobietą :P i tak samo nie należy ufać WSZYSTKIM kobietom jak i WSZYSTKIM mężczyznom :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 20:36
falco napisał(a): wiemy już gdzie ale teraz pytanie...a po czym poznać ''singielkę''?

:| przecież żadna tak naprawdę się nie przyzna że stary właśnie w delegacji lub na ''drugiej zmianie''


Jak nie masz doświadczenia w odróżnianiu singielek od... , to nie ryzykuj. ;) Przyjaciółka jest autentyczną singielką , świetnie wykształcona, własna działalność gospodarcza - dochodowa ,bez dzieci...nie ma czasu na poszukiwanie singli. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 20:54
takie to najgorsze sa co maja firmy i jeszcze dochodowe takie to dopiero wyzej dupe nosza niz maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza