Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 19:34
PanieM , jaki jest Pana stosunek do Telewizji Trwam i Radia Maryja ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witek niezalogowany
2 października 2014r. o 20:06
Rozmawialem z Tadkiem.Ma do B-ca wielkie pretensje.ze Radio Maryja kiepsko działa,ze MUZEUM DIECJEZJALNE nie może doczekać otwarcia na pl ZamkowymN o i sprawa Najwazniejsza ks .Sauer po tylu latach wyladowal znow na GrunwaldzkiejA Tadek oczekiwal,ze znajdzie się w MUZEUM DIECJEZJALNYM.Oczekuje od PANA PRZEMYSLAWA konkretnych INCJATYW WYBORCZYCH.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 października 2014r. o 20:23
~ napisał(a): PanieM , jaki jest Pana stosunek do Telewizji Trwam i Radia Maryja ?


Wszystkie media stworzone zostały na potrzeby odbiorców.
Skoro istnieją znaczy jest na nie zapotrzebowanie i pozostali powinni to uszanować.W tym przypadku decyduje wolny rynek.

Każdy odbiorca ma do dyspozycji takie urządzenie jak pilot i sam decyduje o wyborze programu.

Osobiście z ciekawości słucham czasem RM aby mieć rozeznanie na poglądy innych .Nigdy nie pokusiłem się o krytykę z wyżej wymienionych powodów i z szacunku do inaczej myślących. Świat jest dla wszystkich.

W moim pojęciu polityka powinna skupić się jedynie na ułatwianiu życia masowemu odbiorcy.
Sfera duchowa oraz światopoglądowa niezaprzeczalnie powinna pozostać w gestii każdego z osobna.Nikt nie ma ani prawa ani możliwości zabrać drugiej osobie marzeń oraz wiary.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~moja Rada niezalogowany
2 października 2014r. o 20:42
PanM napisał(a): Jak w tytule

Jestem lepszy od Piotra Romana .Jestem zdecydowanie lepszy dla mieszkańców ...


Nie dorastasz Piotrowi Romanowi do pięt pod każdym względem. Nie masz kwalifikacji, wykształcenia ani doświadczenia. Nie masz jakichkolwiek realnych osiągnięć w działalności samorządowej a w działalności politycznej klęska za klęską. Lokalny "Twój Ruch" - totalna kompromitacja, "Wasza Rada" twór-widmo, o Europie+ i Ruchu Palikota już nie wspomnę.
Czy ty człowieku nie masz za grosz samokrytycyzmu i zdrowego rozsądku? Nad treścią twoich wpisów to już nie wiadomo śmiać się czy płakać. Wstydź się człowieku - jeśli jeszcze potrafisz. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ty się wstydź niezalogowany
2 października 2014r. o 20:57
~moja Rada napisał(a):
PanM napisał(a): Jak w tytule

Jestem lepszy od Piotra Romana .Jestem zdecydowanie lepszy dla mieszkańców ...


Nie dorastasz Piotrowi Romanowi do pięt pod każdym względem. Nie masz kwalifikacji, wykształcenia ani doświadczenia. Nie masz jakichkolwiek realnych osiągnięć w działalności samorządowej a w działalności politycznej klęska za klęską. Lokalny "Twój Ruch" - totalna kompromitacja, "Wasza Rada" twór-widmo, o Europie+ i Ruchu Palikota już nie wspomnę.
Czy ty człowieku nie masz za grosz samokrytycyzmu i zdrowego rozsądku? Nad treścią twoich wpisów to już nie wiadomo śmiać się czy płakać. Wstydź się człowieku - jeśli jeszcze potrafisz. :P


Czym tu sie chwalić .Długami , wyludnieniem i nepotyzmem ? Przeceniasz swego guru .Prawda jest niestety bardzo okrutna .On potrafi tylko dotacje brać i podatki dzwigać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 21:50
Reakcje "panaM" na krytykę najlepiej obrazuje znane powiedzenie: Napluj mu w twarz a on powie ze deszcz pada. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwatoe niezalogowany
2 października 2014r. o 23:23
~ napisał(a): Reakcje "panaM" na krytykę najlepiej obrazuje znane powiedzenie: Napluj mu w twarz a on powie ze deszcz pada. :D :P


Patrząc z boku, myślę sobie:
Może właśnie takich ludzi trzeba wybrać, oni umieją się przystosować.
Tacy nie mają nic do stracenia, a dużo do zyskania, więc muszą się starać.
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 23:48
~obserwatoe napisał(a):
~ napisał(a): Reakcje "panaM" na krytykę najlepiej obrazuje znane powiedzenie: Napluj mu w twarz a on powie ze deszcz pada. :D :P


Patrząc z boku, myślę sobie:
Może właśnie takich ludzi trzeba wybrać, oni umieją się przystosować.
Tacy nie mają nic do stracenia, a dużo do zyskania, więc muszą się starać.
:)


Radzę ci daj sobie spokój z "myśleniem" bo wyraźnie ci szkodzi. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza