Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 21:42
~ napisał(a): jak większość mieszkańców ?


Jest znacząca różnica. To nie większość mieszkańców ma wygórowane aspiracje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 22:38
~ napisał(a):
~ napisał(a): jak większość mieszkańców ?


Jest znacząca różnica. To nie większość mieszkańców ma wygórowane aspiracje.


To nie są niczyje aspiracje . Ważne ile mieszkańców będzie kosztowało mieszkanie w Bolcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega z podwórka niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 23:04
Każdy jest lepszy ....Wypalony,wynudzony facet.Brrr...stary pociąg w głębokich koleinach..porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 23:06
~kolega z podwórka napisał(a): Każdy jest lepszy ....Wypalony,wynudzony facet.Brrr...stary pociąg w głębokich koleinach..porażka.


brrr od kogo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zobaczycie niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 8:47
~Martin napisał(a): m swój elektorat niech startuje.Jest człowiekiem uczciwym.Bede na niego glosowal.


Jak się ludzie połapią kto ich w rogi wali elektorat będzie znacznie większy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 13:42
~- napisał(a): Pan Prezydent Piotr Roman jest lepszy!!!!


Lepszy w czym ? W długach ? W wyludnieniu czy w podnoszeniu podatków ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 14:04
~ napisał(a):
a co niby mogł zrobić człowiek w pojedynke ? jedynie można i należy wytykać błędy obecnej rady miasta i prezydenta.
a może kolega Rafi powie czy cokolwiek zzdziałał dla mieszkańców poza tym ,ze krytykuje kogoś kto krytykuje jak większość mieszkańców ?Zmoderowano 10.08.2014 godz.21:43 - powód: topposting (moderator)
Krytykuje ?? a kogo ja krytykuje ?? proszę podać przykład gdzie obrażałem kogoś ;). Mam prawo wypowiadać się na każdy temat biorę odpowiedzialność za wpisy, i nie chwalę obecnej władzy przez którą jest problem z pracą w tym mieście ;). I nie w moim interesie jest dbanie o działania dla dobra mieszkańców, bo nie muszę tego robić a pan Przemysław zdaje się jest aktywnym politykiem to niech mi teraz wskażę co uczynił dla mieszkańców Bolesławca, i czy był na jakieś sesji rady miasta i czy rozmawiał w cztery oczy z obecnym prezydentem.

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 14:34
PanM napisał(a):
~benny napisał(a): totalne dno rzeczywiście . przez takich ludzi jest w Polsce tak jak jest. Przypomnijcie sobie co gadali wszyscy przed ostatnimi wyborami TO SAMO i co złodziej na złodzieju, a miało byc lepiej.


Dzisiaj komentarz do wpisu internauty BENNY .

Otóż proszę Pana zbliżające się wybory będą po raz pierwszy wolne od partyjnych układów. JOW / JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE /
Od mądrości wyborców tym razem zależy skład przyszłej Rady.
WASZEJ RADY MIASTA .
Jeśli ludzie wybiorą swoich sąsiadów zamiast urzędników i nauczycieli.Rada ma reprezentować interes wyborców / mieszkańców / a nie interes władzy.
moje zdanie poniżej na ulotce .(...)Zmoderowano 10.08.2014 godz.21:17 - powód: offtop (moderator)


na jakiej ulotce ? nie mogę siem doszukać ... a ciekawam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza