Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~anonim bo tak mi się podoba niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 22:09
Megalomaństwo i brak samokrytyki Moszczyńskiego sięgnęły zenitu. Dalej jest już tylko śmieszność. On żałośnie próbuje się pocieszać, że to tylko jacyś urzędnicy krytykują to jego "kandydowanie" ale prawda jest inna. Myślę że ciężko byłoby znaleźć w mieście choćby kilkunastu mieszkańców którzy chcieliby mieć takiego prezydenta. :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 22:12
~Iza napisał(a):
PanM napisał(a): ( ... ) Tylko drastyczne oszczędności w budżetówce mogą dać szansę na poprawę bytu wszystkim. ( ... )

Oj , nauczyciele z placówek samorządowych raczej Pana nie poprą , a to dość duży elektorat w mieście ;)


A niby oni tacy wykształceni a angażują się jakby koryto do nich należało :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 22:17
Drodzy Państwo :) Jesteśmy niestety uwikłani w nieustającą rywalizację o publiczne pieniądze. Proponuję abyśmy zaczęli współpracować ... pro publico bono :) Sądzę , że Przemo , kiedy zostanie następcą Dwuimiennego , to nie będzie pobierał urzędniczej pensji i pomyśli o lokalnym pieniądzu :)


Dopisane 11.08.2014r. o godz. 22:17:

~anonim bo tak mi się podoba napisał(a): Megalomaństwo i brak samokrytyki Moszczyńskiego sięgnęły zenitu. Dalej jest już tylko śmieszność. On żałośnie próbuje się pocieszać, że to tylko jacyś urzędnicy krytykują to jego "kandydowanie" ale prawda jest inna. Myślę że ciężko byłoby znaleźć w mieście choćby kilkunastu mieszkańców którzy chcieliby mieć takiego prezydenta. :P :D


Ja chcę mieć takiego Prezydenta Anonimie. Wypije jeszcze jedno piwo i dopiero Ci pojadę :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 sierpnia 2014r. o 22:28
~Iza napisał(a):
PanM napisał(a): ( ... ) Tylko drastyczne oszczędności w budżetówce mogą dać szansę na poprawę bytu wszystkim. ( ... )

Oj , nauczyciele z placówek samorządowych raczej Pana nie poprą , a to dość duży elektorat w mieście ;)


Pani Izo , nie piszę tu po to aby komukolwiek się podlizywać.
Celem jest obnażenie mechanizmów uzależniających społeczeństwo od władzy.

Poza tym niebawem pojawią się inni kandydaci .Złotouści szermierze słowem i prawem administracyjnym.
Czym bardziej to prawo i ich język zawiłe tym bardziej pewne że nie służy dla dobra społeczności.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 sierpnia 2014r. o 22:34
Czy mi się zdaje, czy ma pan plamę na koszuli?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 22:44
PanM napisał(a): .Złotouści szermierze słowem i prawem administracyjnym.
Czym bardziej to prawo i ich język zawiłe tym bardziej pewne że nie służy dla dobra społeczności.

Dokładnie :) Twój Ruch, Alterowicz :) Leżysz chłopie i kwiczysz :D


Dopisane 11.08.2014r. o godz. 22:44:

Spadaj Głąbie, kiedy starsi rozmawiają.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 23:19
PanM napisał(a):

Pani Izo , nie piszę tu po to aby komukolwiek się podlizywać.
Celem jest obnażenie mechanizmów uzależniających społeczeństwo od władzy.

Poza tym niebawem pojawią się inni kandydaci .Złotouści szermierze słowem i prawem administracyjnym.
Czym bardziej to prawo i ich język zawiłe tym bardziej pewne że nie służy dla dobra społeczności.

No tak, ale prawa na poziomie lokalnym się nie zmieni. Aby sprawować a nie piastować urząd trzeba znać prawo dotyczące samorządów lokalnych, zadania i obowiązki. Daniny i opłaty to jest raczej mały fragment, choć dotkliwy i nośny społecznie.
Ot, taka pierwsza napotkana w necie stronka:
http://www.wiedzasamorzadu.pl/us_gmina.html

Ja cenię przede wszystkim profesjonalizm, populizmu mamy aż nadto w polityce.

Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 23:36
PanM napisał(a): Celem jest obnażenie mechanizmów uzależniających społeczeństwo od władzy.


I co, żeś pan obnażył? Tylko samego siebie wielkie pustawe NIC :)


Dopisane 11.08.2014r. o godz. 23:36:

Pannazdzieckiem napisał(a):
Ja chcę mieć takiego Prezydenta Anonimie.


I właśnie takiego kandydata jesteś godzien :)

Pannazdzieckiem napisał(a): Wypije jeszcze jedno piwo i dopiero Ci pojadę :D


Właśnie o tym pisałem. Twoje prostactwo, i tobie podobnym zawsze wyłazi na wierzch. hehe
:D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza