Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Byłem widziałem niezalogowany
31 sierpnia 2014r. o 10:49
Przemysławie , ktokolwiek i cokolwiek tu pisze wiem że w ratuszu było spotkanie wyborcze.Taki wyścig zbrojeń.Oni traktują Cię bardzo poważnie bez lekceważenia. Wytargali przeciw wam najcięższe armaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 sierpnia 2014r. o 10:53
:D Ta cywilizacja została zbudowana na strachu i kłamstwie . Suma sumarum , dobry objaw :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2014r. o 11:29
żadnej cywilizacji nie budowano na strachu lub kłamstwie

ale kiedy już powstała terror,kłamstwa i strach pozwalały wybranym ''demokratycznie''elitom trwać przy władzy...

taki stan trwa do dzisiaj a to my pozwalamy na jego trwanie :>

powiedz Piotrek jaka dla mnie różnica czy przy władzy jest PR czy jakiś PanM
Jeśli jeden oszukuje wszystkich to drugi będzie to robił kiedy już dorwie się do ''żłoba''
Zapytam Pana M...czy po wyborze na prezydenta zlikwiduje dotacje lub je ograniczy na tzw. dni kultury chrześcijańskiej?
czy pozwoli na wybudowanie ''tęczy'' w Bolcu aby nasi rodzimi zadymiarze nie musieli tułać się po kraju ... ;)
czy wzorem kandydata na prezia W-y, zapowie zlikwidowanie SM?

NIC TAKIEGO NIE ZROBI BO STRACH MU NA TO NIE POZWOLI :D

dlatego ja nie kiwnę palcem przy żadnych ''wyborach'' bo takie nie istnieją i tylko kompletni idioci mogą myśleć że mogą o czymś decydować poprzez postawienia ''krzyżyka''
ja swój już dawno im postawiłem... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 sierpnia 2014r. o 11:44
Drogi Papugo , kto jak kto , ale Ty najlepiej wiesz , że w gruncie rzeczy podzielam Twoje poglądy. Mniejsza o to kiedy strach i kłamstwo się pojawiło i zaczęło służyć łżeszelitom. Chodzi o to , że możemy to zmienić. Przemo , podobnie , jak i my nic już nie ma , chociaż był taki czas , że miał. Wielu z ludzi , których dzięki Bolec.info poznałem wciąż traci. Kiedy to jest tylko materia , to jeszcze pół biedy , ale jeśli to są nasi bliscy , wygnani z kraju ze względu na ekonomiczne niewolnictwo , to na prawdę boli. Możemy to zmienić, fabryka domów i lokalny pieniądz. I niech qurwa Tusk przysyła tu czołgi , ma ich niewiele , to się je szybko koctailem Mołotowa potraktuje :D Kto przeżyje wolnym będzie , kto umiera , wolnym już :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2014r. o 12:34
o rany!!!...co Ty piszesz?
''nic nie mamy''? :|
nie wiem jak Przemo bo go nie znam ale ja mam wiele :)
na tyle dużo bym czuł zadowolenie z życia...
kiedyś Ci chyba napisałem i powtarzam
nie rozmieniaj się na drobne ;)


Dopisane 31.08.2014r. o godz. 12:34:

co Ty piszesz!!!
nic nie mamy?
może Przemo ,nie wiem bo go nie znam ale ja mam wiele...
cieszę się życiem jakie sobie sam buduję i mam gdzieś to co na poboczu...
kiedyś Ci napisałem i powtórzę jeszcze raz
nie rozmieniaj sie na drobne
masz ręce ,dzieciaki i...''Literkę'' ;)
co chcesz jeszcze? Ferrari?...wiesz ile to bydle pali na setkę? :D
po jaką cholerę Ci taki kłopot? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 sierpnia 2014r. o 12:41
Chcę Przema na prezydenta , uważam , że jest Trybunem Ludowym. To subtelny idący we Wszechświat konstrukt myślowy. Odzwierciedlenie fali , jaka przybyła tutaj w 2012 roku z centralnego kwazara , motora tej galaktyki ... nie pytaj mnie ile pali , Ferrari się chowa i gówno mnie obchodzi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2014r. o 12:48
musiałem ''zdublować'' i poszerzyć posta bo zapomniałem o tym (kimś ) co być może jest najważniejsze... ;)



Dopisane 31.08.2014r. o godz. 12:48:

nie zgadzam się
nie jest Trybunem i pisząc dalej w tej formie w jakiej pisze nigdy nim nie będzie ... jeśli uznasz że jednak nim jest to takimi ''trybunami'' może być każdy z nas...
wiesz co mogę Ci obiecać i innym ''po pierwsze mieszkańcom''?
mogę Ci tyle obiecać że nie ogarnie tego nawet Twoja wyobraznia :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:> niezalogowany
31 sierpnia 2014r. o 12:51
falco napisał(a):


masz ręce ,dzieciaki i...''Literkę'' ;)
co chcesz jeszcze? Ferrari?...wiesz ile to bydle pali na setkę? :D
po jaką cholerę Ci taki kłopot? ;)



widocznie nie są priorytetem kochający Ludzie, którzy otaczają Pannazdzieckiem tylko dobra materialne i Przemuś jako Trybun Ludowy. To jest dla Pannazdzieckiem najważniejsze i siedzenia od rana do wieczora na forum!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu