Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 15:13
~do Pana Moszczyńskiego napisał(a): Gdzie Pan teraz pracuje Panie Moszczyński ?
Gdzie pracuje i z czego zyje to jest moja prywatna sprawa.Pracy nie szukam .Tylko będę kandydowal.Po ubezpieczenie do U-P nie chodze sam sobie opłacam .A 60 lat jeszcze nie mam....Pozdrawiam swoich wyborców.


Zmoderowano 30.08.2014 godz.18:38 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 15:26
To nie jest twoja prywatna sprawa, od kiedy zadeklarowaleś że kandydujesz i od kiedy prowadzisz na forum akcję propagandową.

Zmoderowano 30.08.2014 godz.18:38 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 sierpnia 2014r. o 15:44
Przestrzegam autora tego oraz powyższego wpisu że nie warto ryzykować swego miejsca pracy publikacją niektórych informacji tylko aby się przypodobać komuś.
Walka wyborcza to nie wojna .A internet tylko teoretycznie jest anonimowy.

Zmoderowano 30.08.2014 godz.18:39 - powód: topposting (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 15:55
PanM napisał(a):

Przestrzegam autora tego oraz powyższego wpisu że nie warto ryzykować swego miejsca pracy publikacją niektórych informacji tylko aby się przypodobać komuś.
Walka wyborcza to nie wojna .A internet tylko teoretycznie jest anonimowy.


Mondie czy to jakaś groźba? Proszę to wyjaśnić bo nie bardzo rozumiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 17:25
Pytałem ratusz o pieniądze jakie jesteśmy winni. Brak odpowiedzi. Pytałem Damiana , czy wie czym są pieniądze , stwierdził , że wie , bo je robi. Pytam teraz Ciebie Kacik ? kogo tutaj masz za internetowego trolla ? Przema , a może mnie ? Przemo , zwracam jeszcze raz na to uwagę, jest jedynym znanym mi lokalnym politykiem ... powiedzmy ( polityk to w zasadzie złodziej ) ... bardziej Trybunem Ludowym z moich fantasmagorii o idealnym Świecie, który próbuje z Wami rozmawiać. Reszta siedzi na ciepłych posadkach z naszych podatków i ma w ... dużym kapeluszu wszystko i wszystkich.

Drodzy Państwo , Wszyscy doskonale wiecie czym jest domowy budżet. Jeśli wydaje Wam się , że Lokalny Samorząd jest inaczej traktowany u lichwiarzy niż gospodarstwo domowe, starające się o kredyt na mieszkanie , to jesteście w błędzie. Sztuczki trzymających władzę związane z eurokołchozowymi dotacjami na rozwój infrastrukturalny , tudzież strzyżenie trawników, robienie ławeczek i montowanie fontan , to nic innego jak zadłużanie obywateli. Kto chce mieć jeszcze trochę długów , ręka do góry :D

Przemo na prezydenta , Heguś na moda. Cham i prostak , słabeusz i alkoholik Wam to mówi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 19:15
Panienko , wiemy wiemy.W domu jeno idioci zadłużają się na wiele lat ponad stan.
Ale nasi dobrodzieje nie zadłużają siebie tylko nas.I tu jest kot pogrzebany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 19:43
Dokładnie :) Cieszę się , że Wiecie . Bardzo mi na tym zależy , abyście wiedzieli. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 19:50
Pannazdzieckiem napisał(a): Pytałem ratusz o pieniądze jakie jesteśmy winni. Brak odpowiedzi.


Panna podałem Ci kilka dni temu link do danych o zadłużeniu, zatem po co ciągle pytasz o to samo? Masz może jakieś własne wnioski, przemyślenia odnośnie tego zadłużenia, tylko konkretnie, a nie jak Twój trybun, piękne słówka, czy może nawet nie zajrzałeś to tych danych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza