Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

zatarasowany chodnik przez stoliki pod pizzerią w Nowogrodźcu

~remo niezalogowany
6 października 2014r. o 10:45
kim ty jesteś aaa ?? analfabetą ?? wypowiedz się na temat a nie piszesz jakieś czerstwe uwagi !! !! więc jak chcesz sobie popisać to znajdz sobie kolegę i załóż gg patefonie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
6 października 2014r. o 10:51
~Papuga napisał(a): :D


Widzę sikoreczko, że humorek dopisuje :)
A w temacie dyskusji, mam jeden wniosek ;)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~urzędnik niezalogowany
7 października 2014r. o 11:21
Faktycznie przyjrzałem się tej sytuacji i widzę że jest to problem . Pani Halino, postaramy się jakoś rozwiązać ten problem.A właściciel też powinien odpowiednio się zachować w takiej sytuacji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2014r. o 12:33
Padła wizja władzy o rynku pełnym turystów siedzących pod parasolami .Realia i potrzeby mieszkańców powinny być ważniejsze od wizji władz którą cechuje jakieś przerośnięte ego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 21:43
faktycznie ten ogródek może utrudniać poruszanie się osobom starszym i kobietom z dziećmi !! są godziny w których naprawdę ten chodnik jest potrzebny !! !! czy właściciel jest ŚLEPY ?? ?? czy ma to po prostu w d.... ?? albo jest tak pazerny że myśli jak wystawi kilka stolików to od razu będzie miał tłumy klientów ?? ale i tak nie widzę aby ktoś tam jadł więc może nie zachowuj się Pan jak pies ogrodnika i odstąp chodnik pieszym !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 22:56
I znów odgrzewanie kotleta, dajcie spokój już zaraz zima... :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~remo niezalogowany
11 października 2014r. o 16:41
a co temat ci nie leży ?? właścicielem jesteś ?? porządek musi być !! i niech ludzie wyrażają swoje opinie :) a kotleta to sobie sam odgrzej jak ktoś zostawi w talerzu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 16:48
zadzwonić na policję że tarasuje chodnik i sprawa załatwiona,bo jak ja bym zastawił autem to już dawno by mnie skasowali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo