Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

~ niezalogowany
27 września 2014r. o 8:42
i jadło się wyrób czekoladopodobny a teraz tylko czekoladę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosc niezalogowany
27 września 2014r. o 9:28
Tam rewolucje trzeba zaczac od zmiany wlasciciela Wole pojsc do Restauracji pod wiaduktem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
27 września 2014r. o 9:54
~ napisał(a): i jadło się wyrób czekoladopodobny a teraz tylko czekoladę :P

Pamiętam też taki wytwór - blok czekoladopodobny, to była taka namiastka chałwy. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 11:55
~Gosc napisał(a): Tam rewolucje trzeba zaczac od zmiany wlasciciela Wole pojsc do Restauracji pod wiaduktem

ja tam wolę do Toscano, tamtejsze jedzenie bardzo mi smakuje, tam na pewno właściciele nie muszą szukać szefa kuchni :) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 13:55
http://teleshow.wp.pl/gid,16913087,title,Droga-rewolucja-Magdy-Gessler-Uczestnik-programu-ujawnia-ile-kosztowala-go-kulinarna-metamorfoza,tpl,4,galeria.html?ticaid=113855&_ticrsn=5
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 18:18
~Gosc napisał(a): Tam rewolucje trzeba zaczac od zmiany wlasciciela Wole pojsc do Restauracji pod wiaduktem



POD WIADUKTEM ???? hehehehe
zaprosiłem tam Żone zaraz po otwarciu....
weszlismy w porze obiadowej, zamowilem placki ziemniaczane i dwie herbatki i co??? w lokalu prócz wlascicieli nikogo nie bylo,wlasciciele jedli wlasnie obiadek wiec na obsłużenie glupiej herbaty, którą dostalismy niemal chlodna,czekalismy 15 min kolejne tyle na placki ktore ociekały starym przepalonym olejem po frytkach......smród i ochyda!!! nie ruszylem tego od pierwszego gryza żona równiez.pierwszy i ostatni raz u tej zapyzialej dumą włascicielki....nie polecam!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B.... niezalogowany
27 września 2014r. o 18:24
Jak Sama nie chce odejsc ,´to na taczkach ja wywiezc!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 21:14
~ napisał(a):
~Gosc napisał(a): Tam rewolucje trzeba zaczac od zmiany wlasciciela Wole pojsc do Restauracji pod wiaduktem



POD WIADUKTEM ???? hehehehe
zaprosiłem tam Żone zaraz po otwarciu....
weszlismy w porze obiadowej, zamowilem placki ziemniaczane i dwie herbatki i co??? w lokalu prócz wlascicieli nikogo nie bylo,wlasciciele jedli wlasnie obiadek wiec na obsłużenie glupiej herbaty, którą dostalismy niemal chlodna,czekalismy 15 min kolejne tyle na placki ktore ociekały starym przepalonym olejem po frytkach......smród i ochyda!!! nie ruszylem tego od pierwszego gryza żona równiez.pierwszy i ostatni raz u tej zapyzialej dumą włascicielki....nie polecam!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAMrowka zaprasza