Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

2900
#falco nieaktywny
23 września 2014r. o 19:38
ciekawe....przecież to było za ''komuny' a wiodącą partią była PZPR ;)''komuna'' pozwalała Wam na TRZY DANCINGI tygodniowo? :D
jak to zaraz przeczytają piewcy obecnej ''wolności i demokracji''to będziecie mieli tu niezłą ''jazdę'' :D

ja od siebie pozdrawiam Was bo jeśli o tym piszecie ,jeśli byliście bywalcami tamtego ''aniołka'' pamiętacie tamte klimaty, to wiem że coś z tamtych lat miało sens... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 20:03
~ napisał(a): Tak było Kaziu ...tak było za czasów kiedy miasto i powiat pręznie się rozwijało czyli w latach 71-81...
Aniołek tętnił życiem ,zyciem tętniły wszystkie kawiarnie i restauracje bo ceny były adekwatne do zarobków !
DZISIAJ WMAWIA SIĘ MŁODYM że tylko ocet mozna było kupić a my w tym czasie młodzi piliśmy winiaki i zagryzaliśmy schabowym lub tatarem pracując na podrzednych stanowiskach w zakładach produkcyjnych,stac nas było na 3 dansingi w tygodniu ! :P :P :P
Dobrze napisałeś na dancing chodziło się z marszu do MEKSYKU na kolacje i było 3w1 oj sie działo ale tego już niema :*pozdrawiam wszystkich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 20:07
I ja pozdrawiam a jednoczesnie apeluję do bywalców dawnego Aniołka dajcie "świadectwo"... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poldek niezalogowany
23 września 2014r. o 20:24
falco napisał(a): ciekawe....przecież to było za ''komuny' a wiodącą partią była PZPR ;)''komuna'' pozwalała Wam na TRZY DANCINGI tygodniowo? :D
jak to zaraz przeczytają piewcy obecnej ''wolności i demokracji''to będziecie mieli tu niezłą ''jazdę'' :D

ja od siebie pozdrawiam Was bo jeśli o tym piszecie ,jeśli byliście bywalcami tamtego ''aniołka'' pamiętacie tamte klimaty, to wiem że coś z tamtych lat miało sens... :)
Za komuny ludzie się więcej bawili niż teraz na zabawy i alkohol każdego było stać a co do Aniołka tam był dobry klimat ale nie mój wolałem Starówkę ale był wybór chociaż wszędzie było pełno ale to były dobre czasy jak nie mieszałeś się do polityki i nie byłeś członkiem PZPR mniej awansów za to byłeś wolnym człowiekiem :] .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 września 2014r. o 20:44
właśnie dlatego i dzisiaj jestem WOLNY :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dmuchacz baloników z helem niezalogowany
23 września 2014r. o 21:01
falco napisał(a): właśnie dlatego i dzisiaj jestem WOLNY :)


Do dupy z taką wolnością Papugo :) Żeby być prawdziwie wolnym , to trzeba być dwa metry pod ziemią ... z prochu powstałeś , w proch ... etc. :D. A wracając do Geslerowej ... takie tłumy dziś obserwowałem , ale Ciebie nie widziałem Papugo :) A sugerowałem , abyś pooglądał te szkity , o których marzysz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
23 września 2014r. o 21:13
niestety ale obsluga wyjdzie z degustacją na miasto , ludzi pozapraszają . Ludzie się wystroją jak to do telewizji i przy wejściu usłyszą że wpuszczają tylko rodzinę i znajomych, tak jest niestety przy każdych rewolucjach...szkoda że w telewizji wywnioskować można że może przyjsc każdy. I szczerze to nie ma co gdybać że napewno się nie uda, że będą ceny jak z kosmosu itd. Poczekajcie okaże się po, każdy sobie pójdzie, sprawdzi posmakuje...sama pójde z ciekawości sprawdzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
23 września 2014r. o 21:16
rafi napisał(a): Mi brakuje w Bolesławcu restauracji z tradycjami. Opałkowa chata raczej ma coś takiego ale dla bogatych ludzi i turystów ;). Bo kogo stać aby zapłacić 100 złotych za obiad ??
Bez przesady rafi-przystawki,pyszny obiad dla 4 osób,piwo i kieliszek wina niespełna 170 zeta :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza