Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

~klucz-nick niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 13:19
Virgo napisał(a):
~obiektywny napisał(a): Wspieram WOŚP od początku nie dlatego, że muszę ale dlatego, że chcę.


Podzielam Twoje zdanie Obiektywny.Wspieram WOŚP od poczatku nie dlatego , że muszę ale dlatego ,że chcę.

Wydawałoby się ,że wszyscy wiedzą iż "skarbiec" państwowy jest bliski dna. I wysysa jakas pompa ssąco-tłocząca. ile się da jeszcze .Więc pomagam na ile mogę.Cieszy mnie fakt , że z jakiejś tam sumy , którą włożyłam do puszki , 1 zł został przekierowany na inkubator dla noworodka.

Nie chcesz ?? Nie dawaj ?? Ale nie ZMUSZAJ mnie do zmiany postępowania. Ciebie nie zmuszam.
Nie wstyd ci będzie , kiedy zwalony niemocą, zostaniesz np.zaintubowany i zadziała sprzęt zakupiony przez WOŚP ? Pamietaj o tym...
takiej wypowiedzi z twojej strony się nie spodziewałem zawsze uważałem cię za kogoś wartościowego , ale si ę zawiodłem,przykro mi ,widzę że stoisz gdzie indziej.kto się z głupotą nie może rozstać nigdy z mądrością się nie spotka ,to twój tekst wyłącz tv włącz myślenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 13:28
Klucznik ty uważasz się za mądrego? Podziwiam twoje samouwielbienie.
Wyłącz neta i wyjdź do ludzi, znajdź sobie kolegów to w odpowiedzi na "wyłącz tv ....."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem za WOŚP niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 15:04
Rzucacie kalumnie na WOŚP, a co robią uczciwi katolicy, których jest 90% społeczeństwa w Polsce.
http://fakty.interia.pl/prasa/wprost/news-wprost-abp-wielgus-tolerowal-afery-w-caritasie,nId,816843#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Wszak V przykazanie jest ogólnie znane, jednak większość działa wbrew temu, w myśl zasady że każde grabie grabią do siebie.

Niech więc stanie i rzuci kamień kto jest bez winy.

Tak nam dopomóż BÓG
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 stycznia 2015r. o 15:09
Skoro nikt nie jest bez winy, to wszyscy róbmy przekręty do końca świata i o jeden dzień dłużej. Siema!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 15:32
zawsze wspieralam orkiestre ale po wyzuceniu dziennikarza rachonia bo zadal pytanie obojetnie jakie ono by nie bylo zaczynam miec watpliwosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 15:51
~klucz-nick napisał(a): już kilka lat temu wwwKefir2010. pisał na swoim blogu ile może kosztować cała oprawa orkiestry czyli czterokrotność tego co w puszkach więc po co organizować całą tą hałaśliwą impre?żeby wytworzyć w ludziach poczucie winy?jakiej winy?jesteśmy winni za to że w szpitalach i nie tylko brakuje sprzętu i kasy?co miesiąc każdy pracujący ma odprowadzane składki na NFZ gdzie jest ta kasa?każdy kto pracuje płaci.jaki jest sens wydać np 4 000 zł ,a zarobić 500 zł ,każdy sam niech sobie odpowie.pozdrowienia dla normalnych co wośp nie wspierają.
ludzie wy dalej nie rozumiecie sedna sprawy orkiestry:cel jest szczytny super pięknie:ale tu chodzi w tym wszystkim o ekonomie rozdmuchanego szumu:chodzi o kasę:dlaczego jest wydawane 20 000 000 zł żeby zrobić szum ,a zarobić 5 000 000 zł tylko o to chodzi:dotarło?pozdrowienia dla normalnych co łorkieste mają we wstecznym lusterku.CHCESZ POMÓC WPŁAĆ NA KONTO KONKRETNEGO POTRZEBUJĄCEGO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomo wskazana niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 16:31
~moher napisał(a): C-A-R-I-T-A-S i są jakieś pytania?


Dokładnie tak
Caritas i księża wiedzą komu się należy

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/ksieza-caritasu-z-zarzutami-w-gre-wchodza-miliony-zlotych/vnehr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 16:34
:D ...dobre

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.