Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

~kociak niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 13:12
~ napisał(a): Twoje dziecko żyje (...), bo trafiło do szpitala i lekarze wiedzieli, jak je leczyć, a nie dzięki WOŚP.


Masz rację...więc - Help Yourself !! :P Kiedy zajdzie potrzeba. Bo lekarza to nie cudotwórca - tez musi wspomagać sie sprzętem.Nie tylko lekami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 13:42
20 lat WOŚP - 600 milionow zł

20 składów Pendolino 2 miliardy zł
:)

NFZ bez Owsiaka nie istnieje jak nie istnieje PKP bez Pendolino ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 14:19
~moher napisał(a): C-A-R-I-T-A-S i są jakieś pytania?

A skąd wiesz ze caritas jest w 100% uczciwy. Przecież pochodzi z kościoła gdzie jest pełno (...)

Zmoderowano 10.01.2015 godz.19:50 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 14:25
z internetu
---

„W skrócie- serduszkowy biznes Jurasa i Dzidzi wygląda tak. Za pieniądze samorządów, spółek skarbu państwa i innych podmiotów na które płacimy podatki resortowy Melon ma opłacone: przelot F16, wyprowadzenie w morze łodzi podwodnej, ochronę policji, straży, pogotowia, asystę wojska, czas antenowy w TVP, opłacone kapele, kabarety, eSBeckie agencje ochrany, sceny, prąd, wodę, pomieszczenia, ect.. Melon z Dzidzią nie inwestują w ten cyrk ani jednej swojej złotówki. Kosztuje to podatnika około 50 melonów w skali kraju lekko licząc. Na WOŚP płacą tak naprawdę nie tylko ci co wrzucają do puchy ale wszyscy, którzy płacą podatki. Nieletni frajerzy, znaczy się wolontariusze i sztaby w porywach użebrają ok 50 melonów. Ci najniżej mają najmniejsze pole do manewru – zaplombowane puszki (sobie prezio nie plombuje ;-) ). Z tego około 35 melonów przeznaczane jest na niskobudżetowy sprzęt – ma być go dużo, żeby było dużo serduszek i duży efekt propagandowy. Melon nie kupuje tomografów i innych podobnych urządzeń. Sprzęt kupowany jest bez przetargu, więc już najprawdopodobniej na długo przed Finałem Juras o 10% wącha się z dystrybutorami ;-) Reszta czyli 15 melonów jest umiejętnie przepuszczana przez spółki krzaki założone na Melona i Dzidzię. Trudno orzec jakie to usługi wykonywane są na rzecz WOŚPu. Może za pieniądze z puchy Melon odkupuje od żony zapałki po 150 tys. za pudełko i dlatego nie mógł w złotoryjskim sądzie „udokumentować” swojego altruizmu ;)


Może, kto to wie. I tak wszyscy są zadowoleni, Melon, Melonowa, kabarety, zespoły i celebryty bo w martwym sezonie mają żniwa. Dostają średnio po kilkanascie tys. za występ z kas samorządów. Nic dziwnego, że ci co niby grają za darmo murem stoją za Melonem. Dodatkowo promocję na publicznych pieniądzach robią sobie lokalni kacykowie: wojewodowie, burmistrzowie, prezydenci miast… znaczy się przyjaciele dzieci. Są albo przy transmisjach ze sztabów, albo jak dają jakiś fant na licytację (przepoconą koszulkę albo rozciągniętą sukienkę) albo „przypadkowo” wchodzą w kadr TVNu jak wrzucają do puszki. Rok temu przypadkiem z tragarzami przechodziła ekipa TVNu jak do puszki wrzucała Komorowska. Akurat interes najmłodszych to produkt uboczny tej hucpy."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2015r. o 14:34
oj Stef...
chyba kilka osób przestanie Cię lubić ;)

pisanie prawdy lub wyrażanie swojej opinii -jeśli nie jest ona ''jedynie słuszną'' nie jest tu zbyt popularne... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 14:38
Nienawiść do mnie mi służy.
Coś jak żydowi służy antysemityzm a murzynowi rasizm :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 14:44
falco napisał(a): oj Stef...
chyba kilka osób przestanie Cię lubić ;)

pisanie prawdy lub wyrażanie swojej opinii -jeśli nie jest ona ''jedynie słuszną'' nie jest tu zbyt popularne... :D
ale jest odważne,a do odważnych świat należy,a tchórze pod miotłą sidzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 14:44
Ciekawi mnie co was obchodzi kto daje? Zazdrość, zawiść? Czemu próbujecie narzucić swój pogląd innym? Ja daje, z wdzięczności, na sprzęcie WOŚP była ratowana moja córeczka, udało się. Mam gdzieś ile z tej kasy pójdzie, na sprzęt, a ile przejedzą. To jest moja kasa i robię z nią co chcę, mam tysiąca zbędnego to przelewam, nie mam to stówę daję. Robię co chcę i żaden trol co żyje z maminych pieniędzy mnie nie przekona.
Jedni dają na Owsiaka, inni na kościół, a inni na radio M. i trzeba to uszanować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.