Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

~majętny Stef niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 14:56
Widać że nie czytasz i nie myślisz. Jak byk pisze że to co pozbieracie pokrywa tylko koszta organizacji i składamy się na to WSZYSCY z podatków.

Dla wszystkich co nie lubią też Caritasu - ile zarabia szpitalny kapelan rocznie i czy pokrywa się to z tym ile uzbieracie w Bolesławcu? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 15:06
W tym roku dylemat mnie nie dotyczy, bo ucieklem przed 'brakiem bezrobocia' w naszym powiecie do UK, ale może ktoś podpowie jak we własciwy sposób odmowić tym kwestujacym dzieciakom, pewnie niekorzy z nich sa autentycznie szczesliwi myslac ze robią cos naprawde dobrego... z racji wieku trudno im zrozumiec czym jest Owsiak skoro nawet dorosli maja z tym problem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 15:10
~ napisał(a): ale może ktoś podpowie jak we własciwy sposób odmowić tym kwestujacym dzieciakom, pewnie niekorzy z nich sa autentycznie szczesliwi myslac ze robią cos naprawde dobrego... z racji wieku trudno im zrozumiec czym jest Owsiak skoro nawet dorosli maja z tym problem


Dzieciom trzeba tłumaczyć. Jestem pewien ,że jak im wytłumaczysz to w myślach pomyślą sobie ,że jesteś imbe cylem od Rydzyka :)
Pamiętaj ,że dla dzieci to co jest w telewizji jest prawdą.

To jest właśnie ten problem z WOŚP - nie można krytykować bo to dobro a inne zdanie to zło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 stycznia 2015r. o 15:22
Na początku czyli jakieś 20 lat temu to wszystko całkiem dobrze wyglądało, był autentyczny spontan, zaangażowanie. Z czasem zrobił się z tego medialny cyrk i tak to trwa do dziś.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 15:26
~ napisał(a): Twoje dziecko żyje (...), bo trafiło do szpitala i lekarze wiedzieli, jak je leczyć, a nie dzięki WOŚP. I nie ma znaczenia, że w trakcie leczenia stosowano sprzęt oklejony serduszkiem, bo - tak to wychodzi z doświadczeń innych szpitali - że jeśli nie byłoby w szpitalu sprzętu od WOŚP, to byłby zakupiony z innej puli. Wspieranie akcji Owsiaka i twierdzenie, ze to dobro, to jak radość po okradzeniu mieszkania przez złodziei, że trochę zostawili, a mogli ukraść wszystko... Puknij się więc w głowę i nie namawiaj nikogo do płacenia na życie resortowego Jerzego O. A tym bardziej nie wyzywaj ludzi, pokazujących to, jaki J.O. jest naprawdę i ile na tej akcji zarabia on i jego rodzina - kłamiąc przez cały czas, że nic z tego WOŚP nie ma i że wszystkie - co do grosza - zebrane pieniądze idą na cel akcji... Zmoderowano 10.01.2015 godz.13:09 - powód: ubliżanie (moderator)

tylko lekarz powiedział mi wprost jak by nie sprzet dziecko by zmarło pajacu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 15:36
Klechom nie powierzyłbym ani 1 grosza. Na WOŚP dam wszystko na co mnie bedzie stać bo im ufam i widzę efekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 15:40
Nie wiem czy per saldo WOŚP wychodzi na plus.Różne prawicowe padalce starają się zrobić z Owsiaka aferzystę i z tego błota jednak coś się przykleiło.
Dla mnie może i ważniejsza sprawą niż zakup sprzętu i koszt oprawy było cos innego:Owsiak po raz pierwszy i jako pierwszy uruchomił w ludziach pokłady empatii i rzeczywistej ludzkiej solidarności na skale nie spotykaną dotąd w naszym społeczeństwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 15:42
skorn napisał(a): Na początku czyli jakieś 20 lat temu to wszystko całkiem dobrze wyglądało, był autentyczny spontan, zaangażowanie. Z czasem zrobił się z tego medialny cyrk i tak to trwa do dziś.


Ech nie jestem do konca pewien czy to byl autentyczny spontan, tak samo gdy Owsiak rozwalal Jarocin 'spontanicznymi' akcjami typu uwolnic slonia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza