Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

~klucz-nick niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 15:54
jak tak czytam niektóre posty to wydaje mi się że imbecyle są wśród nas ,jeżeli oprawa kosztuje cztero krotność zebranej kwoty to po co robić szum w TV wystarczy tę kwotę przeznaczoną na oprawę dać na sprzęt to takie proste i zamiast 5 mln będzie sprzętu za 20 mln,czy już trole rozumieją?pozdrawiam normalnych co rozumieją gdzie leży pies pogrzebany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 stycznia 2015r. o 15:58
~ napisał(a): Ech nie jestem do konca pewien czy to byl autentyczny spontan, tak samo gdy Owsiak rozwalal Jarocin 'spontanicznymi' akcjami typu uwolnic slonia


Miałem naście lat, tak to wtedy widziałem. Gość miał charyzme, niedzielne relacje z akcji pokazywane w tvp1 i tvp2 oglądałem godzinami.

Człowiek dorasta, zaczyna myślec krytycznie. Chociaż jak czytam opinie rodaków, to mam wrażenie, że zatrzymali się w tym infantylnym, idealistycznym myśleniu o rzeczywistości. Krytycyzm włącza im sie dopiero wtedy, gdy w tv powiedzą.

Miałbym wiecej szacunku dla Owsiaka, gdyby odciął się od "systemu". Mniej by zebrał, ale byłby w 100% wiarygodny. Tymczasem on takiego Komorowskiego zaprasza na swoje woodstocki, a te głąby mu klaszczą, zapominając jakie ustawy Bronek podpisuje, godzące także w nich samych. Ręce opadają.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak za WOSP niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 16:16
Czegoś tu nie czaje,Ludzie nie chcecie to nie dawajcie ani grosza do puszki i po problemie. Gorzej tylko jak ów problem pojawi się gdy bliska osoba z Waszego okręgu bedzie potrzebowała sprzętu zakupionego dzięki WOŚP i co wtedy? Nie skorzystacie? powiecie NIE bo to od Jurka???? wątpie.... :> :> :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2015r. o 16:17
no wreszcie doczekałem wpisu gdzie stwierdzasz że ''dorastasz'' :)
fajnie jest ''otwierać oczy'' ;)

mam podobne zdanie co do Owsiaka...
zaczyna w nim być więcej ''celebryty'' bo nie wiem czy trafnie ale jak dla mnie zaczyna to wszystko być za bardzo ''fasadowe''

co jest za nią -''fasadą'' nikt do końca nie wie i zapewne nie prędko się dowiemy...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 16:49
~Tak za WOSP napisał(a): Czegoś tu nie czaje,Ludzie nie chcecie to nie dawajcie ani grosza do puszki i po problemie. Gorzej tylko jak ów problem pojawi się gdy bliska osoba z Waszego okręgu bedzie potrzebowała sprzętu zakupionego dzięki WOŚP i co wtedy? Nie skorzystacie? powiecie NIE bo to od Jurka???? wątpie.... :> :> :> :> :>
tj wpis(...)przeczytaj post klucz-nicka po wyżej ,a jak go nie rozumiesz to poproś kogoś żeby ci to przetłumaczył. :P

Zmoderowano 10.01.2015 godz.19:52 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 16:52
~Tak za WOSP napisał(a): Czegoś tu nie czaje,Ludzie nie chcecie to nie dawajcie ani grosza do puszki i po problemie. Gorzej tylko jak ów problem pojawi się gdy bliska osoba z Waszego okręgu bedzie potrzebowała sprzętu zakupionego dzięki WOŚP i co wtedy? Nie skorzystacie? powiecie NIE bo to od Jurka???? wątpie.... :> :> :> :> :>


Twój problem wygląda tak - na szpital daje UE i Starostwo, WOŚP daje sprzęt, lekarz się poświęca, rząd pilnuje szpitali.

A tak po prostu na szpital daje podatnik, podatnik daje wośp na sprzęt, lekarzowi płaci klient i podatnik a rząd powołuje podatnik i daje rządowi pieniądze z podatków.

Nie czaisz bo brak ci logicznego myślenia - można sto razy pisać że na WOŚP składa się każdy, nawet ten co nie daje ale ten dalej nie będzie czaił co i jak, bo Jurek daje i Jurka sprzęt leczy a wy nie dawajcie mu jak nie chcecie.

Powiem ci tak szczerze że najwięcej na szpitale dały mohery, bo mają staż pracy i płacili najdłużej podatki na szpitale.
No ale klimat mamy dzisiaj taki że szczyl wrzuci do puszki dziesięć złotych i myśli że jest zbawcą NFZu a moher to pajac, chociaż wpłacił na szpitale tysiące złotych przez całe życie.

Nie komentuj, wiem że nie czaisz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ludek niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 18:15
falco napisał(a): no wreszcie doczekałem wpisu gdzie stwierdzasz że ''dorastasz'' :)
fajnie jest ''otwierać oczy'' ;)

mam podobne zdanie co do Owsiaka...
zaczyna w nim być więcej ''celebryty'' bo nie wiem czy trafnie ale jak dla mnie zaczyna to wszystko być za bardzo ''fasadowe''

co jest za nią -''fasadą'' nikt do końca nie wie i zapewne nie prędko się dowiemy...


To nie wina Owsiaka że ludzie potrzebują nawet namiastki sukcesu.Od strony rządowej cały czas lipa .Zbieramy w dupe bez przerwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Temat też jest na tak niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 18:35
~Tak za WOSP napisał(a): Czegoś tu nie czaje,Ludzie nie chcecie to nie dawajcie ani grosza do puszki i po problemie. Gorzej tylko jak ów problem pojawi się gdy bliska osoba z Waszego okręgu bedzie potrzebowała sprzętu zakupionego dzięki WOŚP i co wtedy? Nie skorzystacie? powiecie NIE bo to od Jurka???? wątpie.... :> :> :> :> :>


Zawsze znajdzie się jakiś mało rozgarnięty

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza