Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

13051
#Virgo nieaktywny
10 stycznia 2015r. o 20:39
falco napisał(a): :)

nie było ani jednego roku abym ja i na pewno wielu innych ,nie dali nawet przysłowiowej ''złotówki''


Falco , witaj ..Doskonale wiesz , że nie do wszystkich nalezy przykładać tą samą miarę ;) Bez względu na to , ilu drani się spotka na swojej drodze , nie nalezy osądzać tak samo wszystkich ;) Może spróbujemy ich rozgrzeszyć ?? Przecież to tylko ludzie... :P

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2015r. o 20:49
Trudno się nie zgodzić z tym co piszesz ale coraz więcej tych ''drani''
a na ocenę kto jest kim nie mam zamiaru tracić czasu ;)
wiem kogo znam a poznając kogoś nowego jest niemożliwością ocenić go po ...no właśnie :)
po czym?...po aparycji?...to za mało ;) i to akurat ma najmniejsze znaczenie... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
10 stycznia 2015r. o 20:53
falco napisał(a): (...) ale coraz więcej tych ''drani''
(...) ;) i to akurat ma najmniejsze znaczenie... :)

Falco :* najwazniejsze ,że zasiliłeś złotóweczką konto...Rosjanie mówią "cziort nie razbieriot" (fonet)..powiedzmy i my tak ...Jednak iles tam złociszy trafi do celu.
Dobranoc :D

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2015r. o 20:54
:) spokojnej

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 stycznia 2015r. o 20:59
~ napisał(a):


...... ot logika polskiego przedsiębiorcy. Czemu nie podejmiesz aktywnej działalności by ukrócić szarą strefę, zatrudnianie na czarno, oszukiwanie fiskusa. Znasz wielu kolegów prowadzących działalność ile oni "ukradli" pieniędzy nie płacą należnego podatku ? Z samego Bolesławca pewnie mógłbyś podać mnóstwo przykładów, czy przekroczą 600 mln zł za 22 lata jestem skłonny założyć się że tak. Czekam, aż podejmiesz "walkę" z niepłacącymi podatków :*


Ot logika anonimowego urzędnika.Przedstawiciela prawa i porządku publicznego.

Zatem odpowiadam ;
Szara strefa nie jest wymysłem przedsiębiorców ani ich pracowników.Szara strefa to obrona przed ekonomiczną śmiercią .Przed niechybną stratą wszystkiego co ludzie posiadają.
Wynika ona z braku przyzwoitej minimalnej krajowej oraz w tej samej wysokości KWOTY WOLNEJ .
Państwo Polskie wkłada swoje łapy do kieszeni obywatele zanim on zapracuje na własne przetrwanie.
Pracowanie na czarno bez prawa do urlopu , opieki zdrowotnej za najniższą stawkę nazywasz " OSZUKIWANIEM FISKUSA "
A czym jest branie nagród , i innych fantów przez administrację ? Czy nie zwykłym złodziejstwem ?

Na koniec jak szanowny anonimie czytałeś mój wpis że doszukałeś się w nim ataku na WOŚP ?

My obywatele jesteśmy poddanymi tych których wybraliśmy .Jesteśmy całkowicie od nich zależni.
Poziom życia obywateli zależy od umiejętności rządzących .
W POLSCE DO MISTRZOSTWA OPANOWALI ONI OKRADANIE NARODU.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 21:38
' których wybraliśmy'

no wlasnie, czy aby na pewno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 stycznia 2015r. o 23:00
Virgo napisał(a): Nie chcesz ?? Nie dawaj ?? Ale nie ZMUSZAJ mnie do zmiany postępowania. Ciebie nie zmuszam.

A ciebie ktoś zmusza? Daj tę złotóweczkę i śpij snem sprawiedliwego.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gaba niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 23:57
Lub przeczytaj sobie ten fajny felieton:

http://parezja.pl/cenie-sobie-transparentnosc-wiec-nie-wspieram-owsiaka/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza