Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
1 marca 2018r. o 21:45
~~Płowa Abelia napisał(a):
falco napisał(a): :)

falco, ty chyba naprawdę nie kumasz. Twoje wypowiedzi są mocno zideologizowane. Masz bardzo mocny przechył lewicowy, co widać w prawie każdym poście. Tylko ci się wydaje,że jesteś wolnym. Nasączyli ciebie informacjami, na które trzeba wziąć odtrutkę. Popisujesz się sprawnością uzupełniania wiedzy podczas dyskusji bezpośrednio z wiki. To sprawdź sobie etymologię słowa informacja (etymologia też sprawdź :) ). .


a teraz przeczytaj jeszcze raz co do mnie napisałeś ...

za kogo się masz ?...mam sobie coś sprawdzać ?
myślisz że muszę ?

moja -jak piszesz- ''lewicowość '' ci przeszkadza a ''prawicowość '' innych już nie ?
mnie coś ''ukształtowało '' ?..pomyśl co dzisiaj ''kształtuje'' innych ...
świat a z nim my się zmieniamy ...na lepsze i gorsze
czy jeśli sam tego nie chcesz ktoś inny ma na to bezpośredni wpływ?
moim zdaniem nie ...
dlatego czuję się wolnym bo nie ma siły która by mogła mnie zmienić :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
1 marca 2018r. o 22:05
falco napisał(a):
~~Płowa Abelia napisał(a):
falco napisał(a): :)

falco, ty chyba naprawdę nie kumasz. Twoje wypowiedzi są mocno zideologizowane. Masz bardzo mocny przechył lewicowy, co widać w prawie każdym poście. Tylko ci się wydaje,że jesteś wolnym. Nasączyli ciebie informacjami, na które trzeba wziąć odtrutkę. Popisujesz się sprawnością uzupełniania wiedzy podczas dyskusji bezpośrednio z wiki. To sprawdź sobie etymologię słowa informacja (etymologia też sprawdź :) ). .


a teraz przeczytaj jeszcze raz co do mnie napisałeś ...

za kogo się masz ?...mam sobie coś sprawdzać ?
myślisz że muszę ?

moja -jak piszesz- ''lewicowość '' ci przeszkadza a ''prawicowość '' innych już nie ?
mnie coś ''ukształtowało '' ?..pomyśl co dzisiaj ''kształtuje'' innych ...
świat a z nim my się zmieniamy ...na lepsze i gorsze
czy jeśli sam tego nie chcesz ktoś inny ma na to bezpośredni wpływ?
moim zdaniem nie ...
dlatego czuję się wolnym bo nie ma siły która by mogła mnie zmienić :)


Ja ci po prostu proponuję zastanowienie się nad sobą. Nie przeszkadza mi twoja lewicowość, ale dziwię się, że uważasz się za osobę niepodatną na ideologie, podczas gdy jasno widać, jaka ideologia przez ciebie przemawia. Czysta lewica :)
Nic nie musisz, ale coś ciebie napędza i jesteś najaktywniejszy na tym forum. Coś ciebie zmusza. Co to jest? Nie musisz pytać, ale sam odpowiedz sobie - co ciebie napędza i każe tyle pisać.
A co do kształtowania to proponowałem ci zapoznanie się z etymologia słowa informacja, to zrozumiesz co ciebie kształtuje. I wtedy zrozumiesz, że własne zdanie będziesz miał, jak poznasz tych z lewa, ze środka i z prawa. A ty kolejny raz piszesz, że czytasz tylko to, co ci pasuje. Masz zdanie takie, jak to, co czytasz.
I to jest ta siła co ciebie zmienia, ale ty nawet tego nie jesteś w stanie dostrzec i piszesz, że nie ma takiej siły. Jest, ale ty jej nie widzisz, albo nie chcesz zobaczyć.
Droga do zrozumienia jest trudna i wymaga nieraz porzucenia dotychczasowych przekonań. Powodzenia ci życzę.
Kończę i robię sobie post od forum, bo zacznę z tobą rywalizować w ilości postów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 marca 2018r. o 22:30
oglądnąłem filmy co powyżej i nawet test sobie zrobiłem. Wyszło mi, że wolę muzykę w 440 hz. Wnioskuję, że to źle?

Tak trochę z tych filmów wyszło, że chcą nas "zabić muzyką". Trochę śmieszne, trochę straszne i nawet interesujące.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 marca 2018r. o 23:21
Newsweek albo "oko", na przemian, to jest ta jego "wolność".

Zauważcie, że ten pogromca antysemityzmu ani razu nie odniósł się do marca '68. Czerwonych towarzyszy on nie rozlicza, bo mu nie po drodze.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 marca 2018r. o 0:20
ja mam kogoś ''rozliczać ''?
za co?
po co? co z twojej ''walki'' z ''komuną ''?

przecież ty jej nawet nie pamiętasz ...
ty baw się w ''rozliczanie '' ale kiedyś być może ciebie ''rozliczą ''

i dobrze będzie jeśli zrobią to z tobą ludzie a nie zrobi tego życie ;)

mnie w to nie mieszaj ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Aksamitka niezalogowany
2 marca 2018r. o 5:53
Liczysz na ludzką niepamięć hipokryto?Są tacy co pamiętają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Orlik niezalogowany
2 marca 2018r. o 6:07
skorn napisał(a): Newsweek albo "oko", na przemian, to jest ta jego "wolność".

Zauważcie, że ten pogromca antysemityzmu ani razu nie odniósł się do marca '68. Czerwonych towarzyszy on nie rozlicza, bo mu nie po drodze.


Z fb lista byłych komunistów z PIS-u jeśli ktoś potrzebuje ;)

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Diaskia niezalogowany
2 marca 2018r. o 6:52
Nawrócili sie w dobrym czasie.

Nic to nie zmienia w ocenie falco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie