Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Bladożółty Bukszpan niezalogowany
2 marca 2018r. o 20:19
falco napisał(a): wejdź na jakąś katolicką stronę ,poczytaj co tam piszą a nie będziesz aż tak pewny tego co piszesz ...;)

to nie lewacy wymyślili trybunały inkwizycyjne i nie oni sprawowali władzę w Watykanie w czasach kiedy właśnie tam dochodziło do aktów od nierządu po morderstwa ...
Kościół jako instytucja szybko stał się kościołem walki o wpływy i władzę ,o dominację i pieniądze ...

poczytaj sobie o majątkach najokrutniejszych inkwizytorów ,poczytaj o tym kto ich popierał ...
poczytaj sobie do czego dochodziło by szeptem wypowiedziana formułka ''robię to w imię Chrystusa '' rozgrzeszała z największej zbrodni ...

mnie już się nie chce o tym pisać ...
pisałem tu o wymordowanej ludności południowej Francji ,pisałem o sprzeciwiającej się ''woli '' kościoła ludności Hiszpanii ...
pisałem jak kończyli ;)

w zamian czytałem jakieś bzdury o Husie i Lutrze ...

ale ciekawe jest to że właśnie z Inkwizycji wzorce czerpały takie ideologie jak faszyzm czy stalinizm ...


ten ciągle prdoli o tym samym
branzluje się i branzluje zboczek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 marca 2018r. o 21:12
o !
jest kiep ...
przylazł tu z innego tematu ale pierdzielenia nie zmienił ...
dlaczego ?...bo to gło.mb nad głom.by co widać po wpisie

nic na temat bo głup.iec taki że aż trudno uwierzyć ze tacy jeszcze funkcjonują w przestrzeni publicznej ...

szkołę podstawową w ile lat robiłeś kmiotku ?
zmieściłeś się w dwunastu ?...jeśli tak to twój życiowy sukces ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
2 marca 2018r. o 21:48
~~Bladożółty Bukszpan napisał(a):
falco napisał(a): wejdź na jakąś katolicką stronę ,poczytaj co tam piszą a nie będziesz aż tak pewny tego co piszesz ...;)

to nie lewacy wymyślili trybunały inkwizycyjne i nie oni sprawowali władzę w Watykanie w czasach kiedy właśnie tam dochodziło do aktów od nierządu po morderstwa ...
Kościół jako instytucja szybko stał się kościołem walki o wpływy i władzę ,o dominację i pieniądze ...

poczytaj sobie o majątkach najokrutniejszych inkwizytorów ,poczytaj o tym kto ich popierał ...
poczytaj sobie do czego dochodziło by szeptem wypowiedziana formułka ''robię to w imię Chrystusa '' rozgrzeszała z największej zbrodni ...

mnie już się nie chce o tym pisać ...
pisałem tu o wymordowanej ludności południowej Francji ,pisałem o sprzeciwiającej się ''woli '' kościoła ludności Hiszpanii ...
pisałem jak kończyli ;)

w zamian czytałem jakieś bzdury o Husie i Lutrze ...

ale ciekawe jest to że właśnie z Inkwizycji wzorce czerpały takie ideologie jak faszyzm czy stalinizm ...


ten ciągle prdoli o tym samym
branzluje się i branzluje zboczek

falco, o Husie i Lutrze to nie sa bzdury. To, ty je uwazasz za bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Diaskia niezalogowany
2 marca 2018r. o 21:59
falco napisał(a): o !
jest kiep ...
przylazł tu z innego tematu ale pierdzielenia nie zmienił ...
dlaczego ?...bo to gło.mb nad głom.by co widać po wpisie

nic na temat bo głup.iec taki że aż trudno uwierzyć ze tacy jeszcze funkcjonują w przestrzeni publicznej ...

szkołę podstawową w ile lat robiłeś kmiotku ?
zmieściłeś się w dwunastu ?...jeśli tak to twój życiowy sukces ...hahaha


Fajna zabawa z tym joonaszem......to już jakiś bolcowy sport kopać go w dupe?Na co prymityw sie tradycyjnie odszczekuje hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 marca 2018r. o 22:04
przestań ...hahaha
wróć wstecz a poczytasz o tym jak Hus gdzieś tam pojechał (o ile pamiętam do Szwajcarii ) i po co to zrobił ...
takie to myśli ''objawione'' możesz tu wyczytać ,tak głupie że nawet ich dokładnie nie zapamiętałem ...

ale zapewne pisał to ktoś po przeczytaniu przygód pewnego koziołka ...

te bzdury o Husie znajdziesz chyba w temacie o szatanie ale nie wiem na której stronie ...

Luter to już inna historia i nie na tak pózną porę ,zresztą o nim też już pisałem

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Rdest niezalogowany
2 marca 2018r. o 22:24
Rady dla falco :
-"W pewnej chwili trzeba przestać pisać. Nawet przed zaczęciem".
"Głupota nie zwalnia od myślenia".
"Poetę tego cechowało szlachetne ubóstwo myśli".
"Nawet w jego milczeniu były błędy językowe".
"Spotkałem człowieka tak nieoczytanego, że musiał cytaty z klasyków wymyślać sam".
I tak a propos lektur falco:
- "Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady."
(wg St.J.lec)

Mam wrażenie, że Lec ciebie dobrze znał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 marca 2018r. o 22:29
rada dla ciebie
poświęć swój czas samemu sobie

cytujesz mądrzejszego od siebie ...
ale to nie zrobi cię mądrzejszym ;)


czyje to słowa? :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
2 marca 2018r. o 22:34
falco napisał(a): przestań ...hahaha
wróć wstecz a poczytasz o tym jak Hus gdzieś tam pojechał (o ile pamiętam do Szwajcarii ) i po co to zrobił ...
takie to myśli ''objawione'' możesz tu wyczytać ,tak głupie że nawet ich dokładnie nie zapamiętałem ...

ale zapewne pisał to ktoś po przeczytaniu przygód pewnego koziołka ...

te bzdury o Husie znajdziesz chyba w temacie o szatanie ale nie wiem na której stronie ...

Luter to już inna historia i nie na tak pózną porę ,zresztą o nim też już pisałem

No, i co z tego ze pisales. Uwazasz, ze jesli pisales to, jestes znawca tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza