Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

14593
#klucznick nieaktywny
11 marca 2018r. o 11:11
Pannazdzieckiem napisał(a):
klucznick napisał(a): do samotnejmatki przyciąganie nie istnieje ,ale ciążenie i owszem.


Być może Kluczniku , ale wciąż nie tłumaczysz mi grawitacji na płaskiej Ziemi )
co twoim zdaniem jest grawitacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2018r. o 11:29
Wymiana grawitronów Kluczniku :) Dobry Stwórca zaprojektował tak ten Wszechświat , żeby wszystko się jakoś kręciło . Nie wiem , czy wiesz , ale Ludzie postanowili kiedyś złapać neutrino . Neutrino łapie się tak ; trzeba zgromadzić kilka milionów ton H2O , najlepiej w jaskini , kilka kilometrów pod powierzchnią Planety ... i jest szansa , że neutrino odbije się od jednego z elektronów H2O , który bywa falą , albo cząsteczką w zależności od tego , czy istnieje obserwator. Z grawitronami jest jeszcze gorzej :D

Ale , ale słyszałeś coś o bozonach Higsa ? To jest dopiero jazda :D A Ty mi tu o płaskiej Ziemi ględzisz :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
11 marca 2018r. o 12:19
Pannazdzieckiem napisał(a): Wymiana grawitronów Kluczniku :) Dobry Stwórca zaprojektował tak ten Wszechświat , żeby wszystko się jakoś kręciło . Nie wiem , czy wiesz , ale Ludzie postanowili kiedyś złapać neutrino . Neutrino łapie się tak ; trzeba zgromadzić kilka milionów ton H2O , najlepiej w jaskini , kilka kilometrów pod powierzchnią Planety ... i jest szansa , że neutrino odbije się od jednego z elektronów H2O , który bywa falą , albo cząsteczką w zależności od tego , czy istnieje obserwator. Z grawitronami jest jeszcze gorzej :D

Ale , ale słyszałeś coś o bozonach Higsa ? To jest dopiero jazda :D A Ty mi tu o płaskiej Ziemi ględzisz :D
twój brak podstawowej wiedzy jest porażający lecz jak mam dyskutować z toba o płaskiej to może zmienimy temat,tylko nie wiem na jaki ,a najchętniej to bym się z tobą piwa napił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2018r. o 12:39
Do pacierza i piwa nie trzeba mnie namawiać Kluczniku. Kiedy i gdzie pijemy ? Ja stawiam , bo jeszcze pięć dych mam . Nie ukradłem , zarobiłem pocąc się przy betoniarze :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
11 marca 2018r. o 12:50
Pannazdzieckiem napisał(a): Do pacierza i piwa nie trzeba mnie namawiać Kluczniku. Kiedy i gdzie pijemy ? Ja stawiam , bo jeszcze pięć dych mam . Nie ukradłem , zarobiłem pocąc się przy betoniarze :D
a kiedy tobie pasuje?tylko miejsce i czas to na priv bo jak tu to się w miejsce naszego spotkania cały portal sie zleci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2018r. o 16:04
Co racja , to racja Kluczniku . Zerknij na pocztę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Laurencja niezalogowany
11 marca 2018r. o 17:10
Pannazdzieckiem napisał(a): Co racja , to racja Kluczniku . Zerknij na pocztę :)

A sląd Panno tego Karonia wytrzasnęłaś? Nowa gwiazda internetu niczym Olszański.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2018r. o 17:29
Ludzie o odrobinie zdrowego rozsądku nie oskarżą Karonia o gwiazdowanie w internecie . Mądrzy Ludzie nieustannie szukają wiedzy i informacji . I tu przydają się autorytety , które sami sobie wybieramy. Ja mam sześć autorytetów ... wybranych , nie narzuconych społecznym ukazem i tradycją . Powiedz mi Laurencjo , widzisz jakiś błąd logiczny w słowach Karonia ? Uważasz , że telewizornia informuje Cię idealnie ?

ps. Olszański , to Jabłonowski , dobrze myślę ? :)
ps. dwa ; Altiero Spinelli mówi Ci to coś ? Gdyby nie Karoń , to nie wiedział bym czym tak na prawdę jest eurokołchoz.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu