Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Szarawobiały Grujecznik niezalogowany
16 marca 2018r. o 23:00
dziadek ty moze umyj sobie ta swoja czarna dziure co
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Jagoda niezalogowany
17 marca 2018r. o 15:00
~~Szarawobiały Grujecznik napisał(a): dziadek ty moze umyj sobie ta swoja czarna dziure co


Ty to chyba PiS OWSKI INTELEKTUALISTA . Zawiało wiedzą. Nikt od ciebie nie wymaga abyś ruszył swoje dwie szare komórki ale one się między sobą zderzają w pustym łbie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 marca 2018r. o 15:01
~~Płowa Abelia napisał(a): ...
A na poważnie - czy znasz dobrze różne koncepcje religijne i pewien jesteś, że wybrałeś dobrze?


Nie znam i nie jestem pewien . Trochę liznąłem , ale nie można tego nazwać wiedzą . To właśnie ta niepewność i brak uniwersytuckiej wiedzy trzyma mnie jeszcze przy życiu. Nie mam matury , doktoratów i profesur . Jestem zwyczajnym chłopo-robotnikiem od obsługi betoniary.

Ale jednego jestem pewien , Jahwe autor Mondrej Knigi , bóg narodu wybranego , nie jest Twoim bogiem ... Abelio:)

Poważnie :)

Bogów się nie wybiera , Stwórca jest. Jak mniemam wiesz coś o fraktaliźmie natury i liczbie złotego podziału ? Kwiat Życia , który mam zaszczyt mieć jako awatar drukowany był w obeliskach prehistorii metodą maserową . Na co zwrócił uwagę Haramein . Wybacz Abelio , że tak wracam do Harameina ... bo to łebski Facet jest.
To on w historii jako pierwszy zadał pytanie , albo stwierdził " o Egipcjanach wiemy w zasadzie wszystko , co jedli , gdzie spali , kto rządził , kto był kapłanem , a kto faraonem . Powiedzieli nam to na rysunkach wymalowanych w piramidach . Ale nigdzie nie narysowali , jak budowali te piramidy "

Piramidy budował Jahwe technologią " Czarnego Słońca " , czyli okiełznaną czarną dziurą . Nie wiem po co , ale piramid na tej nieszczęśliwej Planecie jest od cholery i ciut , ciut. Być może Jahwe to kosmiczny rozbitek , jak Robinson Cruzo pragnący wrócić do domu ? :)

Módlmy się więc , niech wróci Jahwe na Oriona.

Módlmy się do Stwórcy , niech zostanie przywrócona równowaga.


~~Szarawobiały Grujecznik napisał(a): dziadek ty moze umyj sobie ta swoja czarna dziure co


Jeśli to do mnie Dziecko Drogie , to miałbym jedną radę , wracaj do edukacji :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Żywotnikowiec niezalogowany
17 marca 2018r. o 15:33
ten intelektualista to na bank judasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
17 marca 2018r. o 16:34
Cześć Pannozdzieckiem.
To co piszesz definiuje ciebie w zasadzie jako gnostyka, często odwołujesz się do treści bliskich manicheizmowi https://pl.wikipedia.org/wiki/Manicheizm . Stary Mani się cieszy, że wciąż ma wyznawców. Potem byli jeszcze między innymi bogomili z ich Sataneaelem i katarzy,
Teorie stare jak świat, ale trochę niespójne dla mnie.
Czytaj i szukaj - "Szukajcie, a znajdziecie" :)
Jak chcesz niezbyt obszerną książkę to przeczytaj S.Runcimana "manicheizm średniowieczny".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 marca 2018r. o 20:04
Ja tam mogę być gnostykiem , mnie to nie martwi Abelio , ale córcia mi właśnie podesłała :



:D :D :D Rzecz polega na edukacji . Homo jeszcze żyje , ale sapiens już nie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
17 marca 2018r. o 22:35
@Pannazdzieckiem - to ilustracja tego, o czym nieraz pisałem. Ludzie coraz głupsi, a wraz ze wzrastającą głupota rośnie ich przekonanie o własnej genialności.
Taki efekt reform w edukacji - o to od lat chodzi. I ten proces się nasila - każde nowe pokolenie coraz głupsze. A głupich łatwo podpuścić i sterować nimi.
Kiedyś miałeś w stopce wpisany jeden, ale istotny element ogłupiania ludzi. Bardzo skutecznie im TV mózgi przez ostanie 25 lat przeorała. Na takie "postępowe" :)
Dobrej nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudna Wiekuistka niezalogowany
17 marca 2018r. o 23:44
Media manipulują ludzmi:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza