Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Groszkowy Floks niezalogowany
18 marca 2018r. o 4:00
~Brudna Wiekuistka napisał(a): Media manipulują ludzmi:)

Dlatego ja oglądam tylko TV Trwam ,słucham Radia Maryja i czytam Nasz Dziennik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 marca 2018r. o 5:19
~~Płowa Abelia napisał(a): @Pannazdzieckiem - to ilustracja tego, o czym nieraz pisałem. Ludzie coraz głupsi, a wraz ze wzrastającą głupota rośnie ich przekonanie o własnej genialności.
Taki efekt reform w edukacji - o to od lat chodzi. I ten proces się nasila - każde nowe pokolenie coraz głupsze. A głupich łatwo podpuścić i sterować nimi.
Kiedyś miałeś w stopce wpisany jeden, ale istotny element ogłupiania ludzi. Bardzo skutecznie im TV mózgi przez ostanie 25 lat przeorała. Na takie "postępowe" :)
Dobrej nocy.


Dzień dobry Abelio :)

Amen :)

Ś.p Smoleń mawiał " nie oglądaj telewizji , bo będziesz miała w głowie glizdy " . Ja już nie pamiętam tych stopek , które miałem , Qurwa SKS :D Ale jedną rzecz pamiętam , jak mi TW Bolek obiecywał sto baniek :D

Widzisz Abelio , Ludzie w zasadzie są tacy sami wszędzie , pod każdą szerokością geograficzną . Mają marzenia , aspiracje , pragnienia ... ale jak słusznie stwierdziłeś
brakuje im edukacji ... tej właściwej. Bo tu nie chodzi o to , aby młode pokolenia umiały zliczyć dwa plus dwa i nie strzelały byków ortograficznych . Tutaj i teraz , na tym portalu , potwierdza się to , co powiedziałeś :) Ale prekursorem był Lem " gdyby nie Internet , nie wiedział bym , że na świecie jest tylu i.diotów " :D Zasługa telewizji :D

A wracając do bogów ... mniemam , że casus kultu Cargo jest Ci znany :) I oczywiście syndrom gotowanej żaby ... też jest Ci znany :)

Kilka książek przeczytałem , ale tej akurat nie zamierzam.

Miłej niedzieli Abelio :) I Wam Bracia i Siostry Słowianie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Floks niezalogowany
18 marca 2018r. o 5:43



Od dłuższego czasu mamy do czynienia z zakłamywaniem historii przez partię rządzącą. Robi to nie tylko za pomocą wypowiedzi własnych członków, ale np. poprzez podległe fundacje, media czy choćby podręczniki szkolne. Kaczyński nie docenia jednak Polaków.

Komuniści starali się osiągnąć ten sam cel przez kilkadziesiąt lat, mając do dyspozycji nieporównywalnie większe środki, a nie osiągnęli de facto nic (poza gniewem społeczeństwa). Kaczyński, podobnie jak do niedawna Kościół katolicki (w sprawie pedofilii), stosuje taktykę niedzisiejszą, taką która nie może się powieść. O ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu dało się kontrolować praktycznie cały przekaz jaki dociera do obywateli - wystarczyło podporządkować sobie gazety i telewizję, wprowadzić cenzurę - to teraz jest to po prostu niemożliwe. Jeżeli od początku nie ograniczało się obywatelom dostępu do Internetu, tak jak Chiny czy Korea Północna, to teraz jest to praktycznie niemożliwe. Dawniej ciężko było zweryfikować oficjalny przekaz, tera wystarczy kilka kliknięć. A obnażone kłamstwo dużo bardziej szkodzi rządowi niż niewygodna prawda. Dużo lepiej dla PiS-u byłoby przyznać, że czołowymi postaciami Marca 68' był Michnik czy Kuroń. Teraz każdy obywatel może po prostu wejść chociażby na stronę Wikipedii i dowiedzieć się, że rząd chce coś przed nim ukryć. A to ów rząd kompromituje i czyni niewiarygodnym

Zacznijmy od słynnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o tym, że to jego brat był faktycznym przywódcą „Solidarności”. Czy on naprawdę uważa, że ktoś poza fanatykami jego partii w to uwierzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 7:49
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Platynowa Miesiącznica napisał(a): Czy wy macie jakiś problem gwiazy bolecinfo?


Nie wiem jak tam mój interlokutor , ale ja mam problem z k.retynami , co nic ciekawego do dyskusji nie wnoszą oprócz oskarżenie o celebryctwo .

" Robię " tu już kilka lat Platynowa i nie takie persony przerabiałem :D

Kluczniku , ten film nie działa , spróbuj jeszcze raz . :) :)
znajdz proszę na kanale you t ten filmik i obejrzyj to co ja już wiem od kilku lat a ty będziesz wiedział od momentu kiedy i ty obejrzysz,a tak w telegraficznym skrócie ,jak można przemawiać nie mówiąc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Frezja niezalogowany
18 marca 2018r. o 8:16
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Platynowa Miesiącznica napisał(a): Czy wy macie jakiś problem gwiazy bolecinfo?


Nie wiem jak tam mój interlokutor , ale ja mam problem z k.retynami , co nic ciekawego do dyskusji nie wnoszą oprócz oskarżenie o celebryctwo .

" Robię " tu już kilka lat Platynowa i nie takie persony przerabiałem :D

Kluczniku , ten film nie działa , spróbuj jeszcze raz . :) :)
znajdz proszę na kanale you t ten filmik i obejrzyj to co ja już wiem od kilku lat a ty będziesz wiedział od momentu kiedy i ty obejrzysz,a tak w telegraficznym skrócie ,jak można przemawiać nie mówiąc ?

A tak w ts. to co ma znaleźć na YT?
Plaską ziemie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 8:20
~~Białoszara Frezja napisał(a):
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Platynowa Miesiącznica napisał(a): Czy wy macie jakiś problem gwiazy bolecinfo?


Nie wiem jak tam mój interlokutor , ale ja mam problem z k.retynami , co nic ciekawego do dyskusji nie wnoszą oprócz oskarżenie o celebryctwo .

" Robię " tu już kilka lat Platynowa i nie takie persony przerabiałem :D

Kluczniku , ten film nie działa , spróbuj jeszcze raz . :) :)
znajdz proszę na kanale you t ten filmik i obejrzyj to co ja już wiem od kilku lat a ty będziesz wiedział od momentu kiedy i ty obejrzysz,a tak w telegraficznym skrócie ,jak można przemawiać nie mówiąc ?

A tak w ts. to co ma znaleźć na YT?
Plaską ziemie?
c-h-u-j ci do tego ale zapytać możesz.trolu za 2 zyla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 marca 2018r. o 9:43
Pannazdzieckiem napisał(a): ..... Ludzie coraz głupsi, a wraz ze wzrastającą głupota rośnie ich przekonanie o własnej genialności.

Ale jedną rzecz pamiętam , jak mi TW Bolek obiecywał sto baniek :D
Miłej niedzieli :)


Piotrze , nie mam potrzeby stawać się adwokatem Lecha Wałęsy ale pamiętam dokładnie jego wypowiedź i intencje jaką zawierała.
Otóż Wałęsa zaproponował podobny mechanizm jaki zrobili po wojnie Niemcy.
Rozdać majątek narodowy po równo wszystkim do ręki i niech wszyscy zaczynają od początku.To był by prawdziwy zaczątek prawdziwego kapitalizmu.
Niestety prezydent nie ma w Polsce na tyle władzy aby realizować swoje postulaty.
Solidaruchy wyemitowali bony reprywatyzacyjne rozsprzedali za grosze co się dało iw następstwie wszystko upadło.
oto późniejszy wywiad u Waldorfa w tym temacie

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
18 marca 2018r. o 9:49
Co za durnoty .czasu wam nie szkoda na te bazgroly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.