Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

9176
kc
18 marca 2018r. o 10:10
~Brudna Wiekuistka napisał(a): Media manipulują ludzmi:)


Fajny nick, pasuje do ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Wyżlin niezalogowany
18 marca 2018r. o 10:48
Kacapie spird..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Buk niezalogowany
18 marca 2018r. o 10:56
~Złotorudy Wyżlin napisał(a): Kacapie spird..


Kto capi , nie dokonczyłeś rudzielcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarna Jeżówka niezalogowany
18 marca 2018r. o 11:04
Daj mi spokój, bo inaczej panowie z prokuratury przyjadą do ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarna Jeżówka niezalogowany
18 marca 2018r. o 11:05
Nie jestem rudy. Tak gazeta mnie szmaci nazwą anonima.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 marca 2018r. o 11:35
PanM napisał(a): ...
Piotrze , nie mam potrzeby stawać się adwokatem Lecha Wałęsy ale pamiętam dokładnie jego wypowiedź i intencje jaką zawierała.
Otóż Wałęsa zaproponował podobny mechanizm jaki zrobili po wojnie Niemcy.
Rozdać majątek narodowy po równo wszystkim do ręki i niech wszyscy zaczynają od początku.To był by prawdziwy zaczątek prawdziwego kapitalizmu. ...


Po pierwsze Przemo ; fraza " Ludzie coraz głupsi, a wraz ze wzrastającą głupota rośnie ich przekonanie o własnej genialności. " to nie są moje słowa , a Kolegi , bądź Koleżanki Abelii :D Prosił bym Cię o precyzję w cytowaniu :) Po drugie wysiłki TW Bolka od początku skazane były na niepowodzenie , niezależnie od tego , że ... "nie chcem , ale muszem " Myślę sobie , że kapitalizm to jest piękny ustrój , jeśli trzymamy się teorii. W praktyce nie mamy dzisiaj kapitalizmu , tylko korporacjonizm z najbardziej nieludzką twarzą , jaką można sobie wyobrazić . Nie tylko w Polsce , na całym Świecie . I koronny argument , pieniądz fiducjarny , a mianowicie ... dlatego nie ma kapitalizmu w klarownej postaci , i nigdy nie będzie
, dopóki istnieć będzie Master of money :) Wiem , że się powtarzam , mówiłem Ci już :) Tak więc Bolek jest tylko aktorem , któremu kazano wykuć tekst na blachę . Podobnie zachowuje się kontynuator urzędu ... mecenas / zięciu Kornhausera.

Inny żyd o nazwisku Friedman , autor Wolnego wyboru rozpisywał się nad tzw. wolnym rynkiem , żydowską fikcją ... jego uczeń Bucholtz ( ksywa Balcerowicz) doprowadził ten nieszczęśliwy kraj i Ludzi do ruiny. To dlatego pracujemy na umowach śmieciowych i nie mamy szans na emeryturę ... pozwalającą na godziwe życie :D

Nie wiem , czy wiesz Przemo , ale nawet banderowcy wypierd...olli Bucholtza za jego światłe porady :D Myślę sobie , że czas najwyższy porzucić też Bolka :)

ps. Kluczniku , to dalej nie działa , czyżbym miał powalony system ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 12:28
Pannazdzieckiem napisał(a):

ps. Kluczniku , to dalej nie działa , czyżbym miał powalony system ? :D
chodziło mi o tego teoretyka kosmiczno kwantowego co to mówił nie ruszając ustami poprzez niby mózg pod komputer podłączony,co to bajki kwantowe godzinami nudziarz opowiadał .że to co był podłączony to nie możliwe ,ten filmik obnażał całą bajke jaką niosła za sobą ta dziwna osoba co to niby najmądrzejsza była.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Buk niezalogowany
18 marca 2018r. o 13:33
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

ps. Kluczniku , to dalej nie działa , czyżbym miał powalony system ? :D
chodziło mi o tego teoretyka kosmiczno kwantowego co to mówił nie ruszając ustami poprzez niby mózg pod komputer podłączony,co to bajki kwantowe godzinami nudziarz opowiadał .że to co był podłączony to nie możliwe ,ten filmik obnażał całą bajke jaką niosła za sobą ta dziwna osoba co to niby najmądrzejsza była.


Dla tłumoka liczy się teoretyk Tadziu z Torunia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza