Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Granatowy Starzec niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 16:02

Jacek Kurski PL


Film „Smoleńsk” Antoniego Krauzego w TVP1 w niedzielę 8.04 o 21 po „Dziewczynach wojennych”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 17:44
klucznick napisał(a): https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-zachecaja-wszystkie-panstwa-aby-zainteresowaly-sie-geoinzynieria?page=1

ale bolesławieckie biegłe autorytety w osobach prokuratora i sędziów odmówili wszczęcia dochodzenia, nieomylnie stwierdzając, że są to wyłącznie smugi kondensacyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 kwietnia 2018r. o 17:47
co za dureń ...

przecież tylko taki po tym jak sam do mnie pisał ,sam o mnie wspominał w swoich postach teraz mi pisze ''zapomnij o mnie ''...hahaha

chamski kmiocie już dawno to zrobiłem :]

więc nie pierdziel mi tu świrze o tym że cię czymkolwiek ''prowokuję ''
bo ty dla mnie po prostu nie istniejesz ...

:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2018r. o 18:09
Ja tam mogę być starym durniem . Mnie to nie przeszkadza , ale kiedy piszę zdanie to zaczynam od dużej litery. Zaimki osobowe też piszę dużą literą , być może nawet niezasadnie ... niekiedy . Ty mondry inaczej nie masz szacunku do kogokolwiek , oprócz własnego ego. Inaczej mówiąc ... koniec dyskusji k.retynie.

Niniejszym chciałbym podziękować naszej Koleżance forumowej Kc za znalezienie Informacji :)

Dziękuję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Mydlnica niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 18:31
falco napisał(a): co za dureń ...

przecież tylko taki po tym jak sam do mnie pisał ,sam o mnie wspominał w swoich postach teraz mi pisze ''zapomnij o mnie ''...hahaha

chamski kmiocie już dawno to zrobiłem :]

więc nie pierdziel mi tu świrze o tym że cię czymkolwiek ''prowokuję ''
bo ty dla mnie po prostu nie istniejesz ...

:]
judzisz chamski judaszu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Tojeść niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 18:36
~~Bladozielona Mydlnica napisał(a):
falco napisał(a): co za dureń ...

przecież tylko taki po tym jak sam do mnie pisał ,sam o mnie wspominał w swoich postach teraz mi pisze ''zapomnij o mnie ''...hahaha

chamski kmiocie już dawno to zrobiłem :]

więc nie pierdziel mi tu świrze o tym że cię czymkolwiek ''prowokuję ''
bo ty dla mnie po prostu nie istniejesz ...

:]
judzisz chamski judaszu


Skornik ty znowu w swoim tonie. Te kościelne wizyty wyraźnie ci nie służą .Do stróżówki na godz. 19 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 kwietnia 2018r. o 19:18




Pannazdzieckiem ..........o 23:19



Pannazdzieckiem
Zdjęć: 0
Postów:

Chopaki :) , ja już zmęczony k...wa jestem , stary i zniedołężniały mistrz Yoda , odpierdólta się ode mnie . Jeśli wiedzy szukacie , wypadałoby zacząć myśleć :) . Na początek Doktryna Szoku :) Powodzenia :) Dobranoc


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź
skorn ................ o 23:24



skorn
Zdjęć: 4
Postów:

Przeczytał dwie ksiązki na krzyż i naucza. To raczej za ciebie ktos myśli. Ktos ci wyprał mózg, twoja sprawa, ale przestań w końcu truć innym.

:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Mydlnica niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 19:24
judzi żałosny judasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza