Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Starozłota Psianka niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 13:27
Uwaga na ukryty koń trojański na bobrzanie.pl. Na stronie ukryty jest koń trojański który przejmuje wasz komputer i zaczyna kopac kryptowalute. Nieladnie ze Marczewscy i bolec info tego nie usuną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 kwietnia 2018r. o 18:38
czytam i nie dowierzam ...
nadal widzicie w pewnych wpisach osobę falco ....hahaha

od lat olewam jak to ktoś zauważył wpisy niejakiej ''panny'' pomimo tego że nie raz on sam odnosił się do mnie i próbując dyskusji ...

facet -zrób porządek ze swoim życiem a nie interesuj się życiem innych ...
prawdę o sobie i co o tobie myślę poznałeś przed laty zresztą nie jestem jedyny który ma podobne zdanie o tobie ...

nie ja pisałem jak oszukiwałeś ludzi -chyba emerytów - zapytaj skorna ,on chyba wie co pisze a ty nigdy tu nie zaprzeczyłeś ...wymowne milczenie

straszyć ''połamaniem gnatów '' to może zostaw sobie bliższym a na przyszłość idio.to powstrzymaj jęzor bo szybciej piszesz niż myślisz i nie ogarniasz czym jest grozba ...

swoją szansę miałeś zresztą kiedy rozmawiałem z ememem bo jak pisałeś sam ,widziałeś nas lub mnie ...nie podeszłeś ..

nie pisz do mnie ,nawet nie wspominaj ...siedz dalej wśród tych swoich '' promieni'' czy ''chemitrali ''zawijając ''swoje sreberka ''

będzie ci prościej żyć ...



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Pęcherznica niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 18:42
powyżej zalatuje śmierdzącym trolem
tfu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Śliwa niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 18:46
~~Płomienna Pęcherznica napisał(a): powyżej zalatuje śmierdzącym trolem
tfu


Skornik ,dobry bogobojny mało rozgarnięty człowieku. Daj se siana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
7 kwietnia 2018r. o 9:40
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-polska-stanie-sie-judejskim-disneylandem-2018-04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 kwietnia 2018r. o 10:25
http://dobrewiadomosci.net.pl/8875-chinczycy-placili-swoim-lekarzom-za-zdrowie-nie-za-choroby/

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2018r. o 10:44
E napisał(a): http://dobrewiadomosci.net.pl/8875-chinczycy-placili-swoim-lekarzom-za-zdrowie-nie-za-choroby/


Jakżesz piękna idea. Kasa za dokonania.

Pozwolę sobie przypomnieć słowa Astromarychy ... " cywilizacja , gdzie wszyscy wszystko sprzedają , lekarze zdrowie, prawnicy sprawiedliwość , a kapłani boga ... skazana jest na śmierć " .

Może warto by było wrócić do chińskich tradycji ? :D Ale ciężko to sobie wyobrazić w kapitalizmie compradorskim , który tak na prawdę niczym nie różni się od komunizmu ... czy się stoi , czy się leży ... kasa za leczenie się należy , bo jeśli lekarz wyleczy pacjenta , to nie będzie miał co jeść :D A gorzej jest jeszcze wtedy , gdy , choćby szczepionkami produkują nowych pacjentów ...

ps. Nierozłączko , bucu ... nie prowokuj . Zapomnij o mnie :)

Miłej niedzieli Pisiorom , Lachom , Słowianom , Żydom i Anglosasom , oraz Bolecnautom i Bolecnautkom ... bez względu na światopogląd :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
8 kwietnia 2018r. o 13:25
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-zachecaja-wszystkie-panstwa-aby-zainteresowaly-sie-geoinzynieria?page=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza