Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
15 kwietnia 2018r. o 11:00
a gaz od Władimira płynie ....
Iskandery na granicy ''polszy'' stoją w gotowości ...
mierzeja zapewne już zaminowana teraz tylko kwestia uaktywnienia ...
migi latają sobie jak chcą i gdzie chcą ...
T-34 nocami przebazowują się nad Bug ...


cdn.

:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
15 kwietnia 2018r. o 11:18
falco napisał(a): a gaz od Władimira płynie ....
Iskandery na granicy ''polszy'' stoją w gotowości ...
mierzeja zapewne już zaminowana teraz tylko kwestia uaktywnienia ...
migi latają sobie jak chcą i gdzie chcą ...
T-34 nocami przebazowują się nad Bug ...


cdn.

:]
Taka jest rola i zadanie Iskanderow, aby byc w gotowosci. Migi niech lataja gdzie chca. Nad Polska nie lataja bo F16 tez lataja. Czolgi tez moga gdzie chca sie "przebazowywac". Nic z tego nie wynika. Iskandery beda lecialy to NATO z podniesiona glowa bedzie oklaskiwac ich piekne loty. Taka jest twoja rzeczywistosc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 kwietnia 2018r. o 11:22
E ... tam . Ględzisz Papugo . Te - trzydzieści cztery i Iskandery to już zabytek :D
Logika nakazuje znać podstawową prawdę , na którą zwrócił uwagę Ator , a mianowicie : " jeśli coś kosztuje miliony dolarów , to wcale nie musi być lepsze od ... cepa , albo nunczako " Ator powiedział trochę inaczej , ale sens pozostaje ten sam :)

Rzecz w tym , co chcemy..

Czy chcemy " inteligentnymi rakietami " atakować cywilów w Syrii , czy nie ?

Czy chcemy emigrantów z Wiosny afrykańskich ludów , czy nie ?

Czy chcemy żydowskiej dominacji w " Polin " ?

Czy nie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
15 kwietnia 2018r. o 12:19
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Złotordzawa Robinia napisał(a): 14 kwietnia o godz 4 rano wybuchła 3 wojna światowa o godz 5 rano się zakończyła ,nikt nie zginął,wszyscy zadowoleni.Syryjczycy zadowoleni bo używając wyrzutni z czasów ZSRR czyli guma z dentki od roweru i kamień strącili 70% supernowoczesnych rakiet reszta spadła na pustynię strasząc stado wielbłądów .Rosjanie zadowoleni bo Jankesi wysłali swoje rakiety z dala od ich systemów obronnych na niezamieszkałe pustynne tereny i nie musieli użyć swoich rakiet i mają ich dalej ile mieli.Amerykanie zadowoleni bo pokazali że mają jaja i gdy mają obok siebie bohaterskie narody Francji i Anglii to potrafią wystrzelić rakiety


:D ... ale Kolega się trochę myli . Poleciało sto rakiet , a zginęły cztery osoby . Niesamowita skuteczność. Tyle tylko , że to dopiero uwertura . Powtórzę jeszcze raz ... na kolana i modlić się do Stwórcy , żeby Putler się nie wquwił :) Bo Ator może mieć rację , że Ruskie w Syrii ćwiczą . Jakiś czas temu na Morzu Śródziemnym pływała sobie hamerykańska korweta naszpikowana elektroniką i ... przeleciał nad nią Su 35 . Bohaterscy żołnierze marines podali się do dymisji , bo im laptopy popadały :D Ja nie wiem co ten Su miał na pokładzie :D Ale jedno jest pewne ... ukryty rząd światowy ( NWO , info dla nierozgarniętych :) ) ma przeciwnika , jeszcze bardziej ukrytego ... to nie są ludzie . To Istoty , które wiedzą.

Jeśli można na coś jeszcze tutaj liczyć , to tylko na te Istoty .

Drodzy Państwo , chodzi o to , że dobry bóg Jahwe , bóg narodu wybranego , autor Biblii , w gruncie rzeczy jest kosmitą nie dobrym . To możecie przeczytać w Starym Testamencie , gdyby Wam się czytać chciało :D

Dobry bóg Jahwe szykuje nam nowy potop , tym razem w wysokich temperaturach nuklearnej apokalipsy.

Na kolana i modlić się do Stwórcy i do rzeczonych Istot !!
nabijasz się ze mnie że wierzę w płaską(ale żyjemy na niej)ale ty usilnie wierzysz w boga w coś czego nigdy nie widziałeś nie dotykałeś i nie zobaczysz,więc jak myślisz kto tu jest nie normalny?na naszą planetę można się dostać z zewnątrz tylko pod lodem przejść ponieważ na niebie kopuła,te wszystkie kopytne tego świata to wiedzą tylko goje w kłamstwa wierzą i dają sobą manewrować do oddania życia włącznie,nawet za rzekome wojny a to tylko strefy wpływów narkotykowych lub gazowych lub ropy i to tyle na temat wojen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 kwietnia 2018r. o 12:34
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a):
:]
Taka jest rola i zadanie Iskanderow, aby byc w gotowosci. Migi niech lataja gdzie chca. Nad Polska nie lataja bo F16 tez lataja. Czolgi tez moga gdzie chca sie "przebazowywac". Nic z tego nie wynika. Iskandery beda lecialy to NATO z podniesiona glowa bedzie oklaskiwac ich piekne loty. Taka jest twoja rzeczywistosc.


nie:)

''moją '' rzeczywistością są chwile kiedy ''macierewicze'' oprócz wymachiwania szabelką ,zakupowania ''taktycznych długopisów '' i ton krówek -ciągutek liczą na ''armię terytorialsów''

i ta ''rzeczywistość '' już nawet mnie nie przeraża a tylko bawi ...

piszesz o NATO?
napisz więc czym jest to całe ''nato'' i kto ,jak szybko zareaguje ...
napisz też jaki to ''nato'' będzie miało interes by reagować ...

czy nie podobny do tego z 39' ;)

mieczyku :)

zanim NATO ''zareaguje'' pozostanie tu zwykłe kartoflisko bez możliwości uprawy nawet tego ...

nie pisz mi tu proszę o potędze ''sojusznika '' za oceanu ...;)

''jankee go home ''
won z jankeskim imperializmem a ''poligonów '' niech szukają w Wirginii a nie w Drawsku czy na Mazurach ...

nadal nie mamy nic co tak naprawdę może chronić ten kraj i ludzi tutaj mieszkających ...

oprócz ''pobożnych modłów'' że Władimir któregoś poranka nie wpisze kodów ...

zresztą jest na to za mądry ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 kwietnia 2018r. o 14:15
Kiedyś, w tv pewien spec od obronności (tak go przedstawili) powiedział, że Polska została przyjęta do NATO tylko po to, żeby Amerykańce mieli czas na przygotowanie obrony Berlina. Mam nadzieję, że się mylił :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 kwietnia 2018r. o 16:49
jak zwykle ...Polak się wykrwawi w okopach ,wystawi ''bohatersko'' pierś pod kule a ''sojusznicy '' owszem też ale po to by obwiesić się orderami ...

tylko po tym , kiedy się to skończy nie będzie już miał kto stawiać w tym kraju kolejnych pomników piejących z zachwytu o tzw. ''martyrologii narodu polskiego ''

nie będzie już miał kto i nie będzie komu prawić o ''bogu ,honorze i ojczyźnie ''






"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
15 kwietnia 2018r. o 17:44
falco napisał(a):
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a):
:]
Taka jest rola i zadanie Iskanderow, aby byc w gotowosci. Migi niech lataja gdzie chca. Nad Polska nie lataja bo F16 tez lataja. Czolgi tez moga gdzie chca sie "przebazowywac". Nic z tego nie wynika. Iskandery beda lecialy to NATO z podniesiona glowa bedzie oklaskiwac ich piekne loty. Taka jest twoja rzeczywistosc.


nie:)

''moją '' rzeczywistością są chwile kiedy ''macierewicze'' oprócz wymachiwania szabelką ,zakupowania ''taktycznych długopisów '' i ton krówek -ciągutek liczą na ''armię terytorialsów''

i ta ''rzeczywistość '' już nawet mnie nie przeraża a tylko bawi ...

piszesz o NATO?
napisz więc czym jest to całe ''nato'' i kto ,jak szybko zareaguje ...
napisz też jaki to ''nato'' będzie miało interes by reagować ...

czy nie podobny do tego z 39' ;)

mieczyku :)

zanim NATO ''zareaguje'' pozostanie tu zwykłe kartoflisko bez możliwości uprawy nawet tego ...

nie pisz mi tu proszę o potędze ''sojusznika '' za oceanu ...;)

''jankee go home ''
won z jankeskim imperializmem a ''poligonów '' niech szukają w Wirginii a nie w Drawsku czy na Mazurach ...

nadal nie mamy nic co tak naprawdę może chronić ten kraj i ludzi tutaj mieszkających ...

oprócz ''pobożnych modłów'' że Władimir któregoś poranka nie wpisze kodów ...

zresztą jest na to za mądry ...

Twoje i moje rzeczywistosci roznia sie.
Dlaczego mam nie pisac o potedze sojusznika zza oceanu? Co tak naprawde wg. ciebie moze nas chronic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu