Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Zielonobrunatny Dąb niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 20:49
Pannazdzieckiem napisał(a): Zgadza się Juko :) Ale może czas był by najwyższy odtworzyć ? Robi się to tak ... czytać , czytać i jeszcze raz czytać . Ja więcej napisałem , niż niektórzy przeczytali :D

Mądrość bierze się z wiedzy , nie z wiary w wiedzę :) Wiedza o Katyniu skrywana przez lata to jedna strona medalu . Wiedza o żydowskich , nie rosyjskich katach w Katyniu to druga strona . To nie Ruskie mordowali Polaków w Katyniu , to żydowskie przebierańce . Ale głupia gawiedź dalej twierdzi , że Ruskie ...

Czy mówi Wam coś nazwisko Henryk Pająk ? Napisał kilka książek o rodach żydowskich i stwierdził " jeśli boisz się mówić prawdę , już jesteś niewolnikiem "

Niech mi jaki mondry zada kłam stwierdzeniu pana Pająka :)

Czytać , czytać i jeszcze raz czytać :)


Co z tego że czytasz, jak cały czas prdolisz te same brednie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2018r. o 21:09
Dąbek , czy Ty rozumiesz , że ścierwomedia nie są polską własnością ?

Czy Ty rozumiesz , że tutaj już nic nie jest polską własnością ?

Jeśli chłopaki mają rację to lada chwila żyd wyrwie Ci materac z pod d.upy i będziesz na kafelkach spał :D

Ja lubię pi.erdolić brednie , bo tak mnie Stwórca skonstruował . Ciebie baranie skonstruował przypadek :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
16 kwietnia 2018r. o 21:09
~~Zielonobrunatny Dąb napisał(a): fobiak zaraz nam udowodni że to nie byli komuniści ani Stalin a oni sami strzelili sobie w tył głowy :D

fobiak nie pracuje w ipn-nie aby udawadniac, z drugiej strony jako polak nie mam zamiaru bronic ani jednego wojskowego, ktory rzuci bron i podda sie do niewoli podczas wojny. katyn to dla mnie hanba. gdyby ich sowieci nie zastrzelili to po wojnie powinien ich skzac polski sad wojskowy bo regulamin wojskowy wyraznie mowi jaka jest za to kara, obojetnie czy przedwojenny czy powojenny. wizerunki falszywych bozkow znam z religii to nie musisz mi tu wyjezdzac z historia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 kwietnia 2018r. o 22:56
skorn napisał(a):
Wiadomo, że dziś to nie wyglada tak dobrze jak kiedyś, ale faktem jest, ze USA stały sie mocarstwem dzięki hołdowaniu pewnym wartościom. A u ruskich to był zawsze terror ze strony władzy i trzymanie narodu za morde. I to sie januszom chowanym w komunie podoba.

Nic dziwnego że w 150-milionowym kraju od lat nie ma lepszego kandydata na prezydenta/premiera niz były ichni sbek.


Nie przeczę, klimat do produkcji procesorów mieli lepszy niż ruscy. Lepiej się pracuje w słonecznej Californi, niż na piz_gającej Syberii :D Ale jeżeli te piękne wartości, które sprawiły, że mam w swoim kompie, 4 rdzenie, 8 wątków i pierdyliard ramu sprowadzają się tylko do mamony, to co to za wartości. Przeciętny człowiek liczy się u nich, tak jak i u ruskich... czyli generalnie się nie liczy. Ma wyrobić normę, bo kasa musi się zgadzać.
Jakoś nie widzę różnicy między zarazą, która zabija 10mln ludzi, a zarazą która zabija 100mln. Na razie te dwie zarazy się mijają, ale jak któregoś dnia się spotkają to otrzymamy kumulację pięknych wartości. Ciekawe czy pozwolą nam wybrać, czy sami będą wiedzieli co dla nas jest dobre :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 kwietnia 2018r. o 6:51
nadrzędną ''wartością '' skórników jest ciągła ''walka z komuną '' tropienie ''komuchów'' i wygrzebywanie z mogił ''Jaruzelskich '' ;)


no i wspominanie ''octu na półkach '' ;)

jadę popracować by mieć cos więcej niż ''ocet ''

;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 kwietnia 2018r. o 8:16
PIS-PO-PRL napisał(a): ...Ciekawe czy pozwolą nam wybrać, czy sami będą wiedzieli co dla nas jest dobre :D

He he . Celna uwaga Kolego PRL . Lubię czytać Mądrych Ludzi. Niestety żyjemy w czasach NWO ... hamerykańskiego i moim skromnym zdaniem , tylko Putler i Ruskie , wraz z Chinolami mogą powstrzymać tą zarazę bestialstwa . Różne Skorniki i Dąbki wysterowane propagandą , jak za wuja Gebelsa ględzą tak , jak nakazuje poprawność polityczna ... ale Mądrzy wciąż myślą ...

... i chwała Stwórcy , bo Jahwe , to już by nam zgotował potop :D Jak ma w zwyczaju :D

Ja tam śmierci się nie boję , to tylko zmiana stanu egzystencji . Dusza jest nieśmiertelna . Ufam , że myślisz podobnie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
17 kwietnia 2018r. o 8:43
Pannazdzieckiem napisał(a):

Ja tam śmierci się nie boję , :)
to zacznij bo wojna atomowa wisi w powietrzu,wystrzelili już kilkanaście rakiet balistycznych a w ściekach gównego nurtu cisza ,w rosji szkolą ludzi jak się zachować podczas ataku w niemczech zachęcają do robienia zapasów a w polin cisza goje uśpieni serialami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 kwietnia 2018r. o 11:59
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Ja tam śmierci się nie boję , :)
to zacznij bo wojna atomowa wisi w powietrzu,wystrzelili już kilkanaście rakiet balistycznych a w ściekach gównego nurtu cisza ,w rosji szkolą ludzi jak się zachować podczas ataku w niemczech zachęcają do robienia zapasów a w polin cisza goje uśpieni serialami.


Wychodzi mi na to , że czytałeś Talmud Kluczniku :) Ukłon :)

Nie martw się o gojów , Stwórca dba o swe dzieci . Śmierć jest tylko zmianą stanu egzystencji . Ani Ty , ani ja nie jesteśmy w stanie pojąć Intelektu Wszechświata ... ale płaska ziemia nie istnieje , ... no chyba że w Twojej głowie :D

Nie bój się śmierci . Jak mawiał Jezus u Bułhakowa ... tchórzostwo , to najgorsza cecha ludzka :)

Kluczniku , kiedy to piwo wypijemy ? :)


Dopisane 17.04.2018r. o godz. 11:59:

A tymczasem w Syrii :



Lubię Jacka Caleba , bo klnie jak szewc , nie cierpią wykszzłcxonych Skorników :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza