Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Zielonkawożółta Mięta niezalogowany
18 kwietnia 2018r. o 8:45
samotnamatko tej oli to bym tak nie ufał tak jak kolankowi.oni do dziś gdakają o terrorystach na wieżach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 10:04
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-banderowcy-ze-lwowa-swietowali-rocznice-zamordowania-polskiego-polityka-i-grozili-polakom-2018-04


Dopisane 18.04.2018r. o godz. 10:04:

http://niewygodne.info.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 10:27
~~Zielonkawożółta Mięta napisał(a): samotnamatko tej oli to bym tak nie ufał tak jak kolankowi.oni do dziś gdakają o terrorystach na wieżach.


O przepraszam Cię Żółta - zielona :) Gordonówna , agent GRU ( nie prawdą jest , że GRU uległo likwidacji :) ) mówi dość często prawdę , którą można potwierdzić w innych źródłach . Kiedy Busch wyburzał dwie wieże wmawiając Ludziom bajkę o terrorystach ... płakałem ... żal mi było tych trzech tysięcy traderów zabitych przez żydów dla miliona kolejnych ofiar w Iraku . Zastanawiające jest jednak to , dlaczego Putler pozwala Oli na takie szaleństwa . Flinta w flincie , moim skromnym zdaniem. Co znaczy , że nasze rodowite kaczyńskie i tuski mogą Putlerowi ... razem z cym.bałem Trumpem ... wzorem Jezusa ... buty sznurować :D

Wierzę Oli ... połowicznie :D No wiesz , jak to jest z babami . Zawsze mają swoje tajemnice :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 11:05
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Zielonkawożółta Mięta napisał(a): samotnamatko tej oli to bym tak nie ufał tak jak kolankowi.oni do dziś gdakają o terrorystach na wieżach.


O przepraszam Cię Żółta - zielona :) Gordonówna , agent GRU ( nie prawdą jest , że GRU uległo likwidacji :) ) mówi dość często prawdę , którą można potwierdzić w innych źródłach . Kiedy Busch wyburzał dwie wieże wmawiając Ludziom bajkę o terrorystach ... płakałem ... żal mi było tych trzech tysięcy traderów zabitych przez żydów dla miliona kolejnych ofiar w Iraku . Zastanawiające jest jednak to , dlaczego Putler pozwala Oli na takie szaleństwa . Flinta w flincie , moim skromnym zdaniem. Co znaczy , że nasze rodowite kaczyńskie i tuski mogą Putlerowi ... razem z cym.bałem Trumpem ... wzorem Jezusa ... buty sznurować :D

Wierzę Oli ... połowicznie :D No wiesz , jak to jest z babami . Zawsze mają swoje tajemnice :D
to ja napisałem tylko bez logowania dlaczego nie wiem może służby odłączyły mi matrixa ,miałem na myśli Alexa to jakaś śmierdząca sprawa gada a żyje?a max kolanko to też b dziwny twór ale o tym to na wideo i piwko bo tu troli za wiele się kręci.T o ci nagłośnie parę ciekawych chaseł na tych dwóch to się zdziwisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 11:22
A Maksia lubię , bo gada jak jest i jak trzeba dopieprzyć Clintonównie , Dwujajecznemu , albo Cym.bałowi , to po prostu gada nie szczypiąc się .

Polska krew w hameryce. :)

Kiedy odbywały się tam ostatnie wybory , pół świata miało nadzieję , że Trump będzie prezydentem na miarę Regana , albo Cartera . Spodziewaliśmy się końca wojny , a tymczasem Cym.bał nauczył się pisać i twituje ... niosąc dobrą nowinę w imię Jahwe. A szedł do wyborów z hasłem " koniec wojny w Syrii " , jako główny przeciwnik Dwujajecznego pedała o ciemnej karnacji. Dzisiaj zapomniał o tym , że ... mówił co innego , a robi co innego ... jak to się qurwa nazywa ? ... SKS :D

A cha !! Hipokryzja :D


Dopisane 18.04.2018r. o godz. 11:22:

Wiedziałem Kluczniku , po stylu Cię rozpoznaję :) Nikt oprócz Ciebie do mnie się nie zwraca per samotnamatko , częściej oszołomie , d.ebilu , złodzieju ... no taki naród :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 11:40
Pannazdzieckiem napisał(a): Dwujajecznego pedała o ciemnej karnacji. Dzisiaj zapomniał o tym , że ... mówił co innego , a robi co innego :D
on miał tylko żonę faceta z kobiecą twarzą żeby ludziom w oczy się śmiać ,ale nie wiem cz wiesz że gdakał o płaskiej i wcale się nie nabijał i nie żartował ,a wiesz że oni są zobligowani do mówienia prawdy,o żonce w męskiej owczej skórze tez było mówione znajdz obydwie sytuacje na yoou trybie nawet zarys penisa na dresach widać ,płaską też filmik z jego udziałem jest poszukaj.może oni są czterojajeczni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 11:55
No razem to są czterojajeczni , co nie zmienia faktu , że ... jednak pedały. :D

Daleki jestem od piętnowania upodobań seksualnych , chociaż mam typowo szowinistyczno - heteroseksualną naturę :D . Inaczej mówiąc Vagina , nie Penis mnie rajcuje :)

Dobry Stwórca wiedział co robi wprowadzając we Wszechświecie taki dualizm .

Ale powiedz Kluczniku , jeśli żyjemy na dysku , to znaczy , że Mleczna Droga to też oszustwo . No przecież lubię skoczyć na wieś i pooglądać pas światła głęboką nocą , bo w mieście nie widać ... tylko Wielki Wóz , Plejady i te no ... no ... nie ... Niedźwiedzice :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 13:19
Pannazdzieckiem napisał(a): No razem to są czterojajeczni , co nie zmienia faktu , że ... jednak pedały. :D

Daleki jestem od piętnowania upodobań seksualnych , chociaż mam typowo szowinistyczno - heteroseksualną naturę :D . Inaczej mówiąc Vagina , nie Penis mnie rajcuje :)

Dobry Stwórca wiedział co robi wprowadzając we Wszechświecie taki dualizm .

Ale powiedz Kluczniku , jeśli żyjemy na dysku , to znaczy , że Mleczna Droga to też oszustwo . No przecież lubię skoczyć na wieś i pooglądać pas światła głęboką nocą , bo w mieście nie widać ... tylko Wielki Wóz , Plejady i te no ... no ... nie ... Niedźwiedzice :D
gdybyśmy się kręcili 1666km/h to jak byś gwiazdy obserwował?skoro są miliony kilometrów od nas stoją nieruchomo a my się ciągle kręcimy.dziwie ci się że tak prostej sprawy nie rozumiesz,na podstawie gwiazd wymyślili to kłamstwo że jest kulą zrobili to celowo żeby udowodnić sobie jacy ludzie są naiwni i że można im wciśnąć kit stulecia,jeżeli kula kręci się 1666km/h to dlaczego wiatraki się nie obracają,satelity też są nieruchome a w kazachstanie telefony satelitarne nie działają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza