Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 14:37
Ale za to działają w Anglii . Tu Kolega opowiada o nowoczesnym systemie łączności :



Jak gadałem o chemitralach na bolcu , to wyzywali mnie od oszołomów. :D
Kluczniku , Ziemia jest kulą , bo w przeciwnym razie brakuje punktu podparcia. To logika . Fraktalizm Natury opiera się o kształt . Odrobina dowolnej cieczy , czy to woda , wóda , czy rtęć przyjmuje sferyczny kształt i nie ma powodu do tego aby myśleć , że Słońce jest tak samo plaskate , jak średniowieczny dysk . Jest absolutnie obojętne jaka jest prędkość obrotowa Ziemi , to nie ma w gruncie rzeczy specjalnego znaczenia , ponieważ grawitacja i tak robi swoje , a przy tej masie i odległościach można spokojnie na gwiazdy patrzeć. Problem polega na Księżycu , skubaniec się nie kręci . Myślisz , że Gagarina też wymyśliły Ruskie ? :D
A Kopernik była kobietą , podobnie jak Eistein i Darwin. Niedawno zmarły Hawking , do spóły z Penrosem liczyli czarne dziury i osobliwości we wnętrzach galaktycznych kwazarów ... nie mów mi proszę , że byli głupkami i nie wiedzieli co liczą . Haramein , dzięki któremu dowiedziałem się o symbolu , którym się posługuję ... " Kwiat Życia " ... lata temu , do spóły z panią Rosenberg stworzyli matematyczny model osobliwości w każdym atomie , kontynuując niejako pracę Hawkinga i Penrosa ... też nie wiedzieli co liczą ? Oż qurwa , czego byś nie tkną to iluzja , jaki kamień nie podniesiesz w szczerym polu , to pod spodem diabeł siedzi :D

Jeszcze raz Ci powtarzam Kluczniku ... chmury za Słońcem , to na własnym słabowitym kompie mogę Ci zrobić . Kain problem , jak mawiają starożytni górale :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Diaskia niezalogowany
18 kwietnia 2018r. o 15:42
Zapraszam do wysokiej jakości filmów https://www.youtube.com/user/ataszek uczących od podstaw jak spawać i kleić plastik czy inne materiały sztuczne. Bogate źródło wiedzy, prosty jasny język, wiele użytecznych porad przekazywane przez ludzi z dużym doświadczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 16:31
Cholera , zapomniałem dopisać Teslę . Starość , qurwa nie radość :D

A poza tym suka mi się gdzieś zgubiła ... Klucznik , co dzisiaj pijemy ? Bo wychodzi mi na to , że tylko z Tobą mogę tutaj dyskutować. Ja osobiście moją najlepszą zupę ... Krupnik , o,5 i Aqua 1,5 ... ładne zestawienie :D Ale od nikotyny zaczyna mi dzwonić w głowie :D ... no to sobie zapalę :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 17:06
Czy aby napewno gwiazdy stoją wmiejscu? Taki sam uklad co pare godzin? ksiezyc tez nie wędruje ?

Jak jade na iwiny 100km/h Zamek Grodziec tez stoi w miejscu. A moze za często powiekami mrugam...
Dopisane 18.04.2018r. o godz. 17:06:

Brak dowodów na zestrzelenie rakiet Usa w Syrii mimo nowoczesnych radarów rosyjskich daje kolejny argument za "kulista planete"

kapitalny artykul

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/atak-na-syrie-dlaczego-rosjanie-nie-strzelali,829953.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 17:34
No ... przyszła reinkarnacja mojej żonki. Alert o suce już jest nieaktualny. Wróciła w domowe pielesze :D

Wiecie dlaczego na lekcjach religii nie mówią Wam o reinkarnacji ?

Bo system tak działa , żebyście byli głupkami . Proszę nie traktować tego , jako obrazę kogokolwiek . Chodzi o to , że nawet Jezus o inkarnacjach mówił , ale kto czytał Ewangelię Judasza ... łapka w górę :)


Dopisane 18.04.2018r. o godz. 17:34:

Iwiny Mirek pisze się dużą literą , Kiedy się w końcu qurwa nauczysz ? To miejscowość za Wartą Bolesławiecką i Łaziskami . Ładne okolice , mam tam kilku znajomych ... nie z Twarzoksiążki ... a ... z rzeczywistości :)

Najbardziej lubię prezia Łazisk , pana Łódzkiego . Panie Łódzki mój szacun za wymianę tego zaworu :D Dziękuję po latach :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 kwietnia 2018r. o 19:54
Pannazdzieckiem napisał(a):
Jedyną rzeczową informację pozyskuję z Wolnych Mediów , Prawdziwych informacji kumpli Aleksa . Niewygodne info i Wolnej Polski , gdzie ruskie jadą na Putlera i żydów ile wlezie.

Obie strony konfliktu mają swoje jutuby Ksawery , rzecz polega na tym , aby wyłuskać prawdę :) Ja wiem , że Ty to wiesz :) Podejrzewam , żeś się stęsknił za Mądrymi i dlatego palnąłeś głupstwo :)

Nie łam się . Mylić się jest ludzką rzeczą :) Miłego :)

Głupstwo? Ale w czym konkretnie? Że link o Syryjskim Obserwatorium Praw Człowieka był na jakimś sputniku? Bo wziąłem pierwszy lepszy link z sieci.
Masz tu o tym samym z Wolnych Mediów:
https://wolnemedia.net/gdzie-ma-siedzibe-syryjskie-obserwatorium-praw-czlowieka/
Przeczytaj to jeszcze raz i uderz się w piersi... ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 23:33
Ale dupy dałem :D Łaziska są przed Wartowicami . Zaraz , czekaj Panna , chyba coś ci się Kocham Bolec.Info i ... Boże ja sam ze sobą rozmawiam :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
19 kwietnia 2018r. o 8:51
samotnamatko:[o]od tej kuli żeby ci oceany nie odpadły tam tam na dole pod kulą ;) kiedyś podobnie reagowałem na tę płaską ,ale po kilku przemyśleniach doszedłem do wniosku że wszystkie argumenty mają sens,podobnie jak satelity rakiety i stacja kosmiczna tj dopiero majstersztyk głupoty.Ludzie to takie głupie istoty i daje się nimi manipulować ,kościół wciska swój kit o jezusie ludzie dają kase,tv wciska swój kit a ludzie jeszcze za to płacą ,za wszystko płacą z własnej nie przymuszonej woli ,to tak jak z olejem rzepakowy ,tańczą spiewają a ludzie w-p-i-e-r-d-a-l-a-j-ą ,olej ?można go do zbiornika wlać i pojechać tacy to właśnie są mondrzy ty Piotrze podobnie rozumujesz założe się że chlorelli nie zażywasz?i oleju słonecznikowego nie używasz.a gdyby kulka była kulkom to zegar słoneczny by nie działał poprawnie,a słoneczniki miały by ukręcone głowy bo to jedyna roślina ustawiająca się do słonca.Znajdz kogoś kto mnie odwiezie (zapłace)do domu to w piątek napijemy się do upadłego może 5 piw +jakaś tam pizza kebab frytki lub coś tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza