Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Ciemnobrązowy Suchodrzew niezalogowany
20 kwietnia 2018r. o 11:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Malinowoczerwony Grzybień napisał(a): http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/129375-o-zgrabnych-nowych-inteligentnych-pociskach-i-obiektach-z-bronia-chemiczna-w-syrii


:D :D :D Wychodzi mi na to , że procent Ludzi myślących rośnie w postępie geometrycznym :D

Wiecie dlaczego Ruskie zestrzeliły hamerykańskie Tomahowki , bo te głupki kierują się zasadą zysk uświęca środki i dlatego te rakiety są ... " niepełnosprawne " . To wynika z kapitalistycznej oszczędności , nie z racjonalizmu :) . Ale to w sumie dobrze :) Bo jeśli pozwolić k.retynom na zabawki ... tego typu , to zamordują Planetę ... Gaję ... wraz z mieszkańcami Matki.

Stwórca nie po to tworzył Wszechświat , żeby banda k.retynów mogła rządzić .

Ja nie wiem dlaczego Stwórca postanowił tworzyć , ale jednego jestem pewien ... Tu i Teraz ... możemy podziękować Stwórcy za Inteligencję , jaką Nas obdarzył.

Módlmy się do Stwórcy , nie do kosmity Jahwe :) Autora Biblli

Kluczniku , co dzisiaj pijemy , ja tradycjonalista Krupnik i 0.7 , ale mam ochotę na piwko po treansie :D


Panna ,dlaczego tak ordynarnie kłamiesz ?

,,Rosyjska propaganda przekonywała, że rosyjskie systemy przeciwlotnicze są najlepsze na świecie. W Syrii zawiodły kolejny raz
,
Atak amerykański na syryjską bazę lotniczą pod Hims, gdzie przecież stacjonują samoloty Powietrzno-Kosmicznych Sił Rosji, obnaża słabość rosyjskiej obrony przeciwlotniczej.

Moskwa, czym swego czasu bardzo się chwaliła, przerzuciła do Syrii swoje, jak to powtarzały media moskiewskie, „niemające sobie równych na świecie” wyrzutnie rakiet przeciwlotniczych S-300 i S-400 oraz najnowsze systemy radiolokacyjne. Rozpięła więc nad krajem, w którym prowadzi wojnę, „parasol” gwarantujący kontrolę nad niebem Syrii.

S-300 powstały jeszcze w czasach ZSRR jako odpowiedź na amerykańskie pociski manewrujące, pierwsze wersje użytych w dzisiejszym ataku tomahawków oraz samoloty typu stealth, czyli szturmowce niewykrywalne dla radarów. Stacja radiolokacyjna systemu miała być w stanie namierzać cele z odległości 300 km i naprowadzać na nie lecące z pięciokrotną prędkością dźwięku rakiety przeciwlotnicze niosące 150-kilogramową głowicę odłamkową.

W latach 90. system rozwinięto. Zasięg operacyjny S-400 zwiększony o 100 km, poprawiono naprowadzanie i celność rakiet. W Syrii pojawiły się charakterystyczne wojskowe ciężarówki ciągnące przyczepy z sześcioma wyrzutniami przypominającymi długie rury. Wydawało się, że jeśli jakikolwiek samolot USA czy Turcji zagrozi pozycjom sił Baszara al-Asada, zostanie zestrzelony, zanim sam będzie w stanie otworzyć ogień.

Ten „parasol” jednak zawiódł. Rakiety wystrzeliwane z okrętów amerykańskich doleciały do syryjskiej bazy lotniczej. Według Dmitrija Sablina, posła do Dumy i jednego z przywódców „patriotycznej” organizacji Bojowe Bractwo, na którego powołuje się agencja Interfax, w wyniku ataku USA na syryjską bazę nie zginął żaden ze znajdujących się tam żołnierzy rosyjskich. Nikt też nie został ranny. To najprawdopodobniej efekt tego, że Amerykanie uprzedzili Rosjan o ataku i dali im czas na ewakuację. Ale co byłoby, gdyby ostrzeżenia nie było?''


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
20 kwietnia 2018r. o 11:43
Pannazdzieckiem napisał(a):

Kluczniku , co dzisiaj pijemy , ja tradycjonalista Krupnik i 0.7 , ale mam ochotę na piwko po treansie :D
jak znajde transport do domu to pijemy,tylko nie krupnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwony Grzybień niezalogowany
20 kwietnia 2018r. o 11:55
Dodał, że po nalotach amerykańskich na Syrię nie spoczywa już na Rosji moralny obowiązek, by nie dostarczać systemów przeciwlotniczych S-300 wojskom prezydenta Syrii Baszara el-Asada.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-lawrow-trump-zaprosil-putina-do-waszyngtonu,nId,2571545#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Hollywoodom został jeszcze Chuck Norris ,Spiderman i gwiazda śmierci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 kwietnia 2018r. o 12:26
~~Ciemnobrązowy Suchodrzew napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Malinowoczerwony Grzybień napisał(a): http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/129375-o-zgrabnych-nowych-inteligentnych-pociskach-i-obiektach-z-bronia-chemiczna-w-syrii


:D :D :D Wychodzi mi na to , że procent Ludzi myślących rośnie w postępie geometrycznym :D

Wiecie dlaczego Ruskie zestrzeliły hamerykańskie Tomahowki , bo te głupki kierują się zasadą zysk uświęca środki i dlatego te rakiety są ... " niepełnosprawne " . To wynika z kapitalistycznej oszczędności , nie z racjonalizmu :) . Ale to w sumie dobrze :) Bo jeśli pozwolić k.retynom na zabawki ... tego typu , to zamordują Planetę ... Gaję ... wraz z mieszkańcami Matki.

Stwórca nie po to tworzył Wszechświat , żeby banda k.retynów mogła rządzić .

Ja nie wiem dlaczego Stwórca postanowił tworzyć , ale jednego jestem pewien ... Tu i Teraz ... możemy podziękować Stwórcy za Inteligencję , jaką Nas obdarzył.

Módlmy się do Stwórcy , nie do kosmity Jahwe :) Autora Biblli

Kluczniku , co dzisiaj pijemy , ja tradycjonalista Krupnik i 0.7 , ale mam ochotę na piwko po treansie :D


Panna ,dlaczego tak ordynarnie kłamiesz ?

,,Rosyjska propaganda przekonywała, że rosyjskie systemy przeciwlotnicze są najlepsze na świecie. W Syrii zawiodły kolejny raz
,
Atak amerykański na syryjską bazę lotniczą pod Hims, gdzie przecież stacjonują samoloty Powietrzno-Kosmicznych Sił Rosji, obnaża słabość rosyjskiej obrony przeciwlotniczej.

Moskwa, czym swego czasu bardzo się chwaliła, przerzuciła do Syrii swoje, jak to powtarzały media moskiewskie, „niemające sobie równych na świecie” wyrzutnie rakiet przeciwlotniczych S-300 i S-400 oraz najnowsze systemy radiolokacyjne. Rozpięła więc nad krajem, w którym prowadzi wojnę, „parasol” gwarantujący kontrolę nad niebem Syrii.

S-300 powstały jeszcze w czasach ZSRR jako odpowiedź na amerykańskie pociski manewrujące, pierwsze wersje użytych w dzisiejszym ataku tomahawków oraz samoloty typu stealth, czyli szturmowce niewykrywalne dla radarów. Stacja radiolokacyjna systemu miała być w stanie namierzać cele z odległości 300 km i naprowadzać na nie lecące z pięciokrotną prędkością dźwięku rakiety przeciwlotnicze niosące 150-kilogramową głowicę odłamkową.

W latach 90. system rozwinięto. Zasięg operacyjny S-400 zwiększony o 100 km, poprawiono naprowadzanie i celność rakiet. W Syrii pojawiły się charakterystyczne wojskowe ciężarówki ciągnące przyczepy z sześcioma wyrzutniami przypominającymi długie rury. Wydawało się, że jeśli jakikolwiek samolot USA czy Turcji zagrozi pozycjom sił Baszara al-Asada, zostanie zestrzelony, zanim sam będzie w stanie otworzyć ogień.

Ten „parasol” jednak zawiódł. Rakiety wystrzeliwane z okrętów amerykańskich doleciały do syryjskiej bazy lotniczej. Według Dmitrija Sablina, posła do Dumy i jednego z przywódców „patriotycznej” organizacji Bojowe Bractwo, na którego powołuje się agencja Interfax, w wyniku ataku USA na syryjską bazę nie zginął żaden ze znajdujących się tam żołnierzy rosyjskich. Nikt też nie został ranny. To najprawdopodobniej efekt tego, że Amerykanie uprzedzili Rosjan o ataku i dali im czas na ewakuację. Ale co byłoby, gdyby ostrzeżenia nie było?''



Widzę , że wielu z Was Myśli podobnie . Pijany jestem qurwa jego mać , ale Inteligencja pozostaje :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Śnieżnik niezalogowany
20 kwietnia 2018r. o 15:17
Dziś po raz pierwszy otrzymaliśmy oficjalne szacunki ukrytego zadłużenia Polski. Główny Urząd Statystyczny oszacował zobowiązania państwa polskiego z tytułu obiecanych emerytur na astronomiczną kwotę 4,96 biliona złotych, co stanowiło 275% produktu krajowego brutto.

Do tej pory urzędnicy i politycy – a także zdecydowana większość ekonomistów – zamiatała pod dywan ten wstydliwy problem. Ale jego ukrywanie właśnie stało się nieco trudniejsze.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/GUS-pokazal-ukryty-dlug-Polski-7584464.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Czereśnia niezalogowany
20 kwietnia 2018r. o 18:14


Putin i mafia / Putin and the Mafia (2018)

Bohater dokumentu, Władimir Putin, przeszedł drogę od drugorzędnego szpiega KGB do fotela jednego z najbardziej potężnych ludzi świata. Człowiek ten rzekomo zdołał zgromadzić prywatną fortunę wartą czterdzieści miliardów dolarów. Zyskał też przydomek "ojciec chrzestny mafii". Teraz zostają ujawnione nowe fakty dotyczące jego przeszłości i teraźniejszości. Przed kamerami wypowiadają się byli wspólnicy w interesach, osoby zajmujące się praniem brudnych pieniędzy oraz członkowie mafii. Ich zeznania obnażą tą nieoficjalną twarz Vladimira Putina, która kryje mroczne sekrety. Ponadto dokument pokazuje mechanizmy działania mafii, historię jej ekspansji, sposoby obrony czy przenikanie do szarej strefy z władzą państwową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 kwietnia 2018r. o 18:25
"Obiecane emerytury? " te 1600 zl ? :)

Nie pozostaje nic tylko zwiekszyc to do 600% produktu krajowego. Skoro przy 300 nikt się nie martwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwony Grzybień niezalogowany
21 kwietnia 2018r. o 11:53
https://youtu.be/IELMHA3ysaM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.