Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Śnieżnobiały Kalocefalus niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 8:04
~~Szaroniebieska Sosna napisał(a): Ale przyznasz chyba Kluczniku , że Ator jest Zatwardziały ? :D



Jak ja lubię spiskowe teorie .... czytajcie Biblię . Tam jest wiedza , nie wiara. Qurcze jeszcze mnie Świadkiem Jehowy okrzykną :D

Szczególnie Stary Testament

Chciałem napisać inaczej , ale System nie pozwala :D



Bzdury piszą i podniecają słowem "tajemnica" czy "zakazana" ludzi mało wiedzących. Księga Henocha zakazana nie jest. Możecie kupić sobie bez problemu wydaną na przykład w Prymasowskiej Serii Biblijnej. Podobnie jak inne księgi apokryficzne. Starego i Nowego Testamentu wydawanych przez wydawnictwa katolickie. Szereg rzeczy w tradycji Kościoła Katolickiego ma swoje źródła w księgach apokryficznych. A także w naszym języku codziennym mamy zapożyczenia z apokryfów - siódme niebo to właśnie między innymi z Księgi Henocha.
Czytajcie Biblię i nie dajcie się nabierać na tanią sensację. Te sensacje znane są od wieków, tylko że coraz mniej to wie. Taki poziom edukacji :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 kwietnia 2018r. o 10:09
~~Śnieżnobiały Kalocefalus napisał(a):

Bzdury piszą i podniecają słowem "tajemnica" czy "zakazana" ludzi mało wiedzących. Księga Henocha zakazana nie jest. Możecie kupić sobie bez problemu wydaną na przykład w Prymasowskiej Serii Biblijnej. Podobnie jak inne księgi apokryficzne. Starego i Nowego Testamentu wydawanych przez wydawnictwa katolickie. Szereg rzeczy w tradycji Kościoła Katolickiego ma swoje źródła w księgach apokryficznych. A także w naszym języku codziennym mamy zapożyczenia z apokryfów - siódme niebo to właśnie między innymi z Księgi Henocha.
Czytajcie Biblię i nie dajcie się nabierać na tanią sensację. Te sensacje znane są od wieków, tylko że coraz mniej to wie. Taki poziom edukacji :(


Fallus a wiesz jakie jest pierwsze kłamstwo Biblii
Brzmi tak " z prochu powstałeś i w proch się obrócisz"
i jest jeszcze " ja miotam gwiazdami Oriona " tak mówi bug w Biblli.

Ja tam jestem zwyczajnym człowiekiem , powstałem z prochu atomów , ale mam duszę Stwórcy . Żaden k.retyn z kosmosu nie będzie mi mówił , że jest moim bogiem :D

Czytajcie Biblię , bo warto jest wiedzieć , co wróg myśli :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Trzmielina niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 11:04
tak, ty jesteś naj, jesteś ponad wszystko... a prawada jest taka że jesteś żałosnym dupkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 kwietnia 2018r. o 13:38
A Ty bucu czytałeś chociaż Genesis ? Zaprogramowali Was i wciąż programują. Nie mają litości nad k.retynami ... i słusznie . Ale kiedyś dawno temu była taka babka , na imię miała Ewa. Samica Alpha , piękna i niesamowicie inteligentna. Przymusiła lenia Adama do działania ... do myślenia.

Bucu możesz ze mną dyskutować pod jednym warunkiem . Napiszesz w kupie trzy zdania podrzędnie złożone . Jeśli nie , to wracaj w swe klimaty , czyli do mysiej dziury.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Trzmielina niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 13:46
poprawna pisownia i składnia to na pewno plus, ale jakże daleko za logiką....

ps. schowaj się, albo załóż maseczkę - chemitrale widziałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 kwietnia 2018r. o 14:07
No , to już jest coś skoro widziałeś chemitrale . Większość Ludzi woli nie słyszeć i nie widzieć ... i nie mówić o źle . Zachowują się , jak trzy głupie małpy. Może jeszcze będzie z Ciebie myśląca Istota ... Trzmielino :D Ale wpierw trzy zdania podrzędnie złożone ... w kupie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Różanecznik niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 17:44
~~Herbaciana Trzmielina napisał(a): tak, ty jesteś naj, jesteś ponad wszystko... a prawada jest taka że jesteś żałosnym dupkiem
To mi wygląda na mundrego inaczej faclobarana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Bergenia niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 19:32
~~Złoty Różanecznik napisał(a):
~~Herbaciana Trzmielina napisał(a): tak, ty jesteś naj, jesteś ponad wszystko... a prawada jest taka że jesteś żałosnym dupkiem
To mi wygląda na mundrego inaczej faclobarana.


Gupiś ,słownictwo i styl wskazują na niezalogowanego skornika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.